Tuż po wielkim finale drugiej edycji programu "Love Island" Tomek postanowił odpocząć na łonie natury. Programowy junior postawił na białe szaleństwo, we Włoszech. Jak się okazuje, nie jest tam sam! Towarzyszy mu piękność z "Love Island". Tylko spójrzcie na ich wspólne kadry! Czy jest coś na rzeczy? Fani nie mają najmniejszych wątpliwości!

Reklama

"40 kontra 20": Tomek jest już w nowym związku?

Za nami wielki finał drugiej edycji programu "40 kontra 20". Ku zaskoczeniu fanów starszy uczestnik Tom, nie jest już z Amirą. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku 28-letniego Tomka. Ten w programie związał się ze swoją rówieśniczką, Kasią. Ostatecznie jednak związek ten nie przetrwał próby czasu. Co więcej, Kasia z "40 kontra 20" gorzko wypowiada się o Tomku. Tymczasem programowy junior dawno zapomniał o zdarzeniach, jakie miały miejsce na Krecie i układa swoje życie na nowo. Aktualnie przystojniak z programu wypoczywa we Włoszech, gdzie korzysta z uroków zimy i całe dnie spędza na stoku. Jak wynika z jego instagramowych relacji, podczas urlopu towarzyszy mu... zwyciężczyni pierwszej edycji "Love Island", Sylwia Madeńska!

Instagram @tomekzarzycki

Zobacz także: "40 kontra 20": Amira pochwaliła się metamorfozą. Fani: "Tom jak zobaczy, to zmieni zdanie"

Okazuje się, że ta dwójka świetnie się ze sobą bawi, a Tomek z "40 kontra 20" jest "prywatnym instruktorem" Sylwii Madeńskiej i uczy ją jazdy na snowboardzie. Co ciekawe, uczestniczka miłosnego show początkowo ukryła przed fanami jego tożsamość, żartobliwie mówiąc:

- Heloł ludziska, ja dzisiaj nie nagrywam, bo się uczę. To jest mój instruktor. On nie pokazuje twarzy, incognito! On jest Włochem ogólnie - żartowała, pokazując nagranie z górskiego wyciągu.

Szybko okazało się, że jej instruktorem jest właśnie Tomek Zarzycki.

Zobacz także
Instagram @tomekzarzycki

Zobacz także: "40 kontra 20": Tom znał Amello przed programem! U nas się tłumaczy

Reklama

Uczestniczka "Love Island", razem z bohaterem hitowego show TVN-u spędzają ze sobą naprawde dużo czasu - nie tylko na śniegu, ale także poza nim. Ta dwójka podziwia zimową scenerię, chodzi na wspólne kolacje i nie szczędzi swoim fanom licznych, instagramowych relacji. Towarzyszą im także inni przyjaciele. Jak myślicie, czy pomiędzy tą dwójką jest szansa na jakieś uczucie? Zapewne przekonamy się już niebawem!

Instagram @tomekzarzycki
Instagram @tomekzarzycki
Reklama
Reklama
Reklama