Misha Kostrzewski podczas konferencji prasowej "You can dance"
VIPHOTO/EAST NEWS
TV-Show

Brat Małgorzaty Rozenek, Misha Kostrzewski, na planie "You Can Dance"! Jak sobie poradził?

W jury "You Can Dance. Nowa generacja" zasiądzie brat Małgorzaty Rozenek, Misha Kostrzewski! Kiedy premiera show?

"You can dance. Nowa Generacja" to format przygotowany przez TVP, w którym szansę na taneczny sukces będą mieli dzieci i młodzież. Wystarczy przypomnieć, że program w przeszłości wypromował takie gwiazdy jak znana dziś doskonale Ida Nowakowska czy Maciej "Gleba" Florek, który został rozchwytywanym choreografem. Format jest także trampoliną do większej popularności dla jurorów. W najnowszej edycji programu w roli jury wystąpią: Agustin Egurrola, Klaudia Antos i Misha Kostrzewski. Dla Agustina czy Klaudii rodzimy rynek show-biznesu jest już dobrze znany, ale jak poradzi sobie w nim brat Małgorzaty Rozenek? Właśnie przeszedł pierwszą próbę!

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę na planie "You Can Dance. Nowa generacja"! "Czuję się zupełnie inną osobą"

"You can dance": Misha Kostrzewski na konferencji prasowej

Misha Kostrzewski pojawił się na planie programu "You can dance". Nie zabrakło także największych gwiazd wydarzenia. Na ściance pojawiła się także prowadząca Ida Nowakowska oraz pozostali jurorzy: Agustin Egurrola i Klaudia Antos. Wszyscy czuli się przed blaskiem fleszy jak ryby w wodzie. Sam brat Małgorzaty Rozenek wydawał się być wyluzowany i z radością pozował do kolejnych zdjęć. Jak według Was sobie poradził?

Zobacz także: Ida Nowakowska pokazała zdjęcia zza kulis "You can dance"!  Jak godzi macierzyństwo z pracą?

Misha Kostrzewski wybrał na tę okoliczność elegancko-luźny strój. Ciężkie, czarne buty oraz ciemne, dopasowane dżinsy połączył z klasycznym, białym T-shirtem i elegancką marynarką. Całość wyszła niezobowiązująco i bardzo stylowo. 

Misha Kostrzewski podczas konferencji prasowej
TRICOLORS/EAST NEWS

Kim jest Misha Kostrzewski?

Brat Małgorzaty Rozenek nie raz był chwalony za swoją urodę. Fani już dawno zauważyli, że Misha Kostrzewski jest bardzo przystojny! Dlaczego debiutuje na rodzimym rynku dopiero teraz? Lata swojej tanecznej kariery Misha Kostrzewski poświęcił na pracę we Francji. To tam tańczył w Le Jeune Ballet, a także przez 17 lat występował jako solista w operze w Lyonie. Brat Małgorzaty Rozenek jest bowiem mistrzem baletu! Od 2021 roku pracuje w „Le Petit Conservatoire de danse" w Gaillard jako profesor tańca klasycznego oraz w prestiżowym „Institut International Notre-Dame du Lac" w Cologny przy Genewie, gdzie jego misją jest rozwój dzieci poprzez taniec i muzykę.

Misha Kostrzewski podczas konferencji prasowej
VIPHOTO/EAST NEWS

Misha Kostrzewski czuł się jak ryba w wodzie podczas swojego debiutu na planie "You can dance". Ciekawe, jak brat Małgorzaty Rozenek zgra się z Agustinem Egurrolą i Klaudią Antos! Czy jako nauczyciel baletu, a więc tańca wymagającego niebywałej dyscypliny i precyzji, będzie najsurowszym jurorem? Program ruszy już jesienią, tym razem w TVP 2!

Misha Kostrzewski podczas konferencji prasowej
TRICOLORS/EAST NEWS

 

Kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance?
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance! To ogromne zaskoczenie!
Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance! To ogromne zaskoczenie!

Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w jury dziewiątej edycji programu "You Can Dance"! A będą to: Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca 1. edycji show) oraz Ida Nowakowska (finalistka 1. edycji programu, zajęła 9. miejsce). Zaskoczenie? Gleba i Ida Nowakowska nowymi jurorami You Can Dance Kinga Rusin odchodzi z You Can Dance ze względu na to, że poprowadzi nową edycję programu "Agent" ! Gwiazdę zastąpią uczestnicy poprzednich edycji "You Can Dance" - Maciej "Gleba" Forek i Ida Nowakowska. Bez zmian pozostają zaś Agustin Egurolla oraz Michał Piróg.   Kim jest Maciej "Gleba" Florek? To zwycięzca 1. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Gleba jest choreografem i twórcą wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich między innymi w Nowym Yorku, Chicago, Zurychu, Windhoeku, Berlinie, Sankt Petersburgu, Bazylei, Paryżu czy Wiedniu. Współpracował i pobierał liczne nauki u wybitnych twórców teatru tańca: Avi Kaisera, Sebastiana Prantla, Jacka Łumińskiego, Iry Kodiche, "Storma" Rybickiego. W Polsce był tancerzem i choreografem spektakli i koncertów na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, występował na konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu i na Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu. Ma na swoim koncie występ w odcinku specjalnym "Tańca z Gwiazdami" - "Po prostu taniec", gdzie wystąpił wraz z Justyną Steczkowską.   Kim jest Ida Nowakowska? Ida jest z kolei finalistką 1. edycji programu, w której zajęła 9. miejsce. Po programie zdała do prestiżowej szkoły Performing Arts School w Nowym Jorku (300 osób na 1 miejsce), w której uczyła się m.in. Britney Spears i Alicia Keys. Uczyła się tam tańca, śpiewu i  aktorstwa. Warsztat aktorski również szkoliła w Szkole...

Agustin Egurolla otwiera nową szkołę tańca
Newsy
Wiemy, jak Agustin Egurrola spędzi walentynki! Znów się zakocha...
Wiemy, jak Agustin Egurrola spędzi walentynki! Znów się zakocha...

Agustin Egurrola otwiera kolejną, dziewiątą już szkołę tańca w Warszawie - Egurrola Dance Studio na Wawrze. Wielkie otwarcie już 14 lutego w Walentynki. Na wszystkich chętnych czeka moc atrakcji. Co szykuje juror "You Can Dance"? Podczas otwarcia będzie można spotkać się z gwiazdorem, ale również tancerzami znanymi z „Tańca z Gwiazdami”.  Impreza potrwa od 12 do 18 w CH Ferio Wawer, ul. Szpotańskiego 4 w Warszawie. Czy Agustinowi znów uda się rozkochać Polaków w tańcu?: Żeby móc się w kimś zakochać, to trzeba też siebie kochać. Każda miłość powinna się zacząć od kochania siebie. Zakochaj się w sobie i tańcz. Taniec daje siłę, pewność siebie i powoduje, że stajesz się dla innych bardziej atrakcyjny. To taka aktywność, która pokazuje pełnię emocji i daje szansę na bliski kontakt z innymi - mówi nam choreograf! Zobacz także: Jurorzy You Can Dance po raz pierwszy w nowym składzie! Kto wypadł najlepiej?   Agustin Egurrola niedawno poleciał na Maltę, żeby kręcić You Can Dance!   Agustin Egurrola otwiera kolejną szkołę tańca.   Agustin Egurrola rozkochał Polaków w tańcu.

egurolla.jpg
ONS
Newsy
Agustin Egurrola

Prawdziwe imię i nazwisko: Agustin Marek Egurrola Zawód: choreograf i tancerz Agustin Egurrola jest jednym z najsławniejszych choreografów w Polsce. Jest też wielokrotnym  mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i South-American Show Dance. Tańca i choreografii Egurrola uczył się od najlepszych tancerzy i choreografów w Polsce i na świecie. W 1993 roku Egurrola założył zawodową grupę taneczną VOLT. Jest właścicielem największej szkoły tańca w Polsce Egurrola Dance Studio. Sławę przyniósł mu występ w jury programu "You Can Dance" u boku Weroniki Marczuk i Michała Piróga. Egurrola jest związany z tancerką, Niną Tyrką. Mają córeczkę Carmen urodzoną w 2008 roku.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner