Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują swoją rocznicę
Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Takiej niespodzianki od Agnieszki na rocznicę Wojtek się nie spodziewał! "Sesja zdjęciowa w trójkę?"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Takiej niespodzianki od Agnieszki na rocznicę Wojtek się nie spodziewał! "Sesja zdjęciowa w trójkę?"

Agnieszka i Wojtek to jedyna para z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która wciąż pozostaje w małżeństwie. Odważna decyzja o zgłoszeniu do miłosnego show okazała się być najpiękniejszą decyzją ich życia.

Małżonkowie będą świętować już drugą rocznicę swojego ślubu, a z tej okazji... wzięli udział w sesji! Instagramowa relacja Wojtka tylko pogrzała atmosferę! 

Sesja zdjęciowa w trójkę?:) - napisał tajemniczo.

Co miał na myśli? Czy Agnieszka i Wojtek chcą coś przekazać swoim fanom? Zobaczcie, o co chodziło! 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest wściekły na Joannę! Opublikował mocny wpis:"Poopowiadaj jak to było naprawdę"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują rocznicę ślubu

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są bardzo aktywni na Instagramie i chętnie dzielą się z fanami informacjami ze swojego życia. Małżonkowie nie zatracili poczucia humoru ani w jednym procencie, a przede wszystkim za to i za normalne podejście do życia oraz otaczających problemów, pokochali ich widzowie. 

Pozytywne podeście do świata nie uchroniło ich jednak od kryzysu, ale - jak sami podkreślają - fakt, że dużo ze sobą rozmawiają i mają dla siebie mnóstwo zrozumienia pomogło pokonać im trudne chwile. W tym roku mija już dwa lata od spontanicznego ślubu, który raz na zawsze odmienił życia dwojga zupełnie dla siebie obcych ludzi.

Agnieszka i Wojtek świętują drugą rocznicę wyjątkową sesją zdjęciową. Wojtek zapowiedział ją bardzo gorąco:

Sesja zdjęciowa w trójkę? :) Co ta moja żona znów wymyśliła? 

Takie stwierdzenie mogłoby nieźle podgrzać atmosferę, szczególnie, że Agnieszka i Wojtek jak do tej pory nie zdecydowali się na powiększenie rodziny, chociaż pytania o tę kwestię na ich profilach społecznościowych pojawiały się już nie raz. Jednak nie tym razem! 

Jak słyszeliście dzisiaj mamy sesję zdjęciową rocznicową to już dwa lata i Aga mówi o jakimś przystojniaku? Jakimś gościu? Chyba zaczynam być zazdrosny - żartował na Instastory Wojtek 

Okazało się, że sesja zdjęciowa małżonków odbyła się w towarzystwie koni. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał, że jazda konna od zawsze była jego marzeniem. Jego małżonka organizując tę niespodziankę spełniła więc jedno z jego marzeń. 

Takiej niedzieli bym się nie spodziewał, zawsze moim marzeniem było jeżdżenie na koniach, lecz nawet z nimi styczności nie miałem (no chyba że na rynku przy dorożkach). Są to cudowne zwierzęta, a każdy z nich ma inny charakter. Zanzi spokojny i grzeczny... czasami nawet senny hahaha, a za to Siwy to tylko aniołek z wyglądu. Więcej dowiecie się z naszej sesji zdjęciowej, której rezultaty już niedługo. -napisał w sieci 

Czekamy z niecierpliwością na efekty, a Agnieszce i Wojtkowi składamy serdeczne życzenia z okazji rocznicy ślubu! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": fani wyśmiewają Łukasza za sposób, w jaki leczy złamane serce po rozstaniu z Oliwią. Sprawdźcie, czym aż tak im podpadł

Agnieszka i Wojtek uczcili drugą rocznicę ślubu sesją zdjęciową. Tym razem na sesji nie byli sami... Na planie towarzyszyły im przepiękne konie! 

Agnieszka i Wojciech to bohaterowie 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a już niedługo poznamy nowych uczestników! Myślicie, że ktoś podzieli ich los, a decyzja o udziale w kontrowersyjnym eksperymencie również okaże się najlepszą decyzją życia? Tego życzymy wszystkim parom! 

YouTube

 

Wojtek i Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram
Newsy
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali szaloną sesję ślubną. Internauci są zachwyceni
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali szaloną sesję ślubną. Internauci są zachwyceni

Agnieszka i Wojtek ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " pochwalili się programowymi pamiątkami. Jedną z nich jest album z szaloną sesją małżeńską. Właśnie minął rok odkąd pozowali do tych zdjęć, a nigdy wcześniej się nimi nie podzielili z fanami. Internauci są zachwyceni i zgodnie twierdzą, że te szalone ujęcie w stu procentach oddają nietuzinkowość i szaleństwo Agnieszki i Wojtka. Koniecznie zobaczcie, jak niepewni jeszcze przyszłości, młodzi małżonkowie poradzili sobie przed aparatem.  Zobacz także:  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli przejść na dietę, tymczasem... Zobaczcie, co robią! Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali sesję ślubną Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są idealnie zgranym małżeństwem. Udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał się dla nich strzałem w dziesiątkę. Małżonkowie w późniejszych wywiadach przyznali, że ich relacja nie była zawsze cukierkowa, ale właśnie te cięższe momenty udowodniły im, że warto o siebie walczyć. Dziś wciąż są zakochani i z radością wspominają czasy, w których się poznawali. Właśnie minął rok od ślubnej sesji, w której wzięli udział. Pamiątkowym albumem postanowili podzielić się z internautami:  Zgodnie z obietnicą, żebym nie był gołosłowny, przesyłam kolejne zdjęcia z sesji ślubnej... Ale nie martwcie się więcej jeszcze zdjęć dodała moja żonka @agnieszka_lyczakowska, mam nadzieję że wam się podoba? Powiem w sekrecie, że sesja nie była standardowa i przy ostatnich ujęciach wylądowaliśmy w naszych kreacjach w jeziorze 😜 też lubicie szalone sesje takie niekonwencjonalne? - napisał Wojtek         Wyświetl ten post na...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka pokazała romantyczne zdjęcia z Wojtkiem.
Instagram
Newsy
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała intymne zdjęcia z Wojtkiem. Internauci są wzruszeni
Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała intymne zdjęcia z Wojtkiem. Internauci są wzruszeni

Agnieszka ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wspomina swój udział w programie i publikuje zdjęcia z romantycznej sesji z Wojtkiem. Czy ponownie zgłosiłaby się do programu, gdyby mogła cofnąć czas? Uczestniczka opowiedziała o trudnych zmianach w swoim życiu, których dokonała przez ostatnie 1,5 roku. Internauci są wzruszeni, sami zobaczcie!  Zobacz także:  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się romantyczną sesją zdjęciową! "Widać w waszych oczach miłość" Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w romantycznej sesji Agnieszka i Wojtek to uczestnicy czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dzięki swojej naturalności i szczerości zyskali ogrom sympatii widzów. Tych dwoje bardzo szybko znalazło wspólny język i postanowili wspólnie zamieszkać jeszcze w czasie trwania eksperymentalnego miesiąca. Agnieszka nie bała się podjąć decyzji o przeprowadzce do męża. Zostawiła rodzinne miasto i przeprowadziła się do Krakowa. Dziś wspomina decyzję, którą podjęła niemalże 1,5 roku temu. Czy żałuje?  Czy zrobiłabym jeszcze raz ten sam krok co półtora roku temu? Nawet gdybym wiedziała, że moje życie zmieni się o 180 stopni... TAK! Wysłałabym jeszcze raz zgłoszenie do programu #ślubodpierwszegowejrzenia... i mimo, że zmiany były trudne to dziś czuje się w #krakowie jak w domu, tęsknie za moim miastem i czuje się #łodzianka ale moje miejsce jest tu przy @wojtek_1989 Przy okazji opublikowała efekty kolejnej romantycznej sesji zdjęciowej z mężem. Małżonkowie pozują w pralni, a to co przyciąga największą uwagę to ich uśmiechy i roześmiane oczy. Internauci nie mają wątpliwości, że Agnieszka i Wojtek są ze sobą szczerze szczęśliwi: - Zawsze to mówię -...

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram
Newsy
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się romantyczną sesją zdjęciową! "Widać w waszych oczach miłość"
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się romantyczną sesją zdjęciową! "Widać w waszych oczach miłość"

Agnieszka i Wojtek z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalili się przepiękną sesją zdjęciową. Fani są zachwyceni tymi romantycznymi fotografiami, a swój komentarz pod postem zamieściła między innymi Anita z 3. edycji eksperymentu, która stwierdziła, że w oczach tej dwójki widać miłość! Koniecznie zobaczcie te śliczne zdjęcia.  Zobacz także:  Jak wyglądała noc poślubna Agi i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zobaczcie co nam zdradzili Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w romantycznej sesji zdjęciowej! Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskali grono fanów, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych, w dalszym ciągu śledzą ich losy! Ta dwójka została przez ekspertów dobrana idealnie i od pierwszych chwil rozumiała się niemalże bez słów. Agnieszka zdecydowała się nawet przeprowadzić do swojego ukochanego już w trakcie eksperymentu. Zostawiła rodzinne miasto, rodziców, przyjaciół i pracę, aby móc stworzyć z Wojtkiem wspaniały związek. Ta decyzja - chociaż dość szybka - okazała się być jak najbardziej słuszna. Agnieszka i Wojtek są szczęśliwym małżeństwem i naprawdę z wielką przyjemnością patrzy się na miłość tej dwójki. Ostatnio na Instagramie zarówno Agnieszki jak i Wojtka pojawiły się przepiękne zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej pary. W tak odważnych ujęciach jeszcze ich nie widzieliśmy! Oczywiście pod fotografiami nie zabrakło także wzruszających wpisów.  Nasza pierwsza sesja zdjęciowa oddała całkowicie to co praktykowaliśmy przez ostatnie prawie już półtora roku 💕 Rozmowy, rozmowy i rozmowy... gdyby nie one nie wiem czy dziś siedzielibyśmy razem na tym fotelu. Ciężko tak zostawić...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner