Tego nie spodziewał się chyba nikt! Tomek z "40 kontra 20" opublikował w sieci zdjęcie z gwiazdą Polsatu i sugeruje, że właśnie się jej oświadczył. Przystojniak z randkowego show od kilku dni wypoczywa z przyjaciółmi we Włoszech, gdzie korzystają z uroków zimy i szaleją na stoku. Razem z Tomkiem bawi się Ilona Krawczyńska z "Farmy", która pochwaliła się pierścionkiem!

Reklama

Tomek z "40 kontra 20" oświadczył się Ilonie z "Farmy"?

Tomek Zarzycki był uczestnikiem drugiej edycji "40 kontra 20". Przystojny "Junior" w finale programu zdecydował się na związek z Kasią, jednak już od dawna było wiadomo, że ich relacja nie przetrwała. Kasia już w trakcie trwania randkowego show nie ukrywała, że od jakiegoś czasu jest szczęśliwa z nowym partnerem. Ostatnio z kolei Kasia z "40 kontra 20" zdradziła powody rozstania z Tomkiem i nie szczędziła gorzkich słów na temat jej relacji z przystojniakiem z programu.

Po emisji finałowego odcinka "40 kontra 20" Tomek postanowił wyjechać na wakacje do Włoch, gdzie bawi się m.in. w towarzystwie Sylwii Madeńskiej, zwyciężczyni pierwszej edycji "Love Island". Okazuje się, że razem z nimi jest również Ilona Krawczyńska, prowadząca program "Farma" i zwyciężczyni ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz Tomek podczas relacji na InstaStories zaskoczył chyba wszystkich publikując wymowne zdjęcie z Iloną.

Powiedziała tak- napisał Tomek Zarzycki, a Ilona Krawczyńska pokazała okazały pierścionek.

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga Zapadka i Robert Kochanek udawali związek?! Zaskakujący wpis

Instagram @tomekzarzycki

Czy to oznacza, że Tomek Zarzycki oświadczył się Ilonie Krawczyńskiej? Sama gwiazda Polsatu również pokazała w sieci nagranie z przystojniakiem z "40 kontra 20", ale nie wspominała nic o zaręczynach. Co więcej, do tej pory Ilona, czyli jedna z sióstr, które na Instagramie są znane jako Siostry ADiHD, nie informowała w ostatnim czasie, że jej serce jest zajęte. Czyżby więc zdjęcie sugerujące zaręczyny były jedynie żartem?

Zobacz także

Zobacz także: "40 kontra 20": Tomek związał się z uczestniczką "Love Island"? Razem wypoczywają na wakacjach

Instagram @siostry_adihd

Myślicie, że wkrótce Tomek Zarzycki i Ilona Krawczyńska wyjaśnią swoim fanom, o co chodzi? A może gwiazdy telewizyjnych programów naprawdę są parą i możemy już im gratulować zaręczyn?

Reklama

Zobacz także: "40 kontra 20": Tom o powodach rozstania z Mają Sablewską. Będzie zła, że to zdradził?

Instagram @siostry_adihd
Reklama
Reklama
Reklama