ons.pl

Czy Andrzej Duda weźmie jednak udział w programie Kuby Wojewódzkiego?

ons.pl

Kuba Wojewódzki zaprosił prezydenta Andrzeja Dudę do swojego programu. Od początku jesiennej ramówki Kuba zachęcał prezydenta do udziału w jego talk-show. Kuba bardzo chciałby zadać prezydentowi kilka pytań na temat programu.

Prezydent, tak jak ja, ma własny program. Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my - powiedział Kuba w swoim programie na początku września.

Czy prezydent Duda pojawi się u Kuby Wojewódzkiego?

Od tego czasu minęły już prawie dwa miesiące, zaproszenie było jeszcze kilka razy powtarzane. Jednak jak dotąd prezydent nadal nie pojawił się w programie Kuby. Dlaczego? Okazuje się, że zaproszenie Andrzeja Dudy do programu telewizyjnego nie jest takie proste. Potrzebne jest oficjalne pismo:

Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki” - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl, Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Poza tym szanse i tak są niewielkie, gdyż:

Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu - dodała dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Myślicie, że Kuba powinien napisać podanie i wówczas jego marzenie o udziale prezydenta Andrzeja Dudy w programie ma szansę się spełnić? Kuba nigdy nie krył się ze swoimi poglądami politycznymi. Wynik niedzielnych wyborów parlamentarnych został przez niego krytycznie skomentowany w social media. Do jego komentarzy odniósł się nawet Paweł Kukiz.

 

Zobacz także: Marta Kaczyńska odmieniona! Pełne usta, mocny makijaż... Dobra zmiana?

 

Kuba Wojewódzki chce zaprosić prezydenta do swojego programu

 

Kuba Wojewódzki na jesiennej ramówce TVN
ONS

 

Andrzej Duda z córką Kingą

Andrzej Duda córką Kingą stoja przytuleni
Jerzy Dąbrowski/ONS

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Andrzej Duda
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51