Tomasz Kammel, Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał pozują do zdjęć Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał na planie kocham Cię Polsko Krzysztof Cugowski w czarnej koszuli Tomasz Kammel w białej koszuli Maciej Musiał na planie kocham Cię Polsco
Tomasz Kammel, Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał pozują do zdjęć
TVP
1/12
Tomasz Kammel, Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał pozują do zdjęć
TVP

Za nami kolejny odcinek programu "Kocham Cię, Polsko". Tym razem prowadzący – Maciej Musiał i Tomasz Kammel zaprosili do swoich drużyn muzyków i dziennikarzy. W drużynie Tomka walczyła rodzina Cugowskich, a u Maćka dziennikarze RMF FM - Ewelina Pacyna, Darek Maciborek i Przemysław Skowron. Uczestnicy zmierzyli się ze sobą w różnych konkurencjach m.in. brali udział w kalamburach, zgadywali tytuły piosenek zagranych przez zespół czy odpowiadali na pytania dotyczące Polski i Polaków.

 

Zadaniem gości było też wymienić 10 rzeczy, których nie mówimy naszym partnerom. Tego zadania podjął się Tomasz Kammel razem z rodziną Cugowskich. Panom przyszły do głowy takie pomysły jak:

Mandat czy cena samochodu. Ale zapomnieli o fantazjach seksualnych, problemach z dziećmi, liczbie partnerów seksualnych i zazdrości. W tej rundzie wyszło na jaw, że Maciej Musiał uważa, SMS-y od byłej dziewczyny za zdradę.

 

Tomasz Kammel przed finałem "Kocham Cię, Polsko" przegrywał znacznie z Maćkiem Musiałem. Jednak tak pechowego finału nie miał jeszcze nigdy. Na wszystkie pytania odpowiedział poprawnie, aż 4 razy kręcił kołem! Wykazał się wiedzą ile czasu Polacy poświęcają na dbanie o siebie, ile procent z nas chce mieszkać na wsi i ile procent osób korzysta z komputera. A mimo tego jest to najwyższa przegrana w historii programu, a to dlatego, że Panowie dwa razy wykręcili kołem -50 punktów!

 

ZOBACZ: "Kocham Cię, Polsko" hitem TVP? Znamy wyniki oglądalności!

 
2/12
Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał na planie kocham Cię Polsko
TVP
3/12
Krzysztof Cugowski w czarnej koszuli
TVP
4/12
Tomasz Kammel w białej koszuli
TVP
5/12
Maciej Musiał na planie kocham Cię Polsco
TVP
6/12
Krzysztof Cugowski z synami w Kocham Cię Polsko odpowiadają na pytania
TVP
7/12
Basia Kurdej Szatan prowadzi Kocham Cię Polsko
TVP
8/12
Basia Kurdej Szatan w czerwonym kombinezonie
TVP
9/12
Basia Kurdej Szatan w show Kocham Cię Polsko
TVP
10/12
Kombi występuje w Kocham Cię Polsko
TVP
11/12
Maciej Musiał z drużyną odpowiada na pytania
TVP
12/12
Maciej Musiał w szarym T-shircie w TVP
TVP