Beata Tadla, Jarosław Kret, Beata Tadla i Jarosław Kret 2013 Beata Tadla i Jarosław Kret 2015 Beata Tadla i Jarosław Kret 2013 Beata Tadla i Jarosław Kret 2013
Beata Tadla, Jarosław Kret,
1/5
Beata Tadla, Jarosław Kret,

Niedawno w mediach pojawiły się niepokojące informacje o związku Beaty Tadli i Jarosława Kreta. Okazało się bowiem, że para nie mieszka już ze sobą, co może świadczyć o rozstaniu Beaty i Jarosława. Wszystko zaczęło się od wywiadu pogodynka dla „Faktu”. Jarosław Kret powiedział:

 

Czy się rozstaliśmy? Słyszałem takie rzeczy. Jak mamy się rozstać czy nie rozstać, jak my od rana do wieczora, od godziny 7 rano do godziny 24, zasuwamy jak nakręceni? A wyprowadzka? Ja mam swoje mieszkanie. Beata ma swoje...

 

Beata Tadla była zaskoczona słowami ukochanego! Teraz sama udzieliła pierwszego wywiadu. Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Beata Tadla wstydzi się pokazywać ciało w "Tańcu z Gwiazdami"?! "Nie jest proste dla kobiety w moim wieku"

2/5
Beata Tadla i Jarosław Kret 2013

Beata Tadla po słowach Jarosława Kreta nie ukrywała swojego zdziwienia. 

 

To ciekawe, to muszę w takim razie z nim porozmawiać na ten temat - przyznała Beata Tadla w rozmowie z „Faktem”.

 

Teraz w rozmowie z „Super Expressem” opowiedziała o „Tańcu z Gwiazdami” i Jarosławie!

 

Zobacz: To jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat! Czy Beata Tadla i Jarosław Kret nie są już razem? Poznaj historię ich miłości

3/5
Beata Tadla i Jarosław Kret 2015

Sytuacja pary jest nietypowa - oboje pracują w tym samym miejscu i oboje występują w show "Taniec z Gwiazdami". Jak się jednak okazuje, Beata może liczyć na wsparcie swojego tanecznego partnera z show.

 

- Janek Kliment jest dla mnie ogromnym wsparciem. Cudowny człowiek i fantastyczny zawodowiec. Jego żona Lenka to chodząca dobroć. Ona też mi pomaga, pokazuje kobiecą stronę tańca. Oboje są wspaniali i bardzo się kochają. Wcześniej znałam Krzysztofa Gojdzia i zawsze bardzo go ceniłam. Za wrażliwość i profesjonalizm. Fantastyczny facet, łagodzi emocje, dobra dusza - powiedziała Tadla "Super Expressowi".

 

Zobacz: PILNE! Jarosław Kret wydał oświadczenie w sprawie rozstania z Beatą Tadlą! "Chciałbym odpaść z tego programu jak najszybciej"

4/5
Beata Tadla i Jarosław Kret 2013

Dziennikarka nie chciała jednak skomentować swojej sytuacji z Jarosławem Kretem.

 

- Wypowiadam się wyłącznie o jednym show, czyli o "Tańcu z gwiazdami". Występ w tym programie daje mi sporo energii i dużo szczęścia. I jeśli ktokolwiek myśli, że swoje prywatne życie oddałabym specom od promocji, to jest w wielkim błędzie. Ludzie od PR Polsatu naprawdę nie są mało inteligentni. Odbiorcy pojawiających się treści też. Proszę o to, by oceniano wyłącznie mój taniec, moją pracę - powiedziała.

 

Zobacz: "Mam dość tego kraju i tych ludzi" ostra reakcja Jarosława Kreta na krytyczne uwagi po rozstaniu z Beatą Tadlą! 

5/5
Beata Tadla i Jarosław Kret 2013

Tymczasem Jarosław Kret opublikował na Instagramie wymowne zdjęcie... okazuje się, że będzie sąsiadem Beaty za kulisami "Tańca z Gwiazdami"! Para ma obok siebie garderobę...

Jarosław Kret post
Instagram

Myślicie, że para jeszcze się pogodzi?

 

Zobacz: "Dziękuję wszystkim za wsparcie" Beata Tadla w poruszającym wpisie po występie w "Tańcu z Gwiazdami"

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret