A to niespodzianka dla wszystkich fanów serialu "Barwy Szczęścia". W najnowszej edycji programu "The Voice of Poland" na scenie pojawi się... Marek Molak, czyli serialowy Hubert. Aktor, ale również wokalista, wykona utwór "Are you gonna be my girl" i zachwyci trenerów. Odwrócą się Michał Szpak, Maria Sadowska oraz Andrzej Piaseczny. Do której drużyny trafi? Przekonamy się w najbliższym, premierowym odcinku ósmej edycji programu, już od 2 września w TVP 2.

Reklama

Zobacz: Michał Szpak nie radzi sobie jako juror w "The Voice of Poland"? Mamy komentarz Tomsona i Barona!

Gwiazdor "Barw Szczęścia" w The Voice of Poland!

Marek Molak w serialu "Barwy szczęścia" gra Huberta, którego pasją również jest muzyka. Hubert Pyrka był w serialu liderem zespołu "The Gites", następnie zaczął solową karierę.

W realnym życiu Molak jest wokalistą w zespole rockowym AvA. W 2016 roku ukazał się album zespołu "Po drugiej stronie". Teraz spróbował swoich sił w nowej, ósmej edycji show "The Voice of Poland". Jak sobie poradził? Patrząc na zwiastun show - będzie się działo. Jesteśmy bardzo ciekawi, do której drużyny trafi Marek Molak, bo jak już wiemy, przejdzie do kolejnego etapu.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza gwiazda, która stanęła na scenie w "The Voice of Poland". Chyba wszyscy fani "Barw Szczęścia" pamiętają występy Kasi Sawczuk, która w drużynie Justyny Steczkowskiej dotarła do wielkiego finału.

Zobacz także

Zobacz: "Voice of Poland": Sawczuk występowała pod opieką Steczkowskiej. Jak ocenia wybór Szpaka na trenera?

Mniej szczęścia miała Laura Samojłowicz, aktorka znana m.in. z "M jak miłość" czy "Hotel 52". Gwiazda nie przeszła etapu przesłuchań w ciemno.

Zobacz: Zaskoczenie roku? Laura Samojłowicz jako uczestniczka w The Voice of Poland! WIDEO

Zobaczcie, jak poradził sobie Marek Molak z "Barw Szczęścia"!

Marek Molak w The Voice of Poland.

Reklama

Znamy go doskonale z "Barw Szczęścia".

Reklama
Reklama
Reklama