Agnieszka Rylik zdradziła, kto według niej jest agentem w programie "Agent - Gwiazdy"! Niestety, wczoraj okazało się, że w drugim odcinku show sportsmenka najgorzej poradziła sobie z testem i odpadła z gry. Dziś Agnieszka Rylik pojawiła się w Dzień Dobry TVN i zdradziła, kto według niej jest Agentem!

Reklama

Zobacz: Agent-Gwiazdy 2: Wszystko jasne! Kto odpadł z programu? Kogo uczestnicy podejrzewają o bycie agentem? RELACJA

Agnieszka Rylik zdradziła, kto według niej jest Agentem!

Agnieszka Rylik w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman przyznała, że według niej dobrze typowała podczas testu, a Agentem jest kobieta. Bokserka zdradziła również dlaczego zdecydowała się oddać Edycie Zając-Rzeźniczak swojego jokera.

Myślę, że jednak dobrze typowałam agenta, to pewnie się okaże w finale i raczej byłam pewna, kto nim jest - zdradziła Agnieszka Rylik. Myślę, że jest to kobieta.

A dlaczego zdecydowała się oddać jokera Edycie Zając? Okazuje się, że gdyby Agnieszka tego nie zrobiła, wciąż byłaby w programie.

Zobacz także

Była taka sytuacja przed samym wejściem na test, Edyta pyta się "czy daje tego jokera", a ja mówię "nie wiem, a Ty byś dała?" "Tak, bo ja się bardzo boję". No i oddałam.

Była już uczestniczka hitu TVN "Agent - Gwiazdy" przyznała, że żałuje, że tak szybko rozstała się w programem, w którym nie pokazano wielu bardzo emocjonujących zadań z jej udziałem.

Jestem z urodzenia sportowcem, dawałam tam z siebie wszystko. Tego oczywiście nie widać. Świetna konkurencja, jak jechaliśmy pod górę na rowerach, z siódmej pozycji wyprzedzaliśmy wszystkich - też tego nie ma. Nawigowanie - nie ma całej jednej konkurencji, którą robiłam z Asią. Więc jest jakiś niedosyt. Prawda czasu, prawda ekranu, wiadomo, że nie wszystko się zmieści.

Żałujecie, że Agnieszka Rylik odpadła z programu? Zgadzacie się z bokserką, że w drugiej edycji "Agent - Gwiazdy" agentem jest kobieta?

Zobacz także: Jak radzić sobie z zajadaniem stresu?

Agnieszka Rylik zdradziła, kto według niej jest agentem.

TVN

Była już uczestniczka typowała, że Agentem jest kobieta.

TVN
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama