Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Macademian Girl uśmiech
Newsy

Kulisy "Agenta". Macademian Girl przegrała z Antkiem jednym punktem! Aktor zdradził szczegóły

Tamara wygrałaby program, gdyby...

Antek Królikowski zdradził kulisy "Agenta". Okazuje się, że Macademian Girl, która dotarła aż do finału programu, popełniła zaledwie jeden błąd więcej w ostatecznym teście niż Antek! Kinga Rusin, Hubert Urbański i Antek Królikowski pojawili się w dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN i zdradzili, jak wyglądały kulisy show. Co powiedział największy wygrany programu Agent? Kto wysłał mu wiadomość z gratulacjami?

Nie spodziewałem się, że wygram. Dlatego, że szanse, które mieliśmy z Tamarą to było 50 na 50. Wiedza, którą dysponowaliśmy, była taka sama. Tamara popełniła o jeden błąd więcej ode mnie w teście z tym, że ja miałem też lepszy czas. Więc, nawet gdybyśmy zremisowali, to ja bym wygrał. To już była kwestia przypadku - przyznał Antek Królikowski, do którego napisał sam Bartosz Arłukowicz.  Dzisiaj dostałem bardzo przyjemnego sms-a z nieznanego numeru. Okazało się, że napisał Bartosz Arłukowicz, zwycięzca poprzedniej edycji.

Kinga Rusin z kolei przyznała w śniadaniowym programie, że do samego końca nie wiedziała kto jest Agentem. Jak wspomina pracę na planie show?

Ja sobie nie chciałam psuć zabawy, jak się tak daleko jedzie, pięć tygodni spędza na planie , jakbym wszystko wiedziała to pozbawiłabym siebie przyjemności uczestniczenia w tej całej grze, która się tam rozrywała. Natomiast tak naprawdę ja sobie zdałam sprawę z tego jak bardzo uczestnicy weszli w swoje role i jak bardzo grali dopiero jak zobaczyłam zmontowany program i te wypowiedzi. I jak ja patrzyłam jak oni się zachowują, jak wypełniają zadania, co oni robią, no to miałam jakiś jeden obraz. Później dopiero jak zobaczyłam co oni mówią - Boże oni naprawdę grali.

Jesteście zaskoczeni, że Agentem okazał się Hubert Urbański, a zwyciężył Antek Królikowski?

 

Zobacz także: Macademian Girl zdradziła się na blogu: "Strzegłam się agenta 24 godziny na dobę". Pisze o sobie samej?! Zobaczcie sami!

 

Antek Królikowski zdradził kulisy Agenta.

 

Antek Królikowski wygrał program TVN.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hubert Urbański na planie show Agent-Gwiazdy
Facebook
TV-Show
Hubert Urbański jest agentem?! Fani programu znaleźli na to dowód!
Urbański kłamał?

Już za kilka dni wielki finał programu "Agent-Gwiazdy". Czy okaże się, że to właśnie Hubert Urbański jest osobą, której zadaniem jest utrudnianie rozwiązywania zadań uczestnikom show? Fani programu uważają, że to właśnie były prowadzący program "Milionerzy" jest tytułowym agentem!   Hubert Urbański jest agentem? Huberta Urbańskiego od początku programu pozostali uczestnicy nazywali "gapą". Przy wykonywaniu wielu zadań był rozkojarzony, myliły mu się ważne fakty, wiele osób wprowadził w błąd, a podczas konkurencji, które odbywały się na wysokościach - nie chciał wykonywać zadania. Hubert mówił uczestnikom, że ma lęk wysokości i nie potrafi się przełamać. Dlatego pozostali wybaczali mu to, że nie wykonał zadania i przez to dostaną mniej pieniędzy do wspólnej puli. A na tym polega właśnie funkcja agenta - utrudniać wykonywanie zadań tak, żeby grupa zarobiła jak najmniej pieniędzy... Okazuje się jednak, że na stronie agencji Bumerang, w której jednym z aktorów jest Huber, znajduje się jego CV, a w nim w kategorii umiejętności: skoki spadochronowe! Fani programu szybko znaleźli stronę agencji i napisali o tym na oficjalnym profilu show na Facebooku.    Strona agencji Bumerang z CV Huberta Urbańskiego   Początkowo wydawało się, że obsadzenie Huberta w roli Agenta byłoby zbyt przewidywalne, bo Hubert to bardzo inteligentny człowiek, który w programie "Milionerzy" wiele razy udowodnił, że potrafi manipulować ludźmi. Z tego też powodu wiele osób nie typowało go na " Agenta ", bo wydawało się to zbyt oczywiste, ale może właśnie o to chodziło, żeby zmylić uczestników? Do tego w ostatnich odcinkach Hubert często psuł wiele zadań i kłócił się z Macademian Girl. Podczas zadania w bibliotece, okazało się, że Hubert zmylił Joannę Jabłczyńską wysyłając ją po książki w miejsca, w których ich nie było....

Hubert Urbański jest agentem?
TVN/x-news
TV-Show
Antek Królikowski podziękował innym uczestnikom za udział w Agencie. Ale chyba nie ze wszystkimi się polubił...

Antek Królikowski wygrał program "Agent", a agentem okazał się Hubert Urbański. Antek zgarnął ponad 68 tysięcy złotych. W programie obiecał, że jeśli on go wygra, kupi Macademian Girl skuter za ich sojusz w programie, bo to ona będzie wielką przegraną show. A po finałowym odcinku Królikowski zamieścił wpis, który jasno mówi z kim się przyjaźni, a z kim nie za bardzo się polubił w programie Agent. Jedno jest pewne, Antek nie polubił się z Joanną Jabłczyńską . Królikowski nie bardzo wiedział za co podziękować Rafałowi Maślakowi . W ogóle nie pogratulował Hubertowi Urbańskiemu. Co napisał? Gratuluje i dziękuje! 
Tamara! Tomek! Dziękuje za #bezczelnysojusz! Tylko My wiemy jak wiele kosztowało nas ciągłe obserwowanie naszego kochanego enigmatycznego Agenta i na jak rozmaite sposoby staraliśmy się wpływać na pytania zadawane w szczegółowym teście wiedzy o Agencie! Zburzyliście stereotypy. Wielki szacun. Jesteście moimi zwycięzcami. #zawszebrylanty 
 Sylwia! Dziękuje, że mnie uratowałaś, gdy po pierwszym teście odpadłem i stałem się "przynętą", na którą wielu dało się złapać. Nigdy nie zapomnę jak pytałem Cię przywiązany do pala - "Możesz mnie tu zostawić albo wziąć immunitet albo kasę! Co wybierasz?!" A Ty powtarzałaś: "Ciebie! Wybieram Ciebie!" To było piękne, dziękuje #wonderwoman 
Vienio - Jesteś najbardziej pozytywnym artychą jakiego poznałem. Cieszę się, że Cię znam. Dzięki za Twoją energię, której cholernie brakowało gdy odpadłeś. 
Rafał - dziękuje za mistrzowskie selfie i algorytmy;)
 Kamila - dziękuje, że jesteś, że byłaś z nami. Jesteś absolutnie wyjątkową, wspaniałą kobietą! 
Michał - dziękuje za Twój talent! Twój głos, który umilał nam mozolne podróże busem do nieznanych celów i poczucie humoru, sprawiały, że wszystkim było lżej na duchu.
 Maciek -...

Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem?
Newsy
Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?

Marcin Prokop wie kto jest Agentem? Prowadzący Dzień Dobry TVN zdradził swój typ w dzisiejszym programie, w którym pojawili się finaliści show TVN. Hubert Urbański, Macademian Girl i Antek Królikowski opowiedzieli o swoim udziale w programie "Agent-Gwiazdy". Niestety, sami uczestnicy nie chcieli zdradzić szczegółów finałowego odcinka, który zobaczymy już we wtorek 17 maja. Kto więc jest agentem? Marcin Prokop podzielił się swoimi podejrzeniami... Ja mam swój typ. Moim typem - powiem szczerze - jest Hubert. Wszystko by się zgadzało. Po pierwsze umie skrzętnie ukrywać swoje emocje co pokazał w milionerach. Po drugie zawsze trzymał się z boku, zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem. Po trzecie nawet teraz ma twarz pokerzysty. Hubert Urbański odniósł się do podejrzeń prowadzącego DD TVN i przyznał, że na co dzień również jest nieco wycofany. Taka postawa bycia z boku, bycia wycofanym to jest jakby tożsame z tym jak ja się na co dzień zachowuję. Co ciekawe, widzowie przyznali rację Marcinowi Prokopowi i również wskazali Huberta Urbańskiego jako tytułowego Agenta . Na drugim miejscu w głosowaniu znalazła się Macademian Girl . Trzecie miejsce przypadło Antkowi Królikowskiemu .   A Waszym zdaniem, kto jest Agentem?   Zobacz także: To Antek Królikowski jest Agentem? Fani show mają swoją teorię!   Marcin Prokop twierdzi, że Hubert Urbański jest Agentem.   Hubert Urbański jest Agentem?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner