"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam jest wściekły za słowa Joanny
TV-Show

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest wściekły na Joannę! Opublikował mocny wpis:"Poopowiadaj jak to było naprawdę"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie dla wszystkich uczestników okazał się udanym, miłosnym eksperymentem. Konflikt pomiędzy Joanną i Adamem jest wciąż żywy? Mężczyzna w mocnych słowach odpowiedział na jej ostatni komentarz.

Joanna i Adam, którzy wzięli udział w czwartej edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia", byli jedną z najbardziej niedobranych par miłosnego eksperymentu. Jeszcze w finałowym odcinku zadecydowali o zakończeniu wspólnej przygody, jednak widzowie i tak uważnie śledzili losy tej dwójki, która zaczęła układać sobie życie przy boku nowych partnerów. Ostatnio w rozmowie z Party.pl, Joanna Lazar skomentowała krytykę, jaka wylała się na Adama, a jej słowa mogą niektórych zdziwić. Teraz do jej wypowiedzi odniósł się główny zainteresowany. Adam nie szczędził mocnych słów...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...

Adam komentuje ostatnią wypowiedź Joanny

Podczas ostatniej rozmowy w naszym studiu, Joanna Lazar przyznała, że gdyby była na miejscu Adama raczej nie poradziłaby sobie z taką krytyką, a także, że niektóre z komentarzy były faktycznie zbyt mocne. Dodała jednak, że "trochę sobie na to zasłużył". Jak się okazuje, nie tylko jej słowa, ale również fakt rozmawiania o tym z mediami, nie spodobały się jej byłemu mężowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Odpowiedź Adama mówi sama za siebie.

Joanno! Jeżeli chodzenie do plotkarskich pisemek i portali sprawia Tobie przyjemność to proszę bardzo chodź. Wiedz jedno. Ja sobie nie życzę abyś wypowiadała się więcej na mój temat. Ja zakończyłem udział w programie z dniem ostatnich nagrań i nie mam zamiaru czytać i słuchać po prawie 2 latach tych bredni. Ja mam ciekawe i szczęśliwe życie i to jest najważniejsze i nie wracam do tego co było kiedyś. Jeśli ty tak nie masz, nie potrafisz sobie ułożyć życia i czerpać z niego jak najwięcej to współczuję - napisał w mediach społecznościowych.

Na tym jednak się nie skończyło. Adam zarzucił Joannie, że zataja prawdę i nie mówi tego, co tak naprawdę wydarzyło się podczas ich pobytu w programie! Twierdzi też, że to w jaki sposób on został przedstawiony widzom, nie było od niego zależne, a niektóre rzeczy były ustawione. 

Jeszcze jedno. Jak już tak lubisz spacerować po tych wszystkich plotkarskich mediach to zamiast wypowiadać się o mnie, poopowiadaj jak to było naprawdę. Ile kłamstwa i ustawień było podczas całego tego show. Telewizja pokazała to co chciała pokazać i każdy o tym rozsądny człowiek wie.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia przyznał, że przeżył hejt, który na niego spłynął i obecnie stara się nie zwracać na niego uwagi. Na koniec zwrócił się do Joanny jednym zdaniem:

Dlatego Joanno... Jesteś już dorosła, zajmij się sobą i bądź szczęśliwa.

Czy faktycznie wypowiedź Joanny mogła aż tak wyprowadzić Adama z równowagi, a może jednak jego reakcja na jej słowa, która dla niektórych wcale nie były ostre, jest wręcz przesadzona? Co sądzicie na ten temat?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": "Marzyli o pełnej rodzinie dla dziecka" - dlaczego małżeństwo Łukasza i Oliwii rozpadło się?

Joanna i Adam wzięli udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", jednak tuż po zakończeniu programu zadecydowali o rozstaniu, czym wywołali prawdziwy szum. 

Ślub od pierwszego wejrzenia
Facebook

Dziś obydwoje są w szczęśliwych związkach, jednak temat ich rozstania wciąż jest szeroko komentowany.

 

 

 

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna odblokowała swoje profile społecznościowe! Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie?

4. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie dobiegła końca. Joanna, której nie udało się stworzyć związku z Adamem, przez cały okres trwania eksperymentu miała zablokowane swoje profile w mediach społecznościowych. Tuż po emisji finałowego odcinka dziewczyna zdecydowała się je otworzyć dla fanów. Zobaczcie jak wygląda jej życie po udziale w programie! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał"  Joanna z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odblokowała swoje profile społecznościowe. Jak wygląda jej życie po udziale w eksperymencie? Joanna i Adam to jedyna para, która postanowiła się rozstać. Niestety w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie.  Nie zamierzam przerywać tej znajomości, żeby to się rozwijało naturalnym krokiem, takim wolnym, swobodnym, a gdzieś tam jak będziemy w małżeństwie to przynajmniej z mojej strony ja tej swobody nie będę miał do końca. Dlatego ja jestem za rozwodem - przyznał Adam.  Tak się jednak nie stało. Adam nie dotrzymał słowa danego ekspertom oraz Joannie i urwał kontakt z dziewczyną. Jak stwierdził wynikało to z tego, że jego życie zaledwie dwa dni po ogłoszeniu decyzji, zmieniło się o 180 stopni. Chłopak jednak nie wyjawił dokładnie co się stało i stwierdził, że nie chce kontynuować znajomości z Joanną.  Chociaż Joanna nie znalazła miłości w programie, to jednak udział w eksperymencie pozwolił nabrać jej pewności siebie i dziewczyna...

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma dość hejtu? Zrobił coś, co zaskoczyło fanów!
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zablokował konto na Instagramie. Dlaczego? Ma dość hejtu?

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"   tuż po finale programu odblokował swoje profile w mediach społecznościowych i zamieścił wpis, w którym poinformował, że nie przejmuje się krytycznymi komentarzami skierowanymi w jego stronę. Teraz jednak chłopak zrobił coś, czego fani programu się nie spodziewali! Czy jednak fala hejtu, z którą musiał zmierzyć się chłopak go przerosła? Zobaczcie! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Szokujące zachowanie Adama! Nie tak miała wyglądać jego relacja z Asią po programie! "On mnie po prostu oszukał"  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wytrzymał fali hejtu?  Finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudził ogromne emocje wśród widzów programu w szczególności jeżeli chodzi o relację Joanny i Adama. To jedyna para, która zdecydowała się wziąć rozwód. Niestety, w głównej mierze wynikało to z powodu decyzji Adama, ponieważ Asia chciała dać temu związkowi szansę i przy ekspertach powiedziała, że chce pozostać w małżeństwie. Chłopak zaś stwierdził, że woli rozwijać tę znajomość stopniowo i na spokojnie, dlatego podjął decyzję o rozwodzie. Jednak jak już wiadomo tak się nie stało.  Zachowanie Adama w ostatnim odcinku programu mocno zszokowało widzów, którzy nie szczędzili mu krytycznych komentarzy. Niedługo po emisji finału w telewizji, Adam postanowił odblokować swoje media społecznościowe i zamieścił wpis, w którym dość krytycznie wyraził się na temat programu, jak również poinformował fanów, że hejt jest mu obojętny.  Wpisy internautów jednak wciąż przybywały, wiele z nich było niestety bardzo obraźliwych. Adam zdecydował się w końcu na krok, który zaskoczył fanów. Chłopak ponownie...

Joanna Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram
Newsy
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozbywa się jedynej pamiątki po Adamie. Ale ktoś na niej skorzysta!
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozbywa się jedynej pamiątki po Adamie. Ale ktoś na niej skorzysta!

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " nie utrzymuje żadnych kontaktów z Adamem. Niestety z powodu koronawirusa formalnie są jeszcze małżeństwem, natomiast żadna relacja poza tym ich nie łączy. Uczestniczka niedawno przyznała, że jest zakochana! Przyszedł więc czas na rozliczenie się z przeszłością! Joanna postanowiła pozbyć się jednej z największych pamiątek po ślubie z programowym mężem. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam wciąż jest mężem Joanny! Dlaczego nie wzięli rozwodu?! Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sprzedaje suknie ślubną  Joanna wiele się nauczyła dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak sama twierdzi udało jej się nabrać pewności siebie i poczucia własnej wartości. Zrozumiała, że jest gotowa na miłość i jak się okazało nie musiała długo na nią czekać! Dziś jest w szczęśliwym związku ale nie chwali się nową miłością w mediach społecznościowych. Dodatkowo postanowiła pozbyć się jednej z pamiątek po Adamie. Chodzi o suknię ślubną. Przy okazji postanowiła zrobić coś dobrego i zamiast zwyczajnie się jej pozbywać lub sprzedawać, postanowiła oddać ją na licytację w szczytnym celu:  Cześć wszystkim, od jakiegoś czasu bardzo dużo dobrego dostaję od Was i ja bym się chciała również odwdzięczyć. Mianowicie, chciałabym sprzedać swoją suknię ślubną, a całkowitą wartość sukni chciałabym przekazać dla ciężko chorej, małej, walecznej Zosi. Zapraszam - ogłosiła na InstaStories. Piękny gest!  Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie była zdziwiona tym, że Adam spodziewa się dziecka. Zszokowało ją coś innego... Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oddała na licytację swoją suknię ślubną, którą...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner