Hubert Urbański jest agentem?
TVN/x-news

Antek Królikowski podziękował innym uczestnikom za udział w Agencie. Ale chyba nie ze wszystkimi się polubił...

Hubert Urbański jest agentem?
TVN/x-news

Antek Królikowski wygrał program "Agent", a agentem okazał się Hubert Urbański. Antek zgarnął ponad 68 tysięcy złotych. W programie obiecał, że jeśli on go wygra, kupi Macademian Girl skuter za ich sojusz w programie, bo to ona będzie wielką przegraną show. A po finałowym odcinku Królikowski zamieścił wpis, który jasno mówi z kim się przyjaźni, a z kim nie za bardzo się polubił w programie Agent.

Jedno jest pewne, Antek nie polubił się z Joanną Jabłczyńską. Królikowski nie bardzo wiedział za co podziękować Rafałowi Maślakowi. W ogóle nie pogratulował Hubertowi Urbańskiemu. Co napisał?

Gratuluje i dziękuje! 
Tamara! Tomek! Dziękuje za #bezczelnysojusz! Tylko My wiemy jak wiele kosztowało nas ciągłe obserwowanie naszego kochanego enigmatycznego Agenta i na jak rozmaite sposoby staraliśmy się wpływać na pytania zadawane w szczegółowym teście wiedzy o Agencie! Zburzyliście stereotypy. Wielki szacun. Jesteście moimi zwycięzcami. #zawszebrylanty 


Sylwia! Dziękuje, że mnie uratowałaś, gdy po pierwszym teście odpadłem i stałem się "przynętą", na którą wielu dało się złapać. Nigdy nie zapomnę jak pytałem Cię przywiązany do pala - "Możesz mnie tu zostawić albo wziąć immunitet albo kasę! Co wybierasz?!" A Ty powtarzałaś: "Ciebie! Wybieram Ciebie!" To było piękne, dziękuje #wonderwoman


Vienio - Jesteś najbardziej pozytywnym artychą jakiego poznałem. Cieszę się, że Cię znam. Dzięki za Twoją energię, której cholernie brakowało gdy odpadłeś.


Rafał - dziękuje za mistrzowskie selfie i algorytmy;)


Kamila - dziękuje, że jesteś, że byłaś z nami. Jesteś absolutnie wyjątkową, wspaniałą kobietą!


Michał - dziękuje za Twój talent! Twój głos, który umilał nam mozolne podróże busem do nieznanych celów i poczucie humoru, sprawiały, że wszystkim było lżej na duchu.


Maciek - krótko: jestem Twoim fanem.


Ewa - Queen! I Love You! I'am glad I've met you!


Monika - swietnie grałaś w te grę. Nie mam pojęcia jak to się stało, że odpadłaś tak szybko bo nie ukrywam, że byłaś bardzo trudną rywalką. 


Dominika - wiesz jak bardzo Cię lubię i szanuje. Byłaś czarnym koniem tego programu i mieliśmy sporo szczęścia, że nie było Cię w ciemni. Szacun.(jak nie oddałem tej stówki jeszcze to oddam, wiesz gdzie;)


Asia - Dziękuje za Twoje wypowiedzi na setkach, to Ty nazwałaś nasz sojusz - napisał na Instagramie Antek Królikowski (pisownia oryginalna).

Monika Mrozowska też nie pała wielką miłością do Antka po programie, podobnie Sylwia Szostak, która go uratowała. Wielu fanów pisze na Instagramie i Facebooku Antka Królikowskiego, że za sojusz z Tamarą, Antek powinien podzielić się z nią wygraną, bo to głównie ona zdobywała najwięcej informacji, z którymi dzieliła się z Królikowskim.

A Wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Kulisy "Agenta". Macademian Girl przegrała z Antkiem jednym punktem! Królikowski zdradził szczegóły

 

Antek Królikowski bardzo dobrze się bawił na planie Agenta.

Antek Królikowski
Instagram

 

Antek Królikowski okazał się bardzo zaciętym graczem, ale to Tamara dostarczała mu najwięcej informacji, by wygrać.

Kto odpadnie z Agenta?

 

Joanna Jabłczyńska i Antek Królikowski raczej się nie polubili w programie Agent.

Antek Królikowski, Joanna Jabłczyńska - kto jest agentem?
Facebook Agent Gwiazdy

Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14