Agnieszka Woźniak-Starak Aleksandra Domańska i Dawid Domański wygrali show Ameryka Express Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek
Aleksandra Domańska i Dawid Domański wygrali show Ameryka Express
x-news, tvn
1/4
East News

 

Wiosna będzie należała do niej? Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła właśnie, że to ona poprowadzi nową edycję uwielbianego przez Polaków reality show "Big Brother". Program wraca do telewizji po 18-letniej przerwie. Show będzie nadawane na antenie TVN7. Od razu zrodziło się pytanie: czy Agnieszka Szulim da radę prowadzić dwa znane programy? Przypomnijmy, że to właśnie ona jest gospodynią "Azja Express". Gwiazda od razu pospieszyła z odpowiedzią. Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła, że rozstaje się z tą produkcją. Kto więc zajmie jej miejsce? Lista potencjalnych prowadzących jest długa. Jednak najnowszy wpis Aleksandry Domańskiej na Instagramie może sporo sugerować... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: "Ciągle marudziła i jęczała" Wygrana Oli Domańskiej podzieliła fanów "Ameryka Express"

2/4
Agnieszka Woźniak-Starak
East News

 

Agnieszka Woźniak-Starak od początku była prowadzącą program "Azja Express". To ona czekała na uczestników na mecie i wręczała nagrody lub oznajmiała im, że odpadają. Program bił rekordy popularności i przyniósł spory rozgłos Szulim, która mogła się tam zaprezentować z całkiem innej strony. Jakie więc było zdziwienie, gdy dziennikarka oznajmiła, że odchodzi z show. Agnieszka Woźniak-Starak ma bowiem ochotę na nowe wyzwanie. Bez wątpienia będzie nim "Big Brother". Program wraca po 18-letniej przerwie.

 

Zobacz także: Niewiarygodne! Wraca "Big Brother"! Kiedy i na jakiej stacji będzie można go oglądać?

 

Na razie nie wiadomo, kto zamieszka w domu Wielkiego Brata, ponieważ wciąż trwają castingi. Agnieszka Woźniak-Stara sama przyznaje, że jest ciekawa, kogo pozna w programie.

 

- Na pewno szukamy ludzi otwartych - zdradziła nam gwiazda. 

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła również, że w programie pojawią się osoby skrajnie różne i bez wątpienia nie da się uniknąć konfliktów.

Czy gwiazda wie już, kto zastąpi ją w "Azja Express"? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Aleksandra Domańska i Dawid Domański wygrali show Ameryka Express
x-news, tvn

 

Aleksandra Domańska poprowadzi "Ameryka Express"?

 

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w "Ameryka Express". Pojawiły się już jednak pierwsze plotki. Podsyciła je ostatnio Aleksandra Domańska. Aktorka, która wygrała ostatnią edycję "Ameryka Express", opublikowała na Instagramie zagadkowe wideo. 

 

- Tak się cieszę - napisała pod nagraniem Ola Domańska. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak się cieszę!

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

 

Coś nam się jednak wydaje, że to kolejny żart Oli Domańskiej. Pojawiło się jednak jeszcze jedno nazwisko, które typowane jest na nową prowadzącą "Ameryka Express". Kto to taki? Zobaczcie kolejny slajd!

4/4
Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek

 

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Ameryka Express"?

 

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z "Faktem" wskazała, kto świetnie sprawdziłby się na jej miejscu. 

 

- Gdybym była na miejscu mojego dyrektora, to zatrudniłabym Gośkę Rozenek. Ona byłaby hitem! - zapewnia dziennikarka.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła wraz z mężem w 1. edycji tego popularnego show. Oboje tworzyli bardzo oryginalną parę, która dostarczyła widzom sporo zabawy. Czyżby Rozenek miała wrócić do programu w całkiem nowej roli? Sprawdzi się?