Kinga z "40 kontra 20" właśnie ogłosiła, że rozstała się z Robertem Kochankiem. Poczuła się w obowiązku podzielenia się tym z internautami, którzy śledzą jej związek od samego początku. Poprosiła jednak o wstrzymanie się z przykrymi komentarzami na ten temat. O ile widzowie nie wypowiadają się na jej profilu na temat związku, to nie mają dla niej litości pod jednym z ostatnich zdjęć... Poszło o wygląd pięknej 25-latki! Komentarze są szokujące.

Reklama

"40 kontra 20": Fani krytykują zdjęcie Kingi

W życiu Kingi z "40 kontra 20" zachodzą poważne zmiany. Po pięciu miesiącach zakończył się jej związek z Robertem Kochankiem. O zaskakującej decyzji poinformowała u siebie na Instagramie. Przyznała jednocześnie, że nie chce mówić o powodach rozstania, ponieważ nie jest jeszcze na to gotowa. Plotki o kryzysie w związku tej pary pojawiały się już od kilku tygodni, jednak ostatnio uczestniczka zapewniała, że udało im się pokonać kryzys, a także chętnie podejmowała temat intrygującego pierścionka, którego jak sama przyznała otrzymała od ukochanego. Z kolei zaledwie dwa tygodnie temu paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze w parku. Kinga poprosiła widzów o uszanowanie decyzji o rozstaniu i wstrzymanie się od złośliwych komentarzy. O ile fani faktycznie, nie komentują tej kwestii to nie szczędzą jej złośliwych komentarzy dotyczących... wyglądu.

Jedno z ostatnich zdjęć Kingi Zapadki z "40 kontra 20" zwróciło uwagę fanów. Jedna z internautek zasugerowała, że gwiazda hitu TVN7 wyraźnie zeszczuplała:

- Schudłaś kochana ???? Więcej ciałka było piękniej
- Piękno nie leży w ciałku ???? - uświadomiła ją Kinga.

Zobacz także: Czy będą nowe edycje "Rolnik szuka żony", "40 kontra 20", czy "Love Island". Zobaczcie!

Uwagę widzów przykuł także... wygląd nóg Kingi z "40 kontra 20". Internauci pozwolili sobie na pozostawienie kilku złośliwych komentarzy. Uczestniczka randkowego show, postanowiła jednak zachować dystans i nie weszła w niepotrzebną dyskusję z komentującymi:

Zobacz także

- Widzę jakieś zwierzę w kolanie ????
- Kosmetyki jak kosmetyki ,ale twoje nogi ????????????????????masakra
- Dziękuję, Ty masz za to piękne❤️ - odpowiedziała Kinga
- Niektórzy to chyba siedzą z lupą albo mikroskopem, żeby tylko coś znaleźć i z zazdrości się do czegoś przyczepić ????‍♀️ Nic tylko współczuć.. Piękne zdjęcie, miłego dnia ☺️ ❤️
- Haha jeśli mi się coś nie podoba to to mówię. Nie będę chwaliła czegoś. co wygląda jak kij od MOPa z płetwą na końcu ????????????????????
- Uwolnić dzieci z kolan ???????????? ????????❤️❤️❤️

Instagram @kinga_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga pokazała zdjęcie sprzed... Pałacu Ślubów! "Czas wyznać prawdę"

Reklama

Kinga dzięki udziałowi w "40 kontra 20" zdobyła sporą popularność. Jej związek z Robertem budził skrajne emocje. Wielu widzów uważało, że ich relacja nie ma szans na przetrwanie. Uczestniczka jednak bardzo szybko nauczyła się walczyć z hejtem i nie przejmować nienawistnymi komentarzami. Zazwyczaj nie wchodzi z pyskówki z fanami, a ewentualne przytyki z ich strony traktuje z dystansem. Tak też zrobiła i tym razem. Przy okazji teraz czekają ją spore zmiany w życiu. Właśnie ogłosiła, że jej związek z Robertem Kochankiem, który narodził się przed kamerami, właśnie się zakończył.

kinga_40kontra20/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama