Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się! Beata Tadla, Jarosław Kret Jarosław Kret w 1. odcinku Tańca z gwiazdami Jarosław Kret i Lenka Klimentova w 1. odcinku Tańca z gwiazdami Jarosław Kret i Lenka Klimentova w 1. odcinku Tańca z gwiazdami
Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS
A jak komentuje swój słaby występ w "TzG"?
1/5
Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS

Ostra reakcja Jarosława Kreta na krytyczne komentarze po rozstaniu z Beatą Tadlą! Informacje o poważnym kryzysie lubianej pary zaskoczyły chyba wszystkich. Tuż przed startem ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami" prezenter pogody udzielił wywiadu, w którym przyznał, że nie mieszka już z dziennikarką. Co więcej, media informowały, że Beata Tadla o zakończeniu swojego związku dowiedziała się od dziennikarzy, którzy poprosili ją o komentarz w tej sprawie. Jarosław Kret w opublikowanym ostatnio oświadczeniu zapewniał, że wywiad z nim został zmanipulowany i zdradził przy okazji, że wszyscy się na niego obrazili. 

 

Teraz Jarosław Kret po raz kolejny skomentował całą sytuację. Prezenter pogody nie ukrywa, że ma już dość plotek na swój temat! Padły mocne słowa. W sieci pojawiło się również nagranie, na którym Jarosław Kret komentuje swój słaby występ w "Tańcu z Gwiazdami"! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Beata Tadla i Jarosław Kret rzeczywiście się rozstali? Jest komentarz dziennikarki!

2/5
Beata Tadla, Jarosław Kret
ONS.pl

Jarosław Kret w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywa, że ma już dość słuchania i czytania plotek na swój temat. Prezenter pogody nie ukrywa, że rozważa wyjazd z kraju! 

Ja mam dość tego kraju i tych ludzi. Ja się wyprowadzę z tego kraju! Do Stanów! Zacznę uczyć na jakimś uniwersytecie i nikt mnie nie będzie hejtował. Co za kraj?! - powiedział w rozmowie z "SE". 

Co ciekawe, Jarosław Kret opublikował w sieci nagranie w którym komentuje swój słaby występ w "Tańcu z Gwiazdami". Zobaczcie sami, jak Jarosław Kret zaprezentował się w premierowym odcinku ósmej edycji show, i co powiedział do swoich fanów! 

Zobacz także: Wielkie zaskoczenie w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Kret najgorszy! Jak wypadł Popek? Kto odpadł? RELACJA!

3/5
Jarosław Kret w 1. odcinku Tańca z gwiazdami
ons.pl

Niestety, występ Jarosław Kreta nie należał do udanych. Jurorzy bardzo krytycznie ocenili jego taniec. Jarosław Kret i Lenka Klimentowała otrzymali zaledwie 12 punktów! 

Jak swój występ komentuje sam Jarosław Kret? 

Zobacz: To najgorszy występ w historii "Tańca z Gwiazdami". Jak zatańczył i ile punktów zdobył Jarosław Kret? ZDJĘCIA

4/5
Jarosław Kret i Lenka Klimentova w 1. odcinku Tańca z gwiazdami
ONS.pl

Ja nie potrafię tańczyć, można było wreszcie to zobaczyć- przyznaje w nagraniu opublikowanym na Instagtramie. Mimo wszystko będę próbować jeszcze swoich sił w jednym odcinku. Będzie to egzotyczny taniec. Jedyne co mnie z tańcem prawdopodobnie łączy to egzotyka, bo ja kocham egzotyczne kraje. 

Co jeszcze powiedział Jarosław Kret? Prezenter pogody pozdrowił  paparazzi... dlaczego? Zobaczcie sami!

 

5/5
Jarosław Kret i Lenka Klimentova w 1. odcinku Tańca z gwiazdami
ONS.pl