Party Stories
The Boss Baby
Instagram
TV-Show

Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Najlepsze filmy rodzinne

Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu na Netflixie pojawiło się kilka filmów, które możemy obejrzeć całą rodziną, między innymi "Gokarty" czy "Pierwsza gwiazdka".

Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu na Netflixie pojawiło się kilka filmów, które możemy obejrzeć całą rodziną. W marcu udostępnione zostały produkcje Netflixa takie jak "Gokarty" i "Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć" oraz filmy na licencji, w tym "Pierwsza gwiazdka". Warto również obejrzeć animowany serial komediowy "Dzieciak rządzi: Znowu w grze".

Joanna Kulig zagrała w serialu Netflixa - "The Eddy"! Tylko nam zdradziła, co było najtrudniejsze na planie!

Co oglądać na Netflix w marcu 2020 roku? Najlepsze filmy rodzinne na Netflixie

Film Gokarty
Instagram

"Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć" od 8 marca na Netflix

Młoda Pakistanka marzy o zostaniu pilotem, jednak jej ojciec chce ją wydać za o wiele starszego mężczyznę. Gdy się o tym dowie, jej świat stanie do góry nogami. Film animowany pokazuje jaką moc mają nasze marzenia i że warto o nie walczyć.

"Gokarty" od 13 marca na Netflix

Uwielbiający adrenalinę i wyzwania nastolatek odkrywa ekscytujący świat wyścigów gokartami. Walczy o wygraną z pomocą przyjaciół i nieco oschłego trenera, który kiedyś sam kiedyś brał udział w wyścigach.

"Dzieciak rządzi: Znowu w grze" - sezon 3 od 16 marca na Netflix

Szef Bobas traci świetną pracę w korporacji. Od tego momentu zaczyna karierę wolnego strzelca i organizuje własny zespół. Przed nimi ważna misja, czy uda się im osiągnąć sukces? Sezon 3 to nowe wyzwania, nowe plany i nowe kłopoty...

Co oglądać na Netflix w marcu 2020 roku? Najlepsze filmy rodzinne na licencji

Film animowany Pierwsza Gwiazdka
Instagram

"Maska" od 1 marca na Netflix

Stanley Ipkiss, przewidywalny i nieco nieporadny urzędnik, pewnego dnia znajduje w rzece maskę. Gdy ją zakłada, staje się niezwykle pewny siebie i przebojowy. Nowe wcielenie Stanleya to zupełnie nowa osobowość, której nie da się okiełznać.

"Pierwsza gwiazdka" od 7 marca na Netflix

Historia narodzin Jezusa opowiedziana w niestandardowy i zabawny sposób. Głównym bohaterem jest ambitny i odważny osiołek, który porzucił swoje dotychczasowe życie i, wraz z innymi niezwykłymi zwierzętami, był świadkiem wyjątkowych wydarzeń.

Co oglądać na Netflix w marcu 2020 roku? Jeśli chcesz zorganizować seans dla całej rodziny, wybierz uniwersalny film familijny. Powyższe produkcję świetnie się sprawdzą na rodzinny wieczór.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Co nowego oglądać na Netflix
Mat. prasowe
TV-Show
Co nowego oglądać na Netflix? Premiery tygodnia - filmy i seriale
Co nowego oglądać na Netflix? W tym tygodniu, od 13 do 19 marca, pojawi się wiele wyczekiwanych premier, między innymi "Szkoła dla elity", "Botoks" i "Proceder".

Co nowego oglądać na Netflix? W każdy piątek w serwisie udostępniane są nowe filmy i seriale. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami, koniecznie sprawdźcie, co pojawi się na platformie od 13 do 19 marca 2020 roku. W tym tygodniu pojawi się wiele wyczekiwanych premier, między innymi "Szkoła dla elity", "Botoks" i "Proceder". Co nowego oglądać na Netflix? Nowe filmy na Netflixie "Gokarty" od 13 marca  Odważny nastolatek odkrywa ekscytujący świat wyścigów gokartami. Walczy o wygraną z pomocą przyjaciół i nieco oschłego trenera, który kiedyś sam się ścigał. "Zaginione dziewczyny" od 13 marca  Niezwykła historia oparta na faktach. Zdesperowana kobieta próbuje wyjaśnić sprawę zniknięcia swojej córki. Przez przypadek trafia na serię niewyjaśnionych morderstw. Co nowego oglądać na Netflix? Nowe seriale na Netflixie "Bloodride" - sezon 1. od 13 marca Norweski horror z elementami tajemnicy i czarnej komedii, charakteryzującej się makabrycznym humorem. Każdy odcinek serialu opowiada inną historię, osadzoną we własnym świecie, w którym dzieją się rzeczy niepojęte rozumem. "Kingdom" - sezon 2. od 13 marca Tajemnicza plaga pustoszy królestwo. Następca tronu wyrusza w podróż, która ma ocalić jego ziemię przed brutalnymi zombie. "Szkoła dla elity" - sezon 3. od 13 marca To ostatni rok licealistów w szkole Las Encinas. Powrót Polo do szkoły zbudzi wiele emocji - jak uczniowie sobie z tym poradzą? "The Valhalla Murders" od 13 marca Detektyw po długim czasie powraca z Oslo do swojego rodzinnego kraju, na Islandię. Tam wraz z miejscową policjantką będzie próbował schwytać...

Feel Good
Instagram
TV-Show
Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Filmy romantyczne na Netflixie
Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu pojawi się kilka nowych filmów i seriali romantycznych. Będziemy mogli obejrzeć nowe produkcje Netflixa, takie jak "I am Jonas" czy Feel Good".

Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu pojawi się kilka nowych filmów i seriali romantycznych. Będziemy mogli obejrzeć nowe produkcje Netflixa, takie jak "I am Jonas" czy Feel Good". Udostępnione zostaną również dwa nowe filmy romantyczne na licencji: "Klub samotnych mam" oraz "Trudne słówka". Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Filmy romantyczne na Netflixie "I am Jonas" od 7 marca na Netflix Dorosły Jonas wspomina swoją burzliwą przeszłość. Wciąż nie może zapomnieć o swoim młodzieńczym romansie z impulsywnym i tajemniczym Nathanem. Tęsknota za utraconą miłością nie daje o sobie zapomnieć, a wspomnienia wciąż są żywe. "Klub samotnych mam" od 15 marca na Netflix Grupa samotnych matek poznaje się przez pewien incydent szkolny. Postanawiają założyć nieoficjalny klub, w którym będę się wzajemnie wspierać. W końcu mają szansę wyjść z domu i nawiązać nowe relacje. Czy uda im się znaleźć prawdziwą miłość? "Trudne słówka" od 31 marca na Netflix Meksykanka przeprowadza się do Los Angeles ze swoją 12-letnią córką, gdzie zostaje zatrudniona jako gospodyni w zamożnym domu. Różnice kulturowe prowadzą do wielu zabawnych sytuacji. Jednak z czasem okazuje się, że nie wszystko wygląda tak pięknie, a bogate małżeństwo ma poważne problemy i oddala się od siebie. Czy uda im się uratować ten związek? Zobacz także: Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Polskie filmy na Netflixie Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Seriale romantyczne na Netflixie "Feel Good" sezon 1 od 20 marca na Netflixie Mae to wschodząca gwiazdę stand-upu i była narkomanka, która zmaga się z wieloma problemami. W jej życiu pojawia się George, która do tej pory...

Netflix na marzec 2020
mat prasowe
TV-Show
Netflix na marzec 2020. Pojawi się film "Kler"! Jakie nowości? Co będzie kontynuowane? Sprawdź!
Kler na Netfliksie! Jakie filmy i seriale pojawią się na Netfliksie? Premiery i nowości Netflix marzec 2020.

Co czeka nas w marcu na platformie Netflix? Mnóstwo nowości, premier, ale też kontynuacje sprawdzonych hitów! Sprawdźcie rozkład jazdy na marzec 2020 roku na Netfliksie!  Zobacz także:   W "Stranger Things 4" wraca Hopper! Netflix zapowiada, że będzie jeszcze straszniej... Zobaczcie zwiastun Seriale oryginalne Netflix: (najciekawsze propozycje) Zadzwoń do Saula (5 sezon - bez oficjalnej daty) Riverdale (4 sezon - od 4.03) Castlevania (3 sezon - d 5.03) Paradise PD (2 sezon - od 6.03) Gulity - 6.03 Podwójne morderstwo: Cisza białego miasta - 6.03 Szkoła dla elity (3 sezon - od 13.03) Gokarty - 13.03 Dzieciak rządzi: Znowu w grze (3 sezon od 16.03) Altered Carbon - Reslleeved  - 19.03 Dinołaczka (2 sezon - od 20.03) Greenhouse Academy (4 sezon - od 20.03) Wielkie play Archibalda (2 sezon - od 20.03) Black Lightning (3 sezon - od 26.03) Ozark (3 sezon - od 27.03) LICENCJE - seriale i filmy. Polskie filmy na NETFLIX: Outlander (wkrótce) KLER - 1.03 7 UCZUĆ - 1.03 Voice - 1.03 Batman i Liga Sprawiedliwości - 1.03 Terminal - 1.03 Nieproszeni goście - 1.03 Spider-Man 2 - 1.03 Ultraviolet - 17.03 BOTOKS - 18.03 PROCEDER - 18.03 W garniturach - 28.03 Trudne słówka - 31.03 Co obejrzycie? Na Netflix wraca "Ozark"!  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner