Paulina Sykut o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"
East News

"Taniec z gwiazdami" zobaczymy już w lecie?! Zobaczcie, co szykuje Polsat

Paulina Sykut o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"
East News

To już pewne! 4 września rusza nowa edycja „Tańca z gwiazdami”. Ale mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość dla wszystkich fanów programu. Telewizja Polsat przygotowała dla widzów wakacyjną niespodziankę. W piątkowe wieczory będziemy mogli jeszcze raz zobaczyć najlepsze tańce wszystkich dotychczasowych edycji show emitowanych w Polsacie.

Jak udało nam sie dowiedzieć, będą one podzielone na bloki tematyczne. Jakie? M.in. Latin Night, Niezpomniane freestyle czy Tańce za 10 punktów. W roli gospodarzy zobaczymy dotychczasowych prowadzących, czyli Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza, którzy już zaczli nagrania zapowiedzi do letnich wydań programu.

Zobacz także: 15 lat temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wygrali "Taniec z Gwiazdami". Pamiętacie ich występy? Zobaczcie!

Letnia edycja "Tańca z gwiazdami"

Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa powoli znikają, dlatego już niebawem do tanecznych przygotowań będa mogły powrócić pary, które brały udział w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami". Przypomnijmy, że nagrania nowych odcinków show, podobnie jak wielu programów i seriali stacji, przesunięto na lato.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tancerze i gwiazdy spotkają się na salach treningowych już na początku sierpnia. Najpierw jednak uczestnicy będą musieli podpisać stosowne aneksy do umów. Jak udało nam się dowiedzieć, na razie wszystkie gwiazdy zadeklarowały swój ponowny udział w programie. Zatem już we wrześniu zobaczyny nowe choreografie w wykonaniu m.in. Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino, Anny Karwan i Janka Klimenta, Sylwii Lipki i Rafała Maseraka, Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej oraz Marcina Bosaka i Wiktorii Omyły.

Tymczasem zanim ruszy przerwana edycja, fani tańca zobaczą letnie wydanie show.

Taniec z gwiazdami
EastNews

Na antenie zobaczymy miks najlepszych tańców wszystkich edycji emitowanych w Polsacie. Wśród nich m.in. niezapomniany występ Anety Zając i Stefano Terrazzino.

Aneta zajac w białych piórach i morelowej sukience ze Stefano Terrazzino z garniturze
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36