Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Anna Głogowska ma nową pracę w TVP
TV-Show

Anna Głogowska dostała pracę w TVP. Za jeden dzień pracy dostanie... To jedna z najniższych gaż, o jakiej słyszeliśmy!

Anna Głogowska dostała stałą pracę w programie "Jaka to melodia". Do tej pory tancerka pojawiała się tam gościnnie. Jak podaje "Fakt", na tyle spodobała się producentom programu, że będzie tam tańczyć regularnie. Jej gaża? Nie jest zbyt duża - 500 zł za jeden dzień pracy.

 

Maserak uczył ślubnego tańca Lewandowskich! Kogo jeszcze uczyli tancerze "TzG"? Wiemy!

Anna Głogowska ma stałą pracę!

Anna Głogowska po odejściu z "Tańca z Gwiazdami" długo nie mogła znaleźć sobie nowej pracy. Dlatego propozycja od producentów "Jaka to melodia" spadła jej jak z nieba. Gaża, jaką otrzyma, może wydawać się bardzo niska. W końcu Paulina Sykut, która zastąpiła Głogowską w tanecznym show Polsatu, otrzymywała ponad 15 tys. za odcinek. Z kolei Natalia Kukulska za udział w The Voice of Poland, również w TVP, ma otrzymać aż 10 tys. za odcinek.

 

Telewizja Polska, jak widać, szuka jednak oszczędności wszędzie. I tylko na wybranych gwiazdach.

 

Zobacz: Ile wynosi wynagrodzenie minimalne w Polsce?

 

Anna Głogowska dostała stałą pracę w TVP.

Anna Głogowska w czarnej sukience z aksamitu
ONS

 

Nie zarobi na niej wiele... w porównaniu z innymi gwiazdami TVP.

Anna Głogowska na otwarciu nowej sceny Teatru Kwadrat
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania Głogowska w rozpuszczonych włosach
Newsy
Ania Głogowska wychodzi z TVP! Czemu taka smutna? ZDJĘCIA
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski
Newsy
Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się po 11 latach?! Jak Ania zareagowała na pytanie o jej związek?
Jaka jest prawda?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski rozstali się? Jak donosi "Świat i ludzie",  Anna Głogowska wyprowadziła się z ich córką z ich mieszkania na Powiślu. Z jakiego powodu? Po tym jak straciła pracę w telewizji, ponoć potrzebowała wsparcia, a go od mężczyzny nie dostała... To był dla niej bardzo trudny okres, poczuła się odtrącona. Liczyła na wsparcie swego mężczyzny, a tymczasem on... miał ważne zawodowe zajęcia. Przelało czarę goryczy. Miała już dość samotności w swoim związku - powiedziała osoba z otoczenia Anny Głogowskiej gazecie "Świat i ludzie". Dziennikarze "Świata i Ludzie" zadzwonili do Głogowskiej z prośbą o komentarz czy to prawda. Jednak tancerka nie chciała rozmawiać na ten temat. Nie będę tego komentować. Spieszę się na nagranie programu - ucięła szybko. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska tworzyli parę przez 11 lat i w tym czasie mieli kilka kryzysów, jednak próbowali dalej. Podobno teraz to już definitywny koniec. Na razie ani Ania, ani Piotr nie zabrali oficjalnego głosu w tej sprawie.   Zobacz także: Anna Głogowska dostała pracę w TVP. Za jeden dzień pracy dostanie... To jedna z najniższych gaż, o jakiej słyszeliśmy!   Anna Głogowska już nie jest związana z Tańcem z Gwiazdami.   Od jakiegoś czasu wszędzie pokazuje się sama, bez Piotra Gąsowskiego.   Piotr Gąsowski i Anna Głogowska byli parą 11 lat.

Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News
TV-Show
Co dalej z Robertem Janowskim i kolejnym sezonem "Jaka to melodia?"?! Jest OŚWIADCZENIE: "Dostaliśmy propozycję..."

Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia?"? Prezes Media Corporation - firmy, która już od 1997 roku produkuje muzyczne show, w rozmowie z branżowym portalem Wirtualnemedia.pl, skomentowała zamieszanie wokół programu. Katarzyna Ocioszyńska przyznała, że jej firma dostała od Telewizji Publicznej propozycję wyprodukowania nowych odcinków "Jaka to melodia?". Co powiedziała o Robercie Janowskim? Dziennikarz muzyczny wystąpi w telewizyjnym programie?   Zobacz także:  Robert Janowski ostro komentuje zamieszanie wokół programu "Jaka to melodia?"! "Nie podpiszę się pod prowizorką"   Robert Janowski nie zniknie z "Jaka to melodia?"? Robert Janowski już kilka dni temu w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Facebooku zapewnił, że nie negocjuje z władzami TVP wysokości swojego wynagrodzenia, co sugerowały niektóre media, ponieważ nigdy nie był pracownikiem Telewizji Publicznej. To właśnie z  Media Corporation już od 19 lat jest związany umową. Jak teraz producent komentuje sprawę ewentualnej współpracy z TVP? Potwierdzam, że dostaliśmy propozycję od TVP dalszej produkcji programu „Jaka to melodia?”. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach podpiszemy umowę i w ramówce jesiennej pojawi się program „Jaka to melodia?” w dotychczasowej formule, z firma Media Corporation jako producentem wykonawczym i oczywiście z Robertem Janowskim jako prowadzącym - w rozmowie z portalem przyznała Katarzyna Ocioszyńska. Czyżby więc fani Roberta Janowskiego mogli odetchnąć z ulgą? Prowadzący najprawdopodobniej nie zniknie z programu "Jaka to melodia?".   Zobacz także:  „Jestem zwierzęciem stadnym, typem bardzo rodzinnym”. Robert Janowski o dzieciach i żonie Monice   Robert Janowski nie zniknie z program "Jaka to melodia?"?   Czy to już koniec zamieszanie wokół muzycznego...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner