Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News

A jednak?! Michał Malitowski nie pojawi się w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? W miniony piątek, 1 marca, ruszyła najnowsza odsłona tanecznego show Polsatu. Niestety, w pierwszym odcinku zabrakło jednego z jurorów, który doznał kontuzji. Do tej pory wydawało się, że była to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego, jednak wczoraj w mediach pojawił się niepokojący komentarz jego menadżerki, która przyznała wprost, że nie wiadomo, czy juror w ogóle pojawi się w tej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Jak całą sytuację komentuje stacja Polsat?

Co się dzieje z Michałem Malitowskim? 

Menadżerka Michała Malitowskiego w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdziła, że juror z pewnością nie pojawi się w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Nie wiadomo również, kiedy będzie mógł wrócić do pracy w show Polsatu. Agata Laskowska nie chce zdradzać, co się dzieje z jurorem "TzG", ale przyznaje, że jeśli jego stan zdrowia poprawi się, wtedy Polsat zdecyduje, czy znów będzie mógł pojawić się w programie. 

Na ten moment nie udzielam informacji na temat stanu zdrowia Michała- w rozmowie z portalem przyznała menadżerka Malitowskiego. Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich, dlatego zrozumiem jeżeli stacja znajdzie zastępstwo na jego miejsce.

A jak nieobecność Michała Malitowskiego komentuje Polsat? Przedstawiciele stacji wciąż mają nadzieję, że juror pojawi się w show. 

Cały czas mamy taką nadzieję i czekamy na dalsze wieści dotyczące jego stanu zdrowia - przyznała Ewa Wojciechowska. 

Niestety, sam Michał Malitowski do tej pory nie skomentował informacji na temat swojego zdrowia i nieobecności w programie "Taniec z Gwiazdami".

Zobacz także: To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Michał Malitowski nie pojawi się w 9. edycji "TzG"?

Michał Malitowski
East News

Wciąż nie wiadomo, jakiej kontuzji doznał juror.

Michał Malitowski nie wróci do
East News