Już wszystko jasne: w niedzielę, 14 kwietnia w TV4 obejrzeliśmy wielki finał 9. edycji "Love Island". Wiadomo już, która para wyjedzie z Wyspy Miłości zwycięsko. Niestety, nie wszyscy internauci zgodzili się z wynikiem głosowania. W sieci nie zabrakło gorzkich komentarzy, ale i komplementów!

Reklama

Po finale "Love Island 9" w sieci zawrzało

Kolejna, 9. edycja "Love Island" już za nami. Islanderzy i islanderki przez ponad miesiąc przeżywali miłosne perypetie, by opuścić wyspę lub pozostać na niej aż do finałowego odcinka. Teraz, gdy wszystko jest już jasne, fani nie mogli powstrzymać się od komentarz nt. decyzji widzów.

Nic dziwnego, że fakt, że to właśnie Zuza i Jarek wygrali "Love Island", wywołał ogromne poruszenie wśród widzów! W sieci natychmiast zaroiło się od komentarzy. Część fanów była zachwycona Zuzą i Jarkiem i ich miłością:

Brawo Jaruś, nie mogło być inaczej!
Brawo Jarek! W pełni zasłużyłeś na te pieniążki! Niech Ci służą za Twe dobre serduszko
Wygrała szczerość, wiarygodność i prawdziwe emocje

Inni zaś nie kryli rozczarowania i wprost apelowali do produkcji "Love Island":

Z trojga złego, Zuza i Jarek g*wnoburze, Aśka i Rafał dwa różne światy, Patrycja i nowy sparowali się, żeby nie odpaść.
To jakiś żart, wygrała para która chciała tylko jakoś dojechać
Love Island 9 komentarze po werdykcie
mat. prasowe

Trzeba przyznać, że w 9. edycji miłosnego formatu od początku nie brakowało emocji: najpierw fani nie zostawili suchej nitki na Adrianie, a następnie wyszło na jaw niedozwolone zachowanie Mateusza i Nicole w "Love Island". Przypomnijmy, że para opuściła wyspę za to, że znała się przed programem i miała umówić się na nawiązanie w nim relacji.

Zobacz także

A Wam, do której grupy internautów jest bliżej? My gratulujemy zwycięskiej parze i życzymy im wszystkiego dobrego na nowej, wspólnej drodze!

Reklama

Zobacz także: Fani "Love Island" miażdżą Mateusza. Jego zachowanie na randce z Angeliką zaskoczyło wszystkich

Love Island 9 komentarze po werdykcie
mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama