Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
TV-Show

Michał Malitowski nie wróci już do "Tańca z gwiazdami"? Jest komentarz Polsatu!

Michał Malitowski nie wróci już do "Tańca z gwiazdami"? Jest komentarz Polsatu!

A jednak?! Michał Malitowski nie pojawi się w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? W miniony piątek, 1 marca, ruszyła najnowsza odsłona tanecznego show Polsatu. Niestety, w pierwszym odcinku zabrakło jednego z jurorów, który doznał kontuzji. Do tej pory wydawało się, że była to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego, jednak wczoraj w mediach pojawił się niepokojący komentarz jego menadżerki, która przyznała wprost, że nie wiadomo, czy juror w ogóle pojawi się w tej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Jak całą sytuację komentuje stacja Polsat?

"Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny?! Michał Malitowski komentuje

Co się dzieje z Michałem Malitowskim? 

Menadżerka Michała Malitowskiego w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdziła, że juror z pewnością nie pojawi się w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Nie wiadomo również, kiedy będzie mógł wrócić do pracy w show Polsatu. Agata Laskowska nie chce zdradzać, co się dzieje z jurorem "TzG", ale przyznaje, że jeśli jego stan zdrowia poprawi się, wtedy Polsat zdecyduje, czy znów będzie mógł pojawić się w programie. 

Na ten moment nie udzielam informacji na temat stanu zdrowia Michała- w rozmowie z portalem przyznała menadżerka Malitowskiego. Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich, dlatego zrozumiem jeżeli stacja znajdzie zastępstwo na jego miejsce.

Zobacz także
Taniec z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami" wrócił bez... jednego jurora! Co się stało?

Joanna Mazur

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Joanna Mazur była najlepsza! Czym zaskoczy nas w kolejnym?

A jak nieobecność Michała Malitowskiego komentuje Polsat? Przedstawiciele stacji wciąż mają nadzieję, że juror pojawi się w show. 

Cały czas mamy taką nadzieję i czekamy na dalsze wieści dotyczące jego stanu zdrowia - przyznała Ewa Wojciechowska. 

Niestety, sam Michał Malitowski do tej pory nie skomentował informacji na temat swojego zdrowia i nieobecności w programie "Taniec z Gwiazdami".

Zobacz także: To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Michał Malitowski nie pojawi się w 9. edycji "TzG"?

Michał Malitowski
East News

Wciąż nie wiadomo, jakiej kontuzji doznał juror.

Michał Malitowski nie wróci do
East News

Michał Malitowski
Facebook/Instagram
Newsy
Michał Malitowski zdradził, jak narodziny córki zmieniły jego życie! WIDEO
Michał Malitowski zdradził, jak narodziny córki zmieniły jego życie! WIDEO

Michał Malitowski opowiedział o córce. Juror "Tańca z Gwiazdami" nie ukrywa swojego zachwytu nad swoją pociechą, która pojawiała się na świecie zaledwie dwa miesiące temu. Młody tata jest po uszy zakochany w małej Lii i chętnie dzieli się fotkami córeczki w Internecie. Przed kamerą Party.pl zdradził, co się zmieniło w jego życiu po zostaniu ojcem. Okazuje się, że tancerz bardzo emocjonalnie reaguje na występy dzieci. Mięknie serce. To jest normalne. Teraz już inaczej do dzieci podchodzę. Jest fantastycznie. Polecam wszystkim - powiedział Michał Malitowski. A czy juror "Tańca z Gwiazdami" wysypia się przy córeczce? Zobaczcie jego zabawną odpowiedź!   Zobacz też: Co robi Michał Malitowski, żeby jego córeczka nie płakała w nocy? Będziecie zdziwieni!   Michał Malitowski został ojcem na początku marca 2016 roku. Córeczka Lia natychmiast stała się oczkiem w głowie swojego taty!

Michał Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami"?
East News
Newsy
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!
Michał Malitowski znika z "Tańca z Gwiazdami"?! Niepokojący komentarz menadżerki jurora!

Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Niestety, w premierowym odcinku show Polsatu zabrakło Michała Malitowskiego. Paulina Sykut już na początku programu przyznała, że juror doznał kontuzji. Wtedy wydawało się jednak, że jest to jednorazowa nieobecność Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, teraz okazuje się, że kontuzja tancerza jest na tyle poważna, że nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w dziewiątej edycji tanecznego show!  Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Michał Malitowski do tej pory nie skomentował swojej nieobecności w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale teraz zrobiła to jego menadżerka. Agata Laskowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że wciąż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zobaczymy go w dziewiątej edycji show Polsatu! Michał jest kontuzjowany. Mamy nadzieję, że pojawi się jeszcze w roli jurora w tej edycji jednak niczego nie możemy obiecać. Zdrowie jest najważniejsze- w rozmowie z dziennikiem zdradziła Agata Laskowska.  Według nieoficjalnych doniesień "Faktu" stacja Polsat rozpoczęła już poszukiwania nowego jurora, który zastąpi kontuzjowanego Michała. Kto zasiądzie w jury podczas nieobecności Malitowskiego? Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie teraz oceniał uczestników dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Miejmy jednak nadzieję, że Michał Malitowski szybko wróci do show Polsatu! Życzymy dużo zdrowia! Wciąż nie wiadomo, kiedy Michała Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami". Juror doznał kontuzji i nie pojawił się w pierwszym odcinku 9. edycji show. Zobacz także:   To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami"? Jest decyzja Polsatu
East News
Newsy
Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami? Jest decyzja Polsatu!
Kto zastąpi Michała Malitowskiego w "Tańcu z Gwiazdami? Jest decyzja Polsatu!

Kto zastąpi Michała Malitowskiego w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? To pytanie od kilku tygodni zadają sobie wszyscy fani show. Jak już wiemy, juror doznał kontuzji, przez którą musiał zrezygnować z udziału w "TzG". Michał Malitowski wydał ostatnio oświadczenie, w którym przyznał, że teraz musi skupić się na powrocie do zdrowia.  (...) proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii - napisał wówczas Malitowski.  Dość szybko pojawiły się plotki, że Michała Malitowskiego może zastąpić Edyta Herbuś. Tancerka w przeszłości sama występowała w "TzG", a ostatnio świetnie sprawdziła się w roli jurorki w programie "World of Dance". Pytanie tylko, czy rzeczywiście będzie teraz oceniać uczestników 9. edycji "Tańca z Gwiazdami"? Stacja Polsat podjęła już decyzję! Nie będzie czwartego jurora w "Tańcu z Gwiazdami" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, Polsat wcale nie szuka zastępstwa na miejsce kontuzjowanego Michała Malitowskiego. Stacja zdecydowała, że dopóki Malitowski nie wróci do "Tańca z Gwiazdami", w show nie będzie czwartego jurora! Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora, na miejsce Michała Malitowskiego - przyznała Ewa Wojciechowska, szef działu PR Polsatu.  Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy Michał Malitowski wróci do "Tańca z Gwiazdami", możliwe nawet, że w ogóle nie pojawi się w dziewiątej edycji show.  Waszym zdaniem stacja Polsat podjęła dobrą decyzję? A może w show powinien pojawić się czwarty juror? Zobacz także:  To wyglądało naprawdę groźnie! Juror Tańca z gwiazdami miał wypadek na tanecznym parkiecie! Mamy WIDEO Stacja Polsat nie szuka zastępstwa na miejsce Michala Malitowskiego. Stacja czeka na powrót Michała Malitowskiego do show.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner