Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
ons.pl
TV-Show

Czy Andrzej Duda weźmie jednak udział w programie Kuby Wojewódzkiego?

Czy Andrzej Duda weźmie jednak udział w programie Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki zaprosił prezydenta Andrzeja Dudę do swojego programu. Od początku jesiennej ramówki Kuba zachęcał prezydenta do udziału w jego talk-show. Kuba bardzo chciałby zadać prezydentowi kilka pytań na temat programu.

Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my - powiedział Kuba w swoim programie na początku września.

Viki Gabor wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego w piżamie! Dlaczego?! To zupełnie logiczne!

Czy prezydent Duda pojawi się u Kuby Wojewódzkiego?

Od tego czasu minęły już prawie dwa miesiące, zaproszenie było jeszcze kilka razy powtarzane. Jednak jak dotąd prezydent nadal nie pojawił się w programie Kuby. Dlaczego? Okazuje się, że zaproszenie Andrzeja Dudy do programu telewizyjnego nie jest takie proste. Potrzebne jest oficjalne pismo:

Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki” - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl, Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Poza tym szanse i tak są niewielkie, gdyż:

Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - dodała dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Myślicie, że Kuba powinien napisać podanie i wówczas jego marzenie o udziale prezydenta Andrzeja Dudy w programie ma szansę się spełnić? Kuba nigdy nie krył się ze swoimi poglądami politycznymi. Wynik niedzielnych wyborów parlamentarnych został przez niego krytycznie skomentowany w social media. Do jego komentarzy odniósł się nawet Paweł Kukiz.

 

Zobacz także: Marta Kaczyńska odmieniona! Pełne usta, mocny makijaż... Dobra zmiana?

 

Kuba Wojewódzki chce zaprosić prezydenta do swojego programu

 

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN
ONS

 

Andrzej Duda z córką Kingą

Andrzej Duda córką Kingą stoja przytuleni
Jerzy Dąbrowski/ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Andrzej Duda i Agata Duda na pochodzie Trzech Króli 2016
East News
Newsy
Para prezydencka na obchodach święta Trzech Króli. Stylowo, nawet na mrozie... ZDJĘCIA
Para prezydencka na obchodach święta Trzech Króli. Stylowo, nawet na mrozie... ZDJĘCIA
Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
Newsy
Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w show Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego?
Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w show Kuby Wojewódzkiego. Dlaczego?

Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego , który w pierwszym odcinku po wakacjach zaprosił głowę państwa do swojego show . Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, stacja TVN nie wysłała oficjalnego zaproszenia, ale nawet gdyby tak się stało, to szanse, że odpowiedź będzie pozytywna są bardzo małe. Dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta stwierdziła bowiem, że prezydent nie pasuje do rozrywkowego programu. Andrzej Duda nie przyjdzie do show Kuby Wojewódzkiego - Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki”. Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - powiedziała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. Wygląda więc na to, że prezydent nie podziela entuzjazmu Kuby Wojewódzkiego, który uznał, że jego program jest świetnym miejscem, żeby porozmawiać o swoich poglądach. Czyżby Kuba Wojewódzki liczył, że pojawienie się Andrzeja Dudy przyniesie mu milionową widownię, tak jak było w przypadku kiedy jego zaproszenie przyjął były prezydent Bronisław Komorowski ? Odcinek z jego udziałem przyciągnął aż 2,1 mln widzów. To był to rekord wiosennej ramówki show. -  Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my- Kuba Wojewódzki apelował do prezydenta Andrzeja Dudy. Żałujecie, że prezydent nie pojawi się w programie Kuby?   Zobacz również: Kuba Wojewódzki zapytał Jarosława Kuźniara o Kamila Durczoka: "Cieszysz się, że odszedł?"   Prezydent Andrzej Duda Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki w różowej koszuli, Andrzej Duda w garniturze
East News
TV-Show
Andrzej Duda odmówił udziału w show Kuby Wojewódzkiego. Showman odpowiada: "Zaproszę go osobiście"
Andrzej Duda odmówił udziału w show Kuby Wojewódzkiego. Showman odpowiada: "Zaproszę go osobiście"

Podczas pierwszego w nowym sezonie odcinku swojego show, Kuba Wojewódzki zaprosił do programu prezydenta Andrzeja Dudę . Na wstępie zasugerował, że nie głosował na niego, ale Polacy wybrali go na prezydenta, więc chce z nim porozmawiać. W ubiegłym tygodniu, showman otrzymał odpowiedź od Kancelarii Prezydenta . Zarzucono mu, że nie wysłał oficjalnego zaproszenia do prezydenta. “Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w show "Kuba Wojewódzki". Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu”, powiedziała Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta. Bronisław Komorowski pełniąc urząd prezydenta, pojawił się w show Kuby , ale obecny prezydent odmówił udziału w programie TVN. Co na to Kuba? Podczas ostatniego odcinka swojego show, odpowiedział na odrzucenie jego zaproszenia. Kuba Wojewódzki odpowiada Andrzejowi Dudzie “Panie Andrzeju, ostatnie badania pokazują, że 36% Polaków jest zadowolonych z Pana prezydentury. Co ciekawe, 36% Polaków przyznaje się do tego, że pali marihuanę. Naprawdę warto przyjść do mojego programu. Ktoś mi ostatnio powiedział, że prezydenta trzeba zaprosić osobiście. Jest szansa, że spotkamy się osobiście na gali “Viva najpiękniejsi” i wtedy będzie miło ”, powiedział Kuba Wojewódzki. To z pewnością byłoby spotkanie na szczycie! Czekamy na dalszy rozwód sytuacji, bo Kuba Wojewódzki ewidentnie nie ma zamiaru odpuścić prezydentowi.   ZOBACZ: Kuba Wojewódzki kpi z prezydenta Andrzeja Dudy!      

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner