Program "Agent" wraca już wiosną 2016 roku do TVN! Show wraca na antenę stacji po 13 latach! Jak ustaliło Party.pl, prowadzącą programu zostanie Kinga Rusin. Szykuje się kolejny hit stacji TVN?

Reklama

Kinga Rusin poprowadzi program "Agent"

"Agent" był pierwszym programem typu reality show, emitowanym w polskiej telewizji. Stacja TVN wyprodukowała trzy edycje show, które emocjonowały widzów w latach 2000-2003. W programie brało udział 12 uczestników obojga płci, którzy zostali wysłani za granicę, gdzie mieli wykonywać określone zadania, sprawdzające ich sprawność oraz wytrzymałość fizyczną i umysłową. Wśród nich znajdował się tytułowy Agent, którego zadaniem było przeszkadzanie uczestnikom reality show, a jednocześnie... ukrycie swojej roli.

Show na licencji belgijskiego programu "De Mol" (Kret), cieszył się ogromną popularnością wśród polskiej widowni. Prowadzącym program był wówczas dziennikarz Marcin Meller. Jak udało nam się dowiedzieć, wznowioną edycję programu o agencie prowadzić będzie Kinga Rusin! Akcja nowego programu ma się rozgrywać w RPA, a uczestnikami nie będą tym razem anonimowe osoby, lecz... gwiazdy! Stacja właśnie pracuje nad listą uczestników. A jaka będzie rola Kingi?

Pomoże im się zmierzyć z ekstremalnymi warunkami życia i walką z własnymi słabościami. Rolą prowadzącej będzie też przydzielanie zadań i zadawanie pytań dotyczących "Agenta", na podstawie których eliminowani będą kolejni uczestnicy show - czytamy na stronie internetowej stacji TVN.

Pamiętacie, kto był agentem w drugiej edycji programu? :) Bartosz Arłukowicz, poseł SLD, który później został ministrem zdrowia w rządzie PO! :)

Zobacz także

Będziecie oglądać pogram? Naszym zdaniem szykują się wielkie emocje!

Zobacz też: „Jezu, ale wtopa!” - Marcin Meller zaliczył wpadkę na wizji w trakcie „Dzień Dobry Wakacje”

Kinga Rusin poprowadzi program "Agent"

Reklama

Zastąpi w tej roli Marcina Mellera

Reklama
Reklama
Reklama