Party Stories
Kto zastąpi Macieja Musiała w "Kocham Cię, Polsko"?
TV-Show

Zmiany w "Kocham Cię Polsko"! W programie nie pojawi się już Maciej Musiał! Wiemy, kto go zastąpi!

Kto zamiast Maćka?

Antek Królikowski zastąpi Macieja Musiała w "Kocham Cię, Polsko"! Okazuje się, że to właśnie Królikowski został nowym kapitanem i dołączył do Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. O tym, że pojawi się w show Telewizji Publicznej, Antoni Królikowski osobiście poinformował w porannym programie "Pytanie na Śniadanie". 

 

Zdrójkowski zastąpi Musiała w "Kocham Cię Polsko"?! Mamy jego komentarz!

Antek Królikowski nowym kapitanem w "Kocham Cię, Polsko"

Antoni Królikowski razem z Barbarą Kurdej-Szatan i Tomaszem Kammelem bierze właśnie udział w nagraniach spotu promującego "Kocham Cię, Polsko". Na planie spotu pojawiła się ekipa PnŚ i zapytała nowego kapitana o jego wrażenia przed pierwszym odcinkiem programu. 

Spodziewam się, że będzie bardzo wesoło, bo jestem w fantastycznym towarzystwie Basi Kurdej-Szatan, Tomka Kammela, wspaniałych artystów, którzy śpiewają w programie, a przede wszystkim liczę na to, że zaprosimy fajnych gości, artystów, sportowców takich ludzi, których chcę poznać. Myślę, że będzie super. Myślę, że nie będę tak dobry jak Maciek, myślę, że będę przegrywał na początku z Tomkiem, ale jestem tu bo chcę i mogę, a Maciek musiał - śmiał się Antek Królikowski. 

Królikowski nie ukrywa jednak, że trochę stresuje się przed zadaniami z jakimi będzie musiał zmierzyć się w programie Telewizji Publicznej.

Boję się każdej konkurencji. Powtarzam sobie to wszystko co dotyczy naszego kraju, szczególnie poczet królów Polskich.

Cieszycie się, że to właśnie Antoni Królikowski został nowym kapitanem w programie "Kocham Cię, Polsko"? Będziecie mu kibicować? Przypominamy, że pierwszy odcinek show będziemy mogli zobaczyć już 4 marca na antenie TVP2!

 

Zobacz także: Czy to nowa dziewczyna Antka Królikowskiego? Kim jest 18-letnia Julia Wieniawa? ZDJĘCIA!

 

Antoni Królikowski został nowym kapitanem w "Kocham Cię, Polsko".

Antek Królikowski na planie świątecznego odcinka
ONS

Aktor zastąpił Macieja Musiała.

Kocham Cię Polsko, Maciej Musiał
fot. A. Ożga-Woźnica

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kocham Cię Polsko 1. odcinek
Newsy
Co się wydarzy w 1. odcinku "Kocham Cie Polsko"? Kto będzie gościem? Mamy ZDJĘCIA
Basia Kurdej-Szatan w czerwonej sukience
Newsy
Program "Kocham Cię, Polsko!" to hit czy klapa TVP? Wiemy, jakie są wyniki oglądalności show!

Program "Kocham Cię, Polsko!" ogląda średnio 2,21 mln widzów! Według informacji portalu wirtualnemedia.pl okazuje się, że dziesiąta edycja show TVP wciąż jest hitem. I chociaż w porównaniu do poprzedniego sezonu, który śledziło średnio 2,30 mln osób, program ma nieco gorsze wyniki to Telewizyjna Dwójka w czasie nadawania "Kocham Cię, Polsko!" jest liderem na rynku telewizyjnym.    Zobacz także:  Antek Królikowski zastąpił Macieja Musiała w Kocham Cię Polsko, a który z nich lepiej pasuje na kapitana?! Głosujcie!   "Kocham Cię, Polsko!" hitem TVP2   Do tej pory stacja TVP2 pokazała trzy odcinki programu "Kocham Cię, Polsko!"- najwięcej widzów zgromadziła druga odsłona show, którą obejrzało średnio 2,23 mln osób.   Na popularność „Kocham Cię, Polsko!” niewątpliwie ma wpływ fakt, że to program łączący w sobie wiele elementów. Można testować własną wiedzę, ale też nabywać nową, kibicować danej drużynie, pośmiać się podczas zabawnych konkurencji, sprawdzić swoją intuicję czy obserwować, jak z różnymi zadaniami radzą sobie znane osoby- w rozmowie z portalem powiedziała producentka show Magdalena Sibiga.  Dużym atutem produkcji są też gospodarze: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Antoni Królikowski. Każdy z nich wnosi do programu zupełnie inną energię, a jednocześnie tworzą świetne trio.    A Wy oglądacie program "Kocham Cię, Polsko!" prowadzony przez Barbarę Kurdej-Szatan?   Zobacz także:  DOBRA MATKA NIE POWINNA MIEĆ CZASU DLA SIEBIE? ZOBACZ, ZA CO SKRYTYKOWANO BASIĘ KURDEJ-SZATAN!   Program "Kocham Cię, Polsko!" ogląda średnio 2,21 mln widzów. Dzięki show TVP2 znajduje się na pozycji lidera na rynku telewizyjnym.

Maciej Musiał
Newsy
Maciek Musiał pokazał zdjęcie ze ślicznym bobasem! Właśnie został ojcem... sami zobaczcie!

Maciej Musiał, od kiedy studiuje na Akademii Teatralnej w Krakowie, mało udziela się w mediach i rzadko wrzuca coś na swój profil instagramowy. Ale takim wydarzeniem musiał uwiecznić! Maciek Musiał został ojcem chrzestnym małego Frania. Jest to synek jego przyjaciół i właśnie odbył się chrzest maluszka. Maciek zrobił sobie ze swoim chrześniakiem zdjęcie na pamiątkę i obaj wygadali niezwykle elegancko!   Maciej Musiał ojcem chrzestnym   Już wcześnie Maciek Musiał informował fanów, że będzie mieć chrześniaka. Wrzucił zdjęcie z Franciszkiem.    Czy też uważacie, że z takimi dziećmi Maćkowi do twarzy?   Zobacz: Antek Królikowski zastąpił Macieja Musiała w Kocham Cię Polsko, a który z nich lepiej pasuje na kapitana?! Głosujcie!   Aktor często podkreśla, że jest wierzący. Chrzest Franciszka musiał być dla  niego dużym przyżyciem.   Zobacz także:  Mama i... wiara uchroniły Maćka Musiała przed kłopotami! W jaki sposób?   Maciek Musiał już od roku studiuje na Akademii Teatralnej, dlatego nie gra w serialach i nie prowadzi Kocham Cię Polsko. Pokazuje sie tylko na eventach związanych z teatrem lub filmem.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner