Anita Lipnicka wystąpi w TzG?
ONS

Anita Lipnicka dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami"! Przyjmie ją?

Anita Lipnicka wystąpi w TzG?
ONS

Anita Lipnicka wystąpi w programie "Taniec z Gwiazdami"? Okazuje się, że piosenkarka i była wokalistka zespołu Varius Manx otrzymała propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji tanecznego show Polsatu. Według informacji Faktu, Anita Lipnicka wciąż zastanawia się, czy uda się jej pogodzić długie treningi i występy w show Polsatu z licznymi koncertami.

Anita chce o sobie przypomnieć. Udział w takim programie byłby świetną promocją jej jesiennej trasy z największymi przebojami - w rozmowie z tabloidem zdradziła znajoma gwiazdy. Tu nawet nie chodzi o pieniądze. Zastanawia się tylko, czy uda się jej pogodzić treningi z trasą, bo jej kalendarz koncertowy pęka w szwach.

Chcielibyście zobaczyć Anitę Lipnicką w programie "Taniec z Gwiazdami"? Myślicie, że artystka poradziłaby sobie lepiej niż jej następczyni z zespołu Varius Manx Kasia Stankiewicz, która wystąpiła w ostatniej edycji show? Fanom TzG przypominamy, że w kolejnej edycji programu z pewnością zobaczymy Mariolę Bojarską-Ferenc i lidera zespołu Sound'n'Grace, Kamila Mokrzyckiego.

 

Zobacz także: Kaczorowska emocjonalnie o swoim odejściu z TzG: "Zrozumiałam, że jestem artystką!"

 

Anita Lipnicka wystąpi w TzG?

Anita Lipnicka w Pytaniu na Śniadanie

Piosenkarka dostała propozycję udziału w show Polsatu.

Anita Lipnicka podczas koncertu z okazji premiery płyty Vena Amoris
Akpa

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00