TV-Show

Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!

Ta uczestniczka "The Voice Senior" ma 94 lata! Marta Manowska: "Nikt pani nie uwierzy"!

W najbliższa sobotę  w "The Voice Senior" pojawi się Danuta Krasnodębska. Uczestniczka show ma już 94 lata, co zaszokuje wszystkich, łącznie z jurorami, którzy nie mogli uwierzyć w jej wiek. Podobnie jak Marta Manowska, prowadząca show, która przeprowadziła krótki wywiad z panią Danutą. Uczestniczka opowiedziała m.in. o dzieciństwie w czasach wojennych. W 2010 roku spotkała ją wielka tragedia - na raka zmarł jej ukochany syn:

To jest pierwsze wystąpienie od śmierci syna. Takie radosne, takie że chce mi się jeszcze żyć, bo do tej pory żyłam wspomnieniami, żyłam tym że już nie zobaczę więcej syna. Jeżeli gdzieś tam mnie widzi, to się cieszy z dzisiejszego występu - powiedziała pani Danuta. 

Czy pani Danuta przejdzie do kolejnego etapu? Zobaczcie sami fragment wywiadu z 94-letnią uczestniczką show.

Zobacz także: Niewyobrażalne rzeczy w „The Voice Senior”. Po Andrzeju Piasecznym nikt się tego nie spodziewał

Najbliższy odcinek "The Voice Senior" już w sobotę o w w TVP 2!

Oto najstarsza uczestniczka „The Voice Senior” na świecie!
Natasza Młudzik / TVP

 

The Voice Senior - jurorzy drugiej edycji
Natasza Młudzik / TVP
TV-Show
Rusza 2. edycja "The Voice Senior"! Kiedy emisja pierwszego odcinka? Wiemy! Zobaczcie zwiastun programu
Już w najbliższą sobotę, 2 stycznia, o godzinie 20:00 Telewizyjna Jedynka wyemituje premierowy odcinek "The Voice Senior"!

Już w najbliższą sobotę, 2 stycznia, o godzinie 20:00 Telewizyjna Jedynka wyemituje premierowy odcinek "The Voice Senior"! Właśnie wtedy ruszy druga edycja muzycznego talent show z udziałem seniorów powyżej 60. roku życia. Jak już wiemy, tym razem uczestników będą oceniać: Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Andrzej Piaseczny oraz Witold Paszt. - W programie są takie talenty, które w tym wieku mogłyby jeszcze zaistnieć na rynku. Mam ogromny szacunek dla tych ludzi, że zdecydowali się na udział w show - mówi Witold Paszt.  - Są osoby, które aż kipią szczęściem, że mogą zaśpiewać. Bardzo się cieszę, że muzyka potrafi dać tyle radości w każdym wieku - dodaje Izabela Trojanowska.  W drugiej edycji "The Voice Senior" zaprezentuje się ok. 40 uczestników. TVP przygotowała aż cztery odcinki "Przesłuchań w Ciemno", jeden odcinek półfinałowy oraz wielki finał. Program poprowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.   Zobaczcie gorący zwiastun "The Voice Senior"!  Zobacz także:   Nie żyje Kazimierz Kiljan z "The Voice Senior". Piękne pożegnanie artysty Rusza druga edycja "The Voice Senior". Program poprowadzi Marta Manowska.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez THE VOICE SENIOR (@thevoiceseniortvp)

Andrzej Piaseczny w "The Voice"
East News
TV-Show
Niewyobrażalne rzeczy w „The Voice Senior”. Po Andrzeju Piasecznym nikt się tego nie spodziewał
Nikt nie spodziewał się, że w programie dojdzie do takich scen. Co wydarzyło się w premierowym odcinku "The Voice Senior"?

Już dziś o godzinie 21:00 widzowie zobaczą pierwszy odcinek drugiej edycji muzycznego talent show " The Voice Senior ". Jak się okazuje, wszyscy, którzy zasiądą przed telewizorami, będą świadkami nietypowych wydarzeń, na których widok ciężko będzie pohamować łzy. Co takiego zobaczymy w premierowym odcinku? Pora przygotować się na ogrom emocji, które zapewni nam nie tylko jeden z uczestników, ale i Andrzej Piaseczny . Czegoś takie po jurorze się nie spodziewaliśmy. Zobacz także:   Nie żyje Kazimierz Kiljan z "The Voice Senior". Piękne pożegnanie artysty "The Voice Senior": łzy wzruszeń i ogromne emocje. Co zrobił Andrzej Piaseczny? W premierowym odcinku drugiej edycji "The Voice Senior" będą towarzyszyć nam nie tylko muzyczne emocje. Jak mogliśmy dowiedzieć się z krótkiej zapowiedzi, która pojawiła się w mediach społecznościowych programu, kiedy na scenie pojawi się 67-letni Jan Adamiak dojdzie do niebywałych rzeczy, ponieważ uczestnik zdecyduje się poprosić swoją ukochaną o rękę, oczywiście przed kamerami! Reakcja Andrzeja Piasecznego była nie do przewidzenia. Schodząc ze sceny, podszedłem do niej. Zrobiła taką minę, takie oczy... Urzekła mnie. Objąłem ją, pocałowałem w policzek i tak się zaczęło - opowiadał pan Jan wspominając początki swojej znajomości z narzeczoną - Mój skarbulek, moja Wandziulka jest super kobietą. Potrafi doradzić, pomoże, przytuli... Myślę, że w tym wieku to jest bardzo ważne - dodał. Kiedy pani Wanda pojawiła się na scenie i na oczach jurorów oraz publiczności odpowiedziała " Tak kochanie" na to jedno z najważniejszych w życiu pytań, z jurorskiego fotela natychmiast poderwał się Andrzej Piaseczny, który podszedł do zakochanych wręczając 67-letniemu uczestnikowi swój pierścionek!...

Włodzimierz Korcz i Alicja Majewska
East News
Newsy
"The Voice Senior": Alicja Majewska nie chciała zostać jurorką! Namówił ją Włodzimierz Korcz
"The Voice Senior": Alicja Majewska nie chciała zostać jurorką! Namówił ją Włodzimierz Korcz

"W pierwszej chwili pomyślałam, że wolę sama być oceniana, niż oceniać innych", tak w jednym z wywiadów Alicja Majewska (72) wspominała moment, kiedy zaproponowano jej posadę jurora debiutującego w Polsce show „The Voice Senior” . Gwiazda na szczęście nie wahała się długo, bo jako trenerka sprawdziła się świetnie i już od 2 stycznia znów możemy ją oglądać w drugiej edycji programu. Przyczynił się do tego także Włodzimierz Korcz, który jak opowiadała Majewska, „zamiast mi odradzić, powiedział, że widzi mnie w tym programie, że z moją empatią oraz stosunkiem do ludzi dam sobie radę. I weszłam w to!”. To nie pierwsza dobra rada, którą Majewska dostała od Korcza. Z kompozytorem, który pisze dla niej piosenki, nie są jednak, jak wszyscy myślą, parą. Łączy ich zawodowa przyjaźń. Cztery miesiące temu na festiwalu w Opolu obchodzili 45-lecie współpracy artystycznej! „Podobno teraz śpiewam lepiej niż 30 lat temu. Skala się nie zmniejszyła, oddech się nie skrócił. Dźwigam te długie nuty, które Korcz mi wypisuje od lat, żeby nie rozczarować swoich odbiorców”, mówiła w „Party” kilka lat temu Alicja. Ale od tamtego czasu nic się nie zmieniło. W takt jej przebojów na koncertach kołyszą się i nastolatki, i starsze panie. „Jeszcze się tam żagiel bieli!”, śpiewała zachwycona publiczność, a aplauz jest hołdem złożonym liryce, melodii i prawdzie na scenie. Zobacz także:  Alicja Majewska to kolejna jurorka w "The Voice Senior"! Zobaczcie, co o niej wiemy Droga do gwiazd Majewska urodziła się we Wrocławiu, ale dzieciństwo spędziła w Olbierzowicach, wsi w powiecie sandomierskim. Jej rodzice byli nauczycielami. Ojciec uczył matematyki i śpiewu – to on grał w domu na instrumentach i dostrzegł...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner