Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży
Instagram / agnieszka_lyczakowska
TV-Show

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się sesją ciążową i pokazała brzuszek!

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na narodziny pierwszego dziecka. Para zna już płeć?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka! Para zdecydowała się podzielić szczęśliwą nowiną w programie "Dzień dobry TVN", a ciążowy brzuszek jest już na tyle widoczny, że nie da się go ukryć pod stylizacją. Teraz Agnieszka pochwaliła się zdjęciem z sesji ciążowej i zdradziła, że nie może się doczekać aż dziecko przyjdzie na świat. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czekają na narodziny pierwszego dziecka.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przechodzą w swoim życiu prawdziwą rewolucję! Niedawno odnowili przysięgę małżeńską, a Agnieszka Łyczakowska zdecydowała się zmienić nazwisko na podwójne. Uczestniczka kontrowersyjnego programu jakiś czas temu postawiła na ostre cięcie i już wtedy fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sugerowali, że to może być zapowiedzią wielkich zmian w życiu. Teraz okazało się, że mieli rację! Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży!

Co mogę tu napisać?! Myśli kłębią mi się jak tornado…
Przyszedł czas kiedy czujemy, że możemy podzielić się z Wami najradośniejszą dla nas nowiną.
Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, że "droga do tego cudu nie była prosta" teraz jest bardzo szczęśliwa i cieszy się z każdego dnia ciąży, nawet jeśli czasem musi zmierzyć się z charakterystycznymi dla tego stanu dolegliwościami:

I chodź droga do tego cudu nie była prosta:
-Jestem wdzięczna, że mogę cieszyć się z bycia w ciąży i z przeżywania „plusów i minusów” 9 miesięcy.
Ogromnie cieszymy się, że nasz bobas jest zdrowy i nie możemy się doczekać kiedy go wreszcie ujrzymy❤️ - napisała na Instagramie Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek spodziewają się dziecka! Wiemy, który to miesiąc

Pod zdjęciem Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami:

Gratulacje kochani bardzo cieszymy sie z waszego szczęścia❤️

Gratulacje❤️ dużo zdrówka dla was 😉

Wszystkiego najlepszego dla Waszej trójki ❤️

Cudowna wiadomość🤗🤗🤗🤗Gratulacje😍

Tylko spójrzcie na piękne zdjęcia z sesji ciążowej!

Para szczęśliwą wiadomością pochwaliła się w "Dzień dobry TVN" i zdradzili, że to już końcówka czwartego miesiąca ciąży. 

Jest to czwarty miesiąc koncówka - powiedzieli Aga i Wojtek w "Dzień dobry TVN".

 

 

Agnieszka i Wojtek miłość znaleźli w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Decyzja eskertów o połączeniu ich w parę okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i czekają na narodziny pierwszego dziecka. Wojtek zdradził, że ma przeczucie, że to może być chłopiec:

Gdzieś po męsku myślę o chłopcu - wyznał szczerze Wojtek w programie "Dzień dobry TVN"

Agnieszka i Wojtek ze
Instagram @wojciech_janik_official

Wspaniałe sukienki i inne ciążowe ubrania kupisz, wykorzystując kod rabatowy BonPrix! W tym wyjątkowym czasie pozwól sobie czuć się i wyglądać równie wyjątkowo!

 

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ślubie burmistrza Przasnysza
Instagram @wojciech_janik_official
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek spodziewają się dziecka! Wiemy, który to miesiąc
Agnieszka i Wojtek ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" w "Dzień dobry TVN" podzielili się szczęśliwą nowiną i zdradzili, że spodziewają się dziecka! Znają już płeć?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są jedną z najpopularniejszych par, które znalazły miłość w programie, a już wkrótce ich rodzina się powiększy. Para na kanapie w " Dzień dobry TVN " ogłosiła, że spodziewa się dziecka: Chyba możemy powiedzieć, że spodziewamy się dziecka - powiedzieli Aga i Wojtek w "Dzień dobry TVN". Po przyjęciu gratulacji od prowadzących padło pytanie o miesiąc ciąży, okazuje się, że to już drugi trymestr, ale Agnieszka i Wojtek nie znają jeszcze płci maluszka: Jest to czwarty miesiąc koncowka - dodała szczerze para. Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży! Agnieszka i Wojtek ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  w ostatnim czasie zaprezentowali widzom programu szeroki wachlarz zmian w ich życiu i zapowiadali, że to jeszcze nie koniec. Napierw Agnieszka przeszła metamorfozę i zdecydowała się na ostre cięcie, potem para zdecydowała się odnowić przysięgę małżeńską i uczestniczka zmieniła nazwisko, a teraz para podzieliła się radosną nowiną i poinformowała o ciąży. Na zdjęciu widac już ciążowy brzuszek, a fani śpieszą z gratulacjami. Cudowna wiadomość! Gratulacje👏❤️ Super 👌 gratulacje  Gratulacje, cudownie 😍 dużo zdrówka dla mojej ukochanej pary ❤️ Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza pochwaliła się z stylizacją z wesela. Wygląda jak gwiazda Hollywood! Agnieszka i Wojtek szczęśliwą nowiną na temat ciąży podzielili się w programie "Dzień dobry TVN". Para nie zna jeszcze płci dziecka, ale uczestnik ma swoje przeczucie na ten temat: Gdzieś po męsku myślę o chłopcu - wyznał szczerze Wojtek.        ...

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ślubie burmistrza Przasnysza
Instagram @wojciech_janik_official
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek nagrani znienacka. Spójrzcie na brzuszek 
Agnieszka I Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali przyłapani w romantycznych okolicznościach. Ale oni się kochają! Niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali przyłapani w romantycznej scenerii na środku miasta. Zakochani spodziewają się swojego pierwszego dziecka i nie szczędzą sobie czułości. Agnieszka udostępniła piękne nagranie, o którym do tej pory nie miała pojęcia i napisała o mężu:  Z nim mogę iść przez całe życie  Ale oni się kochają!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o płci dziecka. Będzie syn czy córka? Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali romantyczne nagranie Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Swoją osobowością podbili serca widzów niemalże od pierwszego odcinka. Nikt nie miał wątpliwości, że tych dwoje z pewnością będzie kontynuować ten związek, szczególnie, jeszcze podczas eksperymentalnego miesiąca Agnieszka poważnie myślała o przeprowadzce do Wojtka i znalezieniu pracy w nowym mieście. Chociaż tych dwoje połączyła miłość i ich związku nie ominął kryzys , jednak potrafili ze sobą rozmawiać. Niedawno w życiu Agnieszki i Wojtka miało miejsce sporo zmian. Najpierw Agnieszka pochwaliła się zmianą fryzury , niedługo później okazało się, że zdecydowała się przyjąć nazwisko męża :  Teraz to mi już nie ucieknie 😜 można powiedzieć, że podpisałem Agę moim nazwiskiem i od teraz nosi dwa nazwiska Agnieszka Łyczakowska- Janik - żartował szczęśliwy Wojtek  To jednak okazało się być tylko wstępem do zmian. Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka . Póki co nie zdradzili jednak czy spodziewają się synka czy córeczki. Odkąd ulubieńcy z 4. edycji powiedzieli oficjalnie, że zostaną rodzicami, Agnieszka nie ukrywa już ciążowego brzuszka, a...

Szczęśliwa Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w zielonej kurtce
Party.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna jest w ciąży. Teraz zdradziła płeć i imię dziecka 
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewa się dziecka. Właśnie zdradziła czy to będzie chłopiec czy dziewczynka. Imię już wybrane. Tradycyjne i piękne.

Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Radosną nowinę już jakiś czas temu ogłosiła na Instagramie. Właśnie zdradziła, że jest w końcówce 5. miesiąca ciąży i poznała już płeć dziecka. Przyszła mama zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. W dodatku imię już wybrane:  Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie.... Zobaczcie, co zdradziła Joanna!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ciężarna Joanna zdradziła płeć i imię dziecka Rodzinka " Ślubu od pierwszego wejrzenia " niedługo mocno się powiększy! Niedawno o tym, że spodziewają się dziecka poinformowali Wojtek i Agnieszka z 4. edycji. Przyszli rodzice zdradzili, że spodziewają się dziewczynki. Jednak to nie koniec niespodzianek, ponieważ również Joanna z tej samej edycji zostanie niedługo mamą!  Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina 🍀Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie, ale za nasze dzieciątko❤️ - napisała jakiś czas temu na Instagramie. Dziś (środa) Joanna gościła na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie zdradziła, że jest właśnie w 22. tygodniu ciąży czyli to już końcówka 5. miesiąca ciąży. Radosna mama przyznała, że urodzi jej się córeczka:  Będzie dziewczynka. Początkowo miał być syn, już nawet mówiliśmy do brzuszka po imieniu, ale na badaniach kolejnych okazało się, że to była pępowina, a tutaj dziewczynka, a nie chłopiec, ale cieszymy się, że jesteśmy zdrowi. Joanna Lazar i jej partner mają już nawet wybrane imię dla córeczki:  Mamy dwa imiona, ale chyba zostanie Zosia. Serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!   ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik