Agnieszka Rylik zdradza, kto według niej jest Agentem
ONS

Agnieszka Rylik zdradziła, na kogo głosowała w "Agencie"! "Myślę, że jednak dobrze typowałam"

Agnieszka Rylik zdradza, kto według niej jest Agentem
ONS

Agnieszka Rylik zdradziła, kto według niej jest agentem w programie "Agent - Gwiazdy"! Niestety, wczoraj okazało się, że w drugim odcinku show sportsmenka najgorzej poradziła sobie z testem i odpadła z gry. Dziś Agnieszka Rylik pojawiła się w Dzień Dobry TVN i zdradziła, kto według niej jest Agentem!

Zobacz: Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA

 

Agnieszka Rylik zdradziła, kto według niej jest Agentem!

Agnieszka Rylik w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman przyznała, że według niej dobrze typowała podczas testu, a Agentem jest kobieta. Bokserka zdradziła również dlaczego zdecydowała się oddać Edycie Zając-Rzeźniczak swojego jokera.

Myślę, że jednak dobrze typowałam agenta, to pewnie się okaże w finale i raczej byłam pewna, kto nim jest - zdradziła Agnieszka Rylik. Myślę, że jest to kobieta.

A dlaczego zdecydowała się oddać jokera Edycie Zając? Okazuje się, że gdyby Agnieszka tego nie zrobiła, wciąż byłaby w programie. 

Była taka sytuacja przed samym wejściem na test, Edyta pyta się "czy daje tego jokera", a ja mówię "nie wiem, a Ty byś dała?" "Tak, bo ja się bardzo boję". No i oddałam.

Była już uczestniczka hitu TVN "Agent - Gwiazdy" przyznała, że żałuje, że tak szybko rozstała się w programem, w którym nie pokazano wielu bardzo emocjonujących zadań z jej udziałem.

Jestem z urodzenia sportowcem, dawałam tam z siebie wszystko. Tego oczywiście nie widać. Świetna konkurencja, jak jechaliśmy pod górę na rowerach, z siódmej pozycji wyprzedzaliśmy wszystkich - też tego nie ma. Nawigowanie - nie ma całej jednej konkurencji, którą robiłam z Asią. Więc jest jakiś niedosyt. Prawda czasu, prawda ekranu, wiadomo, że nie wszystko się zmieści.

Żałujecie, że Agnieszka Rylik odpadła z programu? Zgadzacie się z bokserką, że w drugiej edycji "Agent - Gwiazdy" agentem jest kobieta?

 

Zobacz także: Jak radzić sobie z zajadaniem stresu?

 

Agnieszka Rylik zdradziła, kto według niej jest agentem.

Agent Gwiazdy, Agnieszka Rylik
TVN

Była już uczestniczka typowała, że Agentem jest kobieta.

Agent Gwiazdy, Agnieszka Rylik, Jarosław Kret
TVN

 

Więcej na temat Agnieszka Rylik Agent Gwiazdy
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13