Basia Kurdej-Szatan
instagram

Basia Kurdej-Szatan pokłóciła się na planie "Tańca z Gwiazdami"? Aktorka wyjaśnia

Basia Kurdej-Szatan
instagram

Basia Kurdej-Szatan zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka przyjęła propozycję Polsatu, a wraz z nią jej mąż - Rafał Szatan! Produkcja nie ujawniła jeszcze tanecznych parterów małżeństwa. Jednak kilka dni temu informacje przeciekły do mediów. "Super Express" ujawnił całą listę par tanecznego show! Podobno taneczny partner nie przypadł Barbarze do gustu...

Czy to prawda? Aktorka odpowiedziała!

Z kim zatańczy Basia Kurdej-Szatan?

W 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na parkiecie zobaczymy mnóstwo gwiazd. O Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych walczyć będą: Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Monika Miller, Ola Kot, Ruda z zespołu Red Lips, youtuberka Magda Bereda, kucharz Damian Kordas, kabareciarz Adam Małczyk, zawodnik MMA Akop Szostak, modelka Sandra Kubicka i Reni Jusis! 

Najpopularniejszą gwiazdą edycji wydaje się być Barbara Kurdej-Szatan. Podobno aktorka miała specjalne wymagania do swojego tanecznego partnera. Tymczasem, jak zdradził tabloid, Basia zatańczy z Jackiem Jesche. 

Według jednej z relacji przydzielanie tancerzy nie spodobało się aktorce:

- Na planie 'Tańca z Gwiazdami' dzieje się bardzo dużo. Ostatnio atrakcją była 'kłótnia' Basi z produkcją - poszło o tancerza. Producenci chcieli połączyć ją w parę z debiutantem. Gdy się o tym dowiedziała, najpierw zaniemówiła, a później zaczęła krzyczeć, bo chciała kogoś 'sprawdzonego', kto pomógłby jej opanować stres podczas pierwszych odcinków na żywo" - twierdził informator portalu Pomponik.

Zobacz także: Hejt na Basię Kurdej-Szatan pod jej zdjęciem z „M jak miłość”! Padły mocne oskarżenia

Basia odniosła się do informacji portalu.

- Jakieś totalne bzdety na temat tego, że się kłócę z produkcją, że krzyczę, że zachowuje się jak jakaś gwiazdunia. Otóż nie. Po to wybieram różne projekty w swoim życiu, by mieć z tego fun, żeby się tym cieszyć, żeby się rozwijać. Kocham swoją pracę i ją szanuję przede wszystkim. Nie mam powodu, by zachowywać się jak gwiazdunia, nie lubię tego bardzo w pracy. Na nikogo nie krzyczałam - zaczęła dementować wiadomości Barbara.

Dodała, że ma wspaniałego tancerza i jest zachwycona instruktorem! 

- Świetnie nam się razem pracuje, ale kto to taki, to dowiecie się już niebawem - zakończyła.

Jak myślicie, z kim zatańczy Basia Kurdej-Szatan? Jak już wiemy na pewno nie będzie to Tomasz Barański, który w poprzednim sezonie tańczył z Justyną Żyłą. Tancerz tym razem będzie partnerował Oli Kot!

A z kim zatańczy Basia i czy będzie lepsza od swojego męża? 

Show na antenie już jesienią, zapewne w piątki o 20.00. Będziecie oglądać?

Czy małżeństwo zatańczy razem?

Basia Kurdej-Szatan wystąpi w 10. edycji programu

Basia Kurdej Szatan w czarnej bluzie z dekoltem

 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48