Gwiazdy na konferencji Agenta
ONS/EastNews

W Warszawie odbyła się dziś konferencja prasowa programu "Agent Gwiazdy 4" z udziałem wszystkich uczestników show TVN. Pojawili się m.in. Edyta Górniak, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Damian Kordas czy Littlemooonster96 - czyli Andżelika Mucha. Nie zabrakło też prowadzącej show, Kingi Rusin. Jak prezentowały się gwiazdy? Zobacz zdjęcia poniżej!

Zobacz także: Musicie zobaczyć, jak Kinga Rusin skomentowała udział Edyty Górniak w "Agencie"!

1/5
Kinga Rusin
ONS

Twarzą programu "Agent Gwiazdy 4" jest oczywiście Kinga Rusin. W wywiadach dotyczących programu zapowiadała, że czwarta edycja show będzie - ze względu na uczestników - naprawdę wyjątkowa. W rozmowie z Party.pl gwiazda zdradziła, że na planie dochodziło do poważnych i niebezpiecznych sytuacji, jednak najważniejsze są i tak relacje między uczestnikami - nie zawsze najlepsze...

2/5
Edyta Górniak na konferencji Agenta
ONS/EastNews

Edyta Górniak uchodzi za największą gwiazdą tej edycji. Udział diwy od samego początku wywoływał spore kontrowersje - już kilka dni po tym, jak wyciekła cała lista, spekulowano, że odpadła z show bardzo szybko - musiała bowiem wracać do Polski na koncerty. Ale czy rzeczywiście tak się stało? Twórcy mają na pewno sporo niespodzianek dla widzów.

3/5
Maria Sadowska na konferencji Agenta
ONS/EastNews

Gwiazdą programu jest również piosenkarka Maria Sadowska, która podczas konferencji... zaśpiewała! Czy na planie Agenta najbardziej zaprzyjaźniła się z Edytą Górniak, z którą pracowała przy "The Voice of Poland"?

 

4/5
Damian Kordas, Littlemoonster 96, Rafał Jonkisz na konferencji Agenta
ONS/EastNews

Oto najmłodsi uczestnicy "Agent Gwiazdy 4" - zwycięzca MasterChef Damian Kordas, blogerka Andżelika Mucha czyli littlemooonster96 oraz Mister Polski i partner Marceliny Zawadzkiej - Rafał Jonkisz. Czy zawiązali sojusz na Wyspach Kanaryjskich, gdzie był kręcony Agent? A może wręcz przeciwnie...

5/5
Kasia Wołejnio, Aleksander Doba, Krystyna Czubówna, Viola Kołakowska na konferencji Agenta
ONS/EastNews

W show zobaczymy również Kasię Wołejnio, Krystynę Czubówną, Aleksandra Dobę oraz Violę Kołakowską. Pierwszy odcinek czwartej edycji programu już 27 lutego, w środę o 21:30 w TVN. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Jest zwiastun "Agent Gwiazdy 4"! Łzy i strach Górniak, nerwy Koterskiego... Kogo nie polubili uczestnicy?