Babcia Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "The Voice Senior"
Instagram

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w The Voice Senior! "Spełnienie marzeń babci! 

Babcia Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "The Voice Senior"
Instagram

Od dzisiaj nie tylko Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą jedynymi gwiazdami telewizyjnymi w rodzinie! Okazuje się, że ukochana babcia uczestnika ślubnego show, spróbuje swoich sił na wielkiej scenie "The Voice Senior"! 

Próbkę głosu 80-letniej pani Czesławy, fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogli usłyszeć na nagraniach ze ślubu jej wnuka oraz Anity. Dziś zdolna seniorka zaprezentuje swoje umiejętności przed jurorami Voice'a! Anita i Adrian pokazali kilka zdjęć zza kulis castingów! 

Zobacz także: Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w The Voice Senior 

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że jej 80-letnia babcia Adriana spróbuje swoich sił na wielkiej scenie "The Voice Senior"! Nagranie z castingu, w którym wzięła udział pani Czesława pojawi się w dzisiejszym odcinku programu. 

Anita podzieliła się zdjęciami zza kulis "The Voice Senior" na Instagramie. Przyznała, że babcia to idealny przykład jak spełniać marzenia w każdym wieku! Przy okazji przypomniała, że pani Czesława miała już swój telewizyjny debiut podczas jej ślubu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia": 

Czy można bez względu na wiek zachowywać pogodę ducha? Czy można spełniać marzenia, spełniać się i rozwijać? Chcę pokazać Wam prawdziwą kobietę- inspirację. Może pamiętacie wzruszający moment naszego wesela kiedy Babcia Adriana wystąpiła śpiewając piękny utwór o miłości? Bez wątpienia już wtedy pokazała swój talent, ale nie to jest w tym najważniejsze. Babcia mając ponad 80 lat jest niesamowicie pozytywną i pełną energii osobą. Mimo wielu problemów zdrowotnych, w jej życiu najważniejsza jest pasja- która daje jej energię- a jest nią muzyka i śpiew. Często, zwłaszcza w letnich miesiącach ciężko babcie zastać w domu bo ma mnóstwo przyjaciół, zajęć , prób i innych ważnych zajęć- nie ma czasu na narzekanie 😁

Dzisiejszy odcinek "The Voice Senior" jest wyjątkowy dla całej rodziny Anity i Adriana! 

Dziś będziecie mogli zobaczyć ogromnie wzruszający dla nas występ - spełnienie marzeń babci, która bardzo chciała stanąć na dużej scenie. Dotrzeć do tego etapu programu wcale nie było łatwo i byliśmy ogromnie dumni, oraz poruszeni - zwłaszcza tym że babcia po prostu promieniała. Wiecie co jeszcze było bardzo ważne? To że dzięki temu, że pomagałam spisać życiorys babci - mogłam poznać niesamowite historie. Tak rzadko poświęcamy dziadkom i babciom aż tyle czasu. Niebawem zbliża się ich dzień, więc może przejrzyjcie razem zdjęcia z ich przeszłości- to może być wstępem do poznania ich na nowo! I pamiętajcie! Na spełnianie marzeń- nigdy nie jest za późno! ♥️♥️♥️

W takim razie trzymamy kciuki za panią Czesławę!

Zobacz także: "The Voice of Poland" bez Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego? Piasek zareagował na komentarz TVP!

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystąpi w dzisiejszym odcinku "The Voice Senior". 

Anita i Adrian nie ukrywają, że są ogromnie dumni z babci oraz jest idealną motywacją i dowodem na to, że na spełnianie marzeń nie jest za późno! Myślicie, że 80-letnia pani Czesława zachwyci dziś jurorów "The Voice Senior"? 

Kto w The Voice Senior?

 

Więcej na temat The Voice Senior
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47