Agnieszka Woźniak-Starak
East News
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak
East News

 

Fani "Azji Express" z pewnością byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że w nowym sezonie nie zobaczą już prowadzącej Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda już jakiś czas temu zastanawiała się nad udziałem w show. Wszystko przez zachowanie uczestników, którzy całowali obce kobiety na ulicy, nie pytając je o zgodę. Agnieszka Woźniak-Starak przeprosiła wtedy widzów i przyznała, że nie wie, jak potocza się jej losy w programie.

 

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express - przyznała w swoim wpisie opublikowanym na Instagramie. (...) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM - napisała na Instagramie. 

 

Teraz Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że odchodzi z "Azji Express", ale zdradziła przy okazji, kogo widzi na swoim miejscu. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia "Ameryki Express"? Jest komentarz gwiazdy!

2/5
Agnieszka Woźniak Starak na wiosennej ramówce TVN

 

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z show "Azja Express" na rzecz reaktywowanego "Big Brothera". Gwiazda w rozmowie z "Faktem" przyznała:

 

Zrezygnowałam z prowadzenia "Azja/Ameryka Express". Od zawsze lubiłam nowe wyzwania i poczułam, że teraz jest czas na kolejne! - powiedziała.

 

Zobacz: Co Agnieszka Woźniak-Starak sądzi o książce Kuby Wojewódzkiego? Będziecie zaskoczeni... 

3/5
Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek

 

Przy okazji Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, kogo widzi na swoim miejscu. 

 

Gdybym była na miejscu mojego dyrektora, to zatrudniłabym Gośkę Rozenek. Ona byłaby hitem! - powiedziała gwiazda.

 

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak skrytykowała "Ameryka Express", który sama prowadzi! Czy przez to straci pracę w TVN-ie? 

4/5
Małgorzata Rozenek  i Radosław Majdan

 

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek i Radek Majdan brali udział w "Azji Express" jako uczestnicy i sprawdzili się doskonale. Swoim udziałem podbili serca widzów, a ich teksty są cytowane do tej pory i stały się już kultowe. 

 

Zobacz: Radosław Majdan drze się na Małgosię Rozenek w ZWIASTUNIE Azja Express! A my wiemy dlaczego!

5/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Myślicie, że Małgorzata Rozenek faktycznie sprawdziłaby się w roli prowadzącej "Azji Express"? 

 

Zobacz: Produkcja "Ameryka Express" podjęła radykalną decyzję! Przeprasza za odcinek z całowaniem przypadkowych kobiet i...