Big Brother Alicja Walczak Alicja Walczak, Piotr Gulczyński, Klaudiusz Ševković Klaudiusz Ševković Manuela Michalak
Big Brother
East News
1/8
Big Brother
East News

Pamiętacie pierwszą edycję programu "Big Brother"? Pierwszy reality show w historii polskiej telewizji ruszył dokładnie 4 marca 2001 i wzbudził ogromne emocje! Każdy kolejny odcinek był szeroko komentowany. Nie tylko za sprawą innowacyjnego jak na ówczesne czasy formatu telewizyjnego, ale przede wszystkim dzięki barwnym osobowościom uczestników "Big Brothera"! Nie sposób nie wspomnieć słynnego Gulczasa, czyli Piotra Gulczyńskiego, roześmianej Manueli Michalak czy Małgorzaty Maier.

 

Zobacz też: Magda Gessler i Manuela z Big Brothera na jednej imprezie!

 

Jak dziś wyglądają uczestnicy "Big Brohtera"? Mamy zdjęcia!

 

Polecamy: Pamiętacie córkę Klaudiusza Sevkovica z "Big Brothera"? Teraz Vanessa jest prawdziwą seksbombą! ZDJĘCIA

2/8
Alicja Walczak
East News

Alicja Walczak wzbudzała ogromne zainteresowanie widzów show ze względu na orientalną urodę oraz barwną osobowość. Zajęła 4. miejsce, odpadając z show tuż przed finałem. Po udziale w "Big Brotherze" zniknęła ze świata show-biznesu. Obecnie zajmuje się sztuką. Jest malarką i fotografką. Niedawno na jej Facebooku pojawiło się zdjęcie ze spotkania z Piotrem Gulczyńskim i Klaudiuszem Ševkovic'em. Zobaczycie je na następnej stronie!

3/8
Alicja Walczak, Piotr Gulczyński, Klaudiusz Ševković
Facebook/Alicja Walczak

Super wspomnienie. Spotkanie po latach - podpisała fotkę Alicja Walczak.

Na zdjęciu widzimy, że uczestnicy pierwszej edycji "Big Brothera" niewiele się zmienili!

4/8
Klaudiusz Ševković
East News

Klaudiusz Ševković po udziale w programie wrócił do swojej wielkiej pasji i zawodu, czyli gotowania. Pracował również w mediach m.in. jako prowadzący programu telewizyjne m.in. "Wielka niespodzianka Klaudiusza". Udzielał się również w polityce oraz działał w sporcie. Ma na swoim koncie również album muzyczny pt. "Optymista". A co słychać u Manueli?

5/8
Manuela Michalak
East News

Manuelę Michalak była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek "Big Brothera". Z pewnością była najbardziej roześmiana! Jej charakterystyczny śmiech zapadł w pamięci widzów na długo. Manuela zajęła drugie miejsce w show. Współprowadziła kilka programów telewizyjnych m.in. "Maraton uśmiechu". Ma na swoim koncie również epizodyczną rolę w serialu "Wawa NON STOP".

6/8
Manuela Michalak
East News

Manuela Michalak, obecnie po mężu Jabłońska, niedawno pojawiła się na jednej z warszawskich imprez, gdzie chętnie pozowała do zdjęć z Magdą Gessler.

7/8
Małgorzata Maier
East News

Małgorzata Maier zajęła trzecie miejsce w programie "Big Brother". Po zakończeniu show pracowała w telewizji, zajmowała się również public relations oraz była właścicielką firmy specjalizującej się w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Obecnie zajmuje się projektowaniem odzieży. Jak wygląda? Odpowiedź na następnej stronie.

8/8
Małgorzata Maier
Instagram/Małgorzata Maier

Małgorzata Maier niewiele się zmieniała. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje migawki ze swojego życia.

Więcej na temat Big Brother