Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Królikowski, Kurdej-Szatan i Kammel na planie "Kocham Cię, Polsko"
East News
TV-Show

Królikowski, Kurdej-Szatan i Kammel na planie spotu "Kocham Cię, Polsko"! Zobaczcie ich stylizacje!

Królikowski, Kurdej-Szatan i Kammel na planie spotu "Kocham Cię, Polsko"! Zobaczcie ich stylizacje!
Tomasz Kammel, Basia Kurdej Szatan, Maciej Musiał pozują do zdjęć
TVP
TV-Show
"Kocham Cię, Polsko" okazał się hitem czy klapą? Znamy wyniki oglądalności!
Będzie kolejna edycja?

Program "Kocham Cię, Polsko" okazał się hitem TVP2! Powracające na antenę show z nową prowadzącą, oraz z nowymi kapitanami drużyn przyciągnęło przed telewizory miliony widzów. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, program oglądało średnio 2,09 mln widzów  czyli o 260 tysięcy osób więcej niż jesienią 2012 roku, w trakcie emisji 8. sezonu. Taki wynik daje TVP2 pozycję lidera na rynku telewizyjnym w czasie trwania programu. Sytuacja zmienia się jednak w grupie komercyjnej - TVP2 znalazła się w niej na trzecim miejscu. Wpływy z reklam przyniosły stacji 5, 18 mln złotych.   Największym zainteresowaniem widzów cieszył się drugi odcinek programu "Kocham Cię, Polsko. W show pojawili się wówczas aktorzy z seriali "M jak miłość" oraz "Rancza".  W ładze Telewizji Publiczne są zadowolone z takich wyników i już zastanawiają się nad kontynuacją formatu. Jesienią o tej porze, co "Kocham Cię, Polsko" będzie emitowany program "The Voice of Poland", wiec show o Polsce i Polakach wróci na antenę prawdopodobnie dopiero na wiosnę.   Chcielibyście, żeby program "Kocham Cię, Polsko" z Barbarą Kurdej-Szatan, Maciejem Musiałem i Tomaszem Kammelem doczekał się kolejnej edycji?   Zobacz także: Jak uważnie śledzisz "Kocham Cię, Polsko"? Sprawdź swoją wiedzę!   Program "Kocham Cię, Polsko" okazał się hitem TVP2. Oglądaliście program Kocham Cię, Polsko?

Antoni Królikowski na koncercie "Gwiazdy na gwiazdkę"
Akpa
Newsy
TYLKO U NAS! Antek Królikowski wygryzie Maćka Musiała z "Kocham Cię, Polsko"?
TYLKO U NAS! Antek Królikowski wygryzie Maćka Musiała z "Kocham Cię, Polsko"?

Obaj zdobyli sławę, występując w TVP. Do tej pory to Maciej Musiał (21) cieszył się większą sympatią szefów tej stacji. Teraz przełożeni są pod wielkim wrażeniem Antoniego Królikowskiego (27), który zachwycił nie tylko w roli Bodo, lecz także jako konferansjer na tegorocznym festiwalu w Opolu. To jednak nie wszystko!   Gdy Antek wygrał „Agenta”, pojawiły się plotki, że TVN ma dla niego jakąś propozycję. To zaniepokoiło szefów telewizji publicznej, którzy nie chcą stracić kolejnej gwiazdy – zdradza nam osoba z TVP. I właśnie dlatego stacja postanowiła zatrzymać młodego Królikowskiego... za wszelką cenę. Antek dostał propozycję poprowadzenia zamiast Macieja Musiała drugiego sezonu programu „Kocham Cię, Polsko”. I poważnie ją rozważa! – zdradza nam kolega aktora. Cały tekst o Antku Królikowskim i Macieju Musiale w najnowszym numerze "Party".    Antek Królikowski z Katarzyną Sawczuk   Antek Królikowski z Katarzyną Sawczuk   Maciej Musiał pożegna się z "Kocham Cię, Polsko!"?

Joanna Moro, Jerzy Janowicz
TV-Show
Joanna Moro i Jerzy Janowicz nagrali "Kocham Cię, Polsko" i poszli razem na kolację. Jerzy coś jej obiecał! Co?
Joanna Moro i Jerzy Janowicz nagrali "Kocham Cię, Polsko" i poszli razem na kolację. Jerzy coś jej obiecał! Co?

Aktorka i tenisista razem wystąpili w przeciwnych drużynach w programie "Kocham Cię, Polsko". Od razu nawiązali serdeczne relacje, bowiem Joasia jest zapaloną tenisistką, a Jerzemu od zawsze podobała się wysoka i szczupła blondynka. Po nagraniu programu spotkali się w jednej z restauracji na Kazimierzu, gdzie zjedli wspólnie kolację. Joasi Moro towarzyszyła ciocia z Wilna. A po chwili dojechały do nich kolejne osoby. Jerzy Janowicz chętnie zagrałby z nią kiedyś mecz! Kiedy dowiedział się, że najstarszy syn aktorki chodzi na zajęcia tenisa i jest jak mama zapalonym fanem tego sportu, obiecał, że jak tylko będzie rozgrywał jakiś ważny turniej, zaprosi ich na mecz... Nie ma to jak najwierniejsi kibice!   Zobacz też: Joanna Moro zmieniła styl?! Wiemy, ile kosztowała jej kreacja   Joanna Moro i Jerzy Janowicz w "Kocham Cię, Polsko".   Joanna Moro i Jerzy Janowicz  potem poszli na kolację.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner