Kto jest Agentem?

Kto jest agentem? Uczestnicy show typują Huberta Urbańskiego! Jak on to skomentował?

Kto jest Agentem?

Hubert Urbański jest agentem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już dziś wieczorem. Finał programu "Agent" rozwieje wszelkie wątpliwości. Kandydatów zostało już tylko trzech: Hubert Urbański, Tamara Gonzalez Perea oraz Antek Królikowski. Kto z nich wcielił się rolę tytułowego agenta? Niemal wszyscy uczestnicy programu zasiedli dziś na słynnej kanapie w "Dzień dobry TVN", by zdradzić, kogo typują na agenta. Ich przypuszczenia były jednoznaczne. Większość jako agenta wskazuje Huberta Urbańskiego. A co on sam na to?

 

Hubert, Tamara czy Antek - kto jest agentem?

 

Podejrzenia, że to właśnie Hubert Urbański jest agentem pojawiały się już od początku programu "Agent". Zamknięty w sobie, wycofany, piekielnie inteligentny i z wyuczoną w "Milionerach" umiejętnością zachowania zimnej krwi Hubert idealnie pasował do roli tytułowego agenta. W czasie trwania programu jednak w głowach widzów zaczęły rodzić jednak również inne typy. Mówiło się o Joannie Jabłczyńskiej, Monice Mrozowskiej, Dominice Tajner-Wiśniewskiej. One wszystkie jednak odpadły z programu. Fani coraz bardziej przekonywali się do tego, że agentem może być Hubert Urbański. W sieci zaczęli wyszukiwać dowody, potwierdzające ich tezę. Swoje podejrzenia na Huberta rzucił również prezenter DDTVN, Marcin Prokop. Dziś w porannym programie, Urbański sam skomentował, co sądzi o typowaniu jego na agenta.

Mam w sobie coś z agenta rzeczywiście - powiedział dziś rano Hubert Urbański.

W DDTVN nie pojawiło się dwoje pozostałych finalistów "Agenta". Anna Kalczyńska zaznaczyła, żeby nie doszukiwać się w tym podtekstów. Tamara i Antek podobno nie mogli pojawiać się dziś w porannym show. To celowa zmyłka, by skierować uwagę widzów na Huberta? A wieczorem okaże się, że agentem jest ktoś inny? Jak myślicie?

 

Zobacz też: Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?

 

Hubert Urbański jest agentem?

Hubert Urbański
ONS

Uczestnicy "Agenta" wyraźnie wskazują na agenta właśnie Huberta!

Tomasz Oświeciński, Monika Mrozowska, Rafał Maślak, Maciej Sieradzky, Dominika Tajner-Wiśniewska, Hubert Urbański
Instagram

 

Monika Mrozowska była gościem Dzień Dobry TVN.

Agent - gwiazdy

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43