Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kto jest Agentem?
TV-Show

Kto jest agentem? Uczestnicy show typują Huberta Urbańskiego! Jak on to skomentował?

Kto jest agentem? Uczestnicy show typują Huberta Urbańskiego! Jak on to skomentował?

Hubert Urbański jest agentem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś wieczorem. Finał programu "Agent" rozwieje wszelkie wątpliwości. Kandydatów zostało już tylko trzech: Hubert Urbański, Tamara Gonzalez Perea oraz Antek Królikowski. Kto z nich wcielił się rolę tytułowego agenta? Niemal wszyscy uczestnicy programu zasiedli dziś na słynnej kanapie w "Dzień dobry TVN", by zdradzić, kogo typują na agenta. Ich przypuszczenia były jednoznaczne. Większość jako agenta wskazuje Huberta Urbańskiego. A co on sam na to?

 

Finał "Agenta" już dziś! Kto wygra program? Zobacz zwiastun finałowego odcinka show!

Hubert, Tamara czy Antek - kto jest agentem?

 

Podejrzenia, że to właśnie Hubert Urbański jest agentem pojawiały się już od początku programu "Agent". Zamknięty w sobie, wycofany, piekielnie inteligentny i z wyuczoną w "Milionerach" umiejętnością zachowania zimnej krwi Hubert idealnie pasował do roli tytułowego agenta. W czasie trwania programu jednak w głowach widzów zaczęły rodzić jednak również inne typy. Mówiło się o Joannie Jabłczyńskiej, Monice Mrozowskiej, Dominice Tajner-Wiśniewskiej. One wszystkie jednak odpadły z programu. Fani coraz bardziej przekonywali się do tego, że agentem może być Hubert Urbański. W sieci zaczęli wyszukiwać dowody, potwierdzające ich tezę. Swoje podejrzenia na Huberta rzucił również prezenter DDTVN, Marcin Prokop. Dziś w porannym programie, Urbański sam skomentował, co sądzi o typowaniu jego na agenta.

Mam w sobie coś z agenta rzeczywiście - powiedział dziś rano Hubert Urbański.

W DDTVN nie pojawiło się dwoje pozostałych finalistów "Agenta". Anna Kalczyńska zaznaczyła, żeby nie doszukiwać się w tym podtekstów. Tamara i Antek podobno nie mogli pojawiać się dziś w porannym show. To celowa zmyłka, by skierować uwagę widzów na Huberta? A wieczorem okaże się, że agentem jest ktoś inny? Jak myślicie?

 

Zobacz też: Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?

 

Hubert Urbański jest agentem?

Hubert Urbański
ONS

Uczestnicy "Agenta" wyraźnie wskazują na agenta właśnie Huberta!

Tomasz Oświeciński, Monika Mrozowska, Rafał Maślak, Maciej Sieradzky, Dominika Tajner-Wiśniewska, Hubert Urbański
Instagram

 

Monika Mrozowska była gościem Dzień Dobry TVN.

Agent - gwiazdy

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Macademian Girl uśmiech
TV-Show
Agent-Gwiazdy: Mamy zdjęcia z finałowego odcinka programu! Kto okaże się agentem? ZDJĘCIA
Agent-Gwiazdy: Mamy zdjęcia z finałowego odcinka programu! Kto okaże się agentem? ZDJĘCIA
Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem?
Newsy
Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?
Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?

Marcin Prokop wie kto jest Agentem? Prowadzący Dzień Dobry TVN zdradził swój typ w dzisiejszym programie, w którym pojawili się finaliści show TVN. Hubert Urbański, Macademian Girl i Antek Królikowski opowiedzieli o swoim udziale w programie "Agent-Gwiazdy". Niestety, sami uczestnicy nie chcieli zdradzić szczegółów finałowego odcinka, który zobaczymy już we wtorek 17 maja. Kto więc jest agentem? Marcin Prokop podzielił się swoimi podejrzeniami... Ja mam swój typ. Moim typem - powiem szczerze - jest Hubert. Wszystko by się zgadzało. Po pierwsze umie skrzętnie ukrywać swoje emocje co pokazał w milionerach. Po drugie zawsze trzymał się z boku, zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem. Po trzecie nawet teraz ma twarz pokerzysty. Hubert Urbański odniósł się do podejrzeń prowadzącego DD TVN i przyznał, że na co dzień również jest nieco wycofany. Taka postawa bycia z boku, bycia wycofanym to jest jakby tożsame z tym jak ja się na co dzień zachowuję. Co ciekawe, widzowie przyznali rację Marcinowi Prokopowi i również wskazali Huberta Urbańskiego jako tytułowego Agenta . Na drugim miejscu w głosowaniu znalazła się Macademian Girl . Trzecie miejsce przypadło Antkowi Królikowskiemu .   A Waszym zdaniem, kto jest Agentem?   Zobacz także: To Antek Królikowski jest Agentem? Fani show mają swoją teorię!   Marcin Prokop twierdzi, że Hubert Urbański jest Agentem.   Hubert Urbański jest Agentem?

Hubert Urbański na planie show Agent-Gwiazdy
Facebook
TV-Show
Finał "Agenta" za tydzień, a fani coraz pewniejsi: Hubert jest agentem! Znaleźli kolejne dowody!
A wy kogo obstawiacie?

Za nami półfinał programu "Agent"! Przypomnijmy, w pófinałowym odcinku "Agenta" starli się ze sobą: Antek Królikowski ,  Macademian Girl  i  Hubert Urbański .  Uczestnicy mieli do wykonania kilka zadań , między innymi   odmierzyć 70 metrów krokami, odmierzyć 70 sekund oraz odmierzyć 7-kilogramowy worek z piaskiem.   Ostatecznie nikt nie odpadł z programu...  W programie uczestnicy zaczynali kręcić coraz bardziej, a fani show na Facebooku coraz częściej obstawiają, że agentem jest... Hubert Urbański! Dlaczego? Oto kilka dowodów. Kto jest agentem? Po pierwsze, w programie podczas zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi, kartka z odpowiedziami Huberta nie została pokazana - zauważył jeden z fanów. Chodziło o pytanie dotyczące tego, ile fragmentów złota znalazł agent. Tu Urbański zaczął kręcić bardziej niż Tamara i Antek...   Kolejny z fanów zwrócił uwagę na to, że odpowiedzi Huberta za bardzo różniły się od odpowiedzi pozostałych uczestników i to go zastanowiło.  Dziwne trochę, Hubert mówi, że agent Antek (według niego) znalazł 0 złota, a Antek z Tamarą mówią, że agent znalazł 4 złota czyli Hubert - napisał fan. Trzeci dowód, o którym pisaliśmy, to fakt, że  Hubert mówił uczestnikom, że ma lęk wysokości i nie potrafi się przełamać, a na  stronie agencji Bumerang, w której jednym z aktorów jest Huber, znajduje się jego CV, a w nim w kategorii umiejętności: skoki spadochronowe!   Jaka jest prawda? Kto jest agentem? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za tydzień...   Zobacz też:  Hubert Urbański jest Agentem w Agent-Gwiazdy. Jest dowód!   Waszym zdaniem, kto jest agentem? Hubert Urbański? A może Tamara?   Są tacy, którzy twierdzą, że to Antek jest agentem!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner