Taniec z Gwiazdami
East News

Z kim zatańczą uczestnicy "Tańca z gwiazdami"? Tabloid ujawnił pary 10. edycji!

Taniec z Gwiazdami
East News

Kilka dni temu gwiazdy „Tańca z gwiazdami” poznały swoich tanecznych partnerów, mają za sobą treningi i sesje zdjęciowe. Jednak do tej pory oficjalna lista wszystkich par jeszcze się nie pojawiła. Profil instagramowy show Polsatu przedstawił dziś jedną z nich. Do listy z większością par dotarł „Super Express” i zdradził, z kim zatańczą największe gwiazdy 10. edycji „Tańca z gwiazdami”!

Zobaczcie...

Z kim zatańczą uczestnicy "Tańca z gwiazdami"?

Trwają już intensywne przygotowania do „Tańca z gwiazdami”. Uczestnicy na Instagramie tradycyjnie mówią o morderczych treningach, ale niemal wszystkie podkreślają, że trafiły na sympatycznych i wyrozumiałych partnerów, którzy ze spokojem wszystko tłumaczą. Jak donosi „Super Express” Basia Kurdej-Szatan, która jest niewątpliwie faworytką, typowaną do zwycięstwa zatańczy z Jackiem Jeschke. Z kolei jej mąż, z którym będzie rywalizowała w programie, na parkiecie pojawi się z Lenką Klimentovą.

Ola Kot, która o swoim tanecznym partnerze mówiła, że świetnie się dogadują i na sali treningowej jest bardzo dobra energia, zatańczy z Tomkiem Barańskim. Potwierdził to profil instagramowy programu.

Monika Miller na parkiecie pojawi się z Jankiem Klimentem. Z kolei Joanna Lazer z „Red Lips” swój temperament będzie miała okazję pokazać tańcząc z Rafałem Maserakiem.

Z kim zatańczy Reni Jusis i Sandra Kubicka?

Według ustaleń „Super Expressu” partnerką Damiana Kordasa została Janja Lesar, Magda Bereda zatańczy z Kamilem Kuroczko, a Adam Małczyk z Hanną Żudziewicz. Nie są jeszcze znani partnerzy taneczni Sandry Kubickiej, Reni Jusis i Akopa Szostaka. To oni zatańczą z nowymi tancerzami, którzy w 10. edycji dołączyli do „Tańca z gwiazdami”

Sądzicie, że Basia Kurdej-Szatan z Jackiem Jeschke ma szansę na Kryształową Kulę?

Basia Kurdej-Szatan zatańczy z Jackiem Jeschke

Basia Kurdej Szatan w żółtej sukience w Opolu

Partnerką Rafała Szatana została Lenka Klimentova

Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan
Instagram

 

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09