Beata Tadla, Jan Kliment Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami" Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami" Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami" Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami"
Beata Tadla, Jan Kliment
ONS
1/5
Beata Tadla, Jan Kliment
ONS

 

Zaskakujące wyznanie Beaty Tadli. Dziennikarka NOWA TV, która obecnie bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami", zdradziła, że czuje się skrępowana, kiedy musi odsłonić nieco ciała. Chodzi nie tylko o ponętne figury taneczne, ale przede wszystkim stroje, które - jak wiadomo - bywają bardzo skąpe. Choć Beata Tadla nie ma najmniejszych powodów, by wstydzić się swojej figury, to okazuje się, że dziennikarka ma pewne opory przed nadmiernym eksponowaniem walorów swojej sylwetki.

 

Zobacz też: "Taki numer, jaki wyciął jej Jarek może każdego złamać" - Krzysztof Gojdź wspiera Beatę Tadlę w trudnych chwilach!

 

Szczera wypowiedź Beaty Tadli na następnej stronie.

 

Polecamy: Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących

2/5
Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

 

Pokonuję teraz mnóstwo własnych słabości i ograniczeń. Tu trzeba zatańczyć w dość kusych sukienkach, pokazać trochę ciała. Odsłanianie ciała nie jest proste dla kobiety w moim wieku. Nie jestem przyzwyczajona do pokazywania się w takich odsłonach - wyznała Beata Tadla w rozmowie z "Faktem".

Dziennikarka zdradziła, że ma pewien osobisty powód, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w tanecznym show Polsatu. Jaki?

3/5
Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

 

Chcę by „Taniec z gwiazdami" dał mi dużo radości i więcej pewności siebie - wyznała w rozmowie z tabloidem.

4/5
Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

 

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Beata Tadla i Jan Kliment zatańczyli ognistą cza-czę. Dziennikarka wypadła świetnie zarówno w tańcu, jak i... w czerwono-czarnej sukience. Momentami było naprawdę gorąco! ;)

Beata, fajna seksowna dziewczyna na tym stole! Miałaś piękne, proste nogi! Musi popracować na stopami, żeby było razem, a nie oddzielnie - mówiła Ola Jordan po występie.

5/5
Beata Tadla w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

My jesteśmy pod wrażeniem Beaty Tadli w "Tańcu z Gwiazdami"! Oby tak dalej! :)

Więcej na temat Beata Tadla Taniec z Gwiazdami