Party Stories
Ania Wyszkoni w finale Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show

Wyszkoni mocno przeżyła przegraną w "TzG". Znamy kulisy wielkiego finału

Jest też komentarz gwiazdy

Wciąż nie opadły jeszcze emocje po wczorajszym finale czternastej edycji Tańca z Gwiazdami. Kryształowa Kula i 100 tysięcy złotych trafiły do Agnieszki Sienkiewicz, której partnerował Stefano Terrazzino. Aktorka nie miała wątpliwości, na co przeznaczy tak efektowną nagrodę. Przypomnijmy: Sienkiewicz już wie na co przeznaczy nagrodę z "TzG". To była dla niej prosta decyzja

Jeszcze przed pierwszym finałowym tańcem wydawało się, że murowaną faworytką jest Ania Wyszkoni. Wokalistka od początku programu zachwycała formą i zbierała niemal tylko najwyższe noty od jurorów, mogła też liczyć na ogromne wsparcie telewidzów. Sądząc po jej wczorajszej reakcji, sama Wyszkoni również była zaskoczona takim werdyktem. Po ogłoszeniu decyzji rozpłakała się i początkowo nie chciała wyjść do czekających na parkiecie dziennikarzy, ostatecznie jednak pojawiła się tam z partnerem. Na oficjalnym afterparty zaś zjawiła się dopiero o drugiej w nocy, nie będąc według relacji świadków w nastroju do zabawy.

Sama zainteresowana zabrała głos już na chłodno kilka godzin temu. W poście na Facebooku dziękuję wszystkim za przygodę, jaką był dla niej udział w "TzG".


Kochani, jeszcze raz bardzo bardzo Wam dziękuję za wszystkie piękne chwile, których mi dostarczyliście doprowadzając mnie swoimi głosami do finału "Tańca z gwiazdami". Tych wrażeń i emocji nikt mi nie odbierze. Dziękuję obu "moim tancerzom", całej ekipie pracującej przy programie i wszystkim współuczestnikom. To była dla mnie niezapomniana przygoda. Dziękuję! - czytamy na jej profilu.


Kibicowaliście Ani w finale?

Zobacz: Mela obrażony na "TzG"? Jego zachowanie w finale nie pozostawiło złudzeń

Ania Wyszkoni po finale Tańca z Gwiazdami


Ania Wyszkoni w finale Tańca z Gwiazdami

Galeria zdjęć z wielkiego finału Tańca z Gwiazdami:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oglądalność finału "Tańca z Gwiazdami"
ONS
Newsy
Sukces Sienkiewicz obejrzała rekordowa liczba osób. Główny konkurent mocno w tyle
Polsat ma powody do zadowolenia

Piątkowy finał " Tańca z Gwiazdami " dostarczył widzom mnóstwa emocji. W walce o Kryształową Kulę stanęły Agnieszka Sienkiewicz oraz Anna Wyszkoni. Choć według jurorów lepiej wypadła artystka, wygrana przypadła w udziale gwieździe "Przyjaciółek". Przypomnijmy: Sienkiewicz już wie na co przeznaczy nagrodę z "TzG". To była dla niej prosta decyzja Taniec z Gwiazdami co tydzień świetnie wypadał w rankingach oglądalności. Choć przez ostatnie trzy tygodnie pozycję lidera zdobywał "Rolnik szuka żony", na czas finału show TVP 1 oddało pierwszeństwo tanecznemu programowi, którzy przyciągnął rekordową liczbę widzów - ponad 4,5 mln. Perypetię rolników obejrzało zaś 4,1 mln osób. Doskonale, jak co tydzień, wypadł również " Mam talent" (3,47 mln) oraz MasterChef (3,2 mln). A Wy które z show oglądaliście najchętniej? Zobacz: Taniec z Gwiazdami i Top Chef miały być hitami Polsatu. Stacja zadecydowała o losach show   Finał "Tańca z Gwiazdami":

Renata Dancewicz żałuje udziału w TzG
Akpa
Newsy
Dancewicz wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dziś gorzko tego żałuje
Aktorka ostro o show

" Taniec z Gwiazdami " okazała się wielkim hitem Polsatu. W dwóch edycjach w Polsacie i aż dwunastu w TVN wzięło udział ponad 150 gwiazd, dla których taneczne show było przepustką do kariery. Ostatnia zwyciężczyni, Agnieszka Sienkiewicz, już teraz wie, co zrobić z wygraną. Przypomnijmy: Sienkiewicz już wie na co przeznaczy nagrodę z "TzG". To była dla niej prosta decyzja Nie każdy jednak uczestnik show wspomina je dobrze. Do tego grona można zaliczyć Renatę Dancewicz , która wystąpiła w trzeciej edycji show w 2006 roku. Po 8 latach w rozmowie z Show przyznała, że nie była to dobra decyzja. Choć atmosfera na treningach była sympatyczna, wie, że nie powinna się tam znaleźć: Show: Występ w TzG był stratą czasu? Dancewicz : Był. Zupełnie niepotrzebnie się tam znalazłam. Szczególnie że nie lubię, gdy ktoś się na mnie gapi. W tym sensie zupełnie nie jest taką typową aktorką. Kiedy z Marcinem trenowaliśmy, to oczywiście było świetnie. Ale ta cała otoczka z kamerami tak mnie tremowała, że dzisiaj nie pamiętam żadnego swojego występu. Dlaczego się więc zgodziła? Zobacz: Sukces Sienkiewicz obejrzała rekordowa liczba osób. Główny konkurent mocno w tyle Finał Tańca z Gwiazdami:

Agnieszka Sienkiewicz zerwała z chłopakiem
ONS
Newsy
Sienkiewicz wygrała TzG, ale straciła wielką miłość. Znamy kulisy rozstania
Gwiazda miała trudny wybór

Wygrana w " Tańcu z Gwizdami" przyniosła Agnieszce Sienkiewicz mnóstwo korzyści - nie tylko ogromną popularność, ale i wysoką nagrodę pieniężną, którą chce przeznaczyć na spłatę kredytu i podróże. Przypomnijmy: Sienkiewicz już wie na co przeznaczy nagrodę z "TzG". To była dla niej prosta decyzja Niestety, nie wszystko w życiu Agnieszki układa się tak dobrze. Jak dowiedziało się "Party", gwiazda "Przyjaciółek" rozstała się ze swoim partnerem, aktorem Maciejem Marczewskim. Pomiędzy parą zaczęło się źle układać od czasu rozpoczęcia treningów do "Tańca z gwiazdami". Marczewski nie pojawiał się również podczas piątkowych odcinków na żywo, przez co mocno się od siebie oddalili: Już od jakiegoś czasu psuło się między nimi. Maciek nie przychodził na nagrania show, Aga miała dużo pracy. Oddalili się od siebie - mówi znajoma aktorki Jesteśmy pewni, że Agnieszka nie będzie długo sama. Zobacz: Sienkiewicz i uczestnik The Voice of Poland mają romans? Aktorka skomentowała plotki Agnieszka Sienkiewicz w TzG:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner