Trendy ślubne: fryzury 2020 /Dior Trendy ślubne: fryzury 2020 /Suki Waterhouse Trendy ślubne: fryzury 2020 /Alice + Olivia Trendy ślubne: fryzury 2020 /Andrew GN Trendy ślubne: fryzury 2020 /Katie Holmes
Trendy ślubne: fryzury 2020 /Dior
East News

Wybór odpowiedniej fryzury jest dla panny młodej jedną z najważniejszych kwestii. Zobacz, jakie fryzury ślubne będą najmodniejsze w 2020 roku! Oto galeria prawdziwych ślubnych hitów.

Trendy ślubne 2020: najmodniejsze fryzury dla panny młodej

Myślisz - fryzura na ślub, myślisz - upięcie? Oczywiście! Będą nadal modne, a niektóre - jak minimalistyczny koczek baletnicy - nawet szalenie modne. Ale upięcia i koki to nie wszystko. Są nowości! Wracają supermodne warkocze, ale w nowej, nowoczesnej wersji, do mody ślubnej wkracza też odważnie biżuteria do włosów, na przykład perły. A dominującym trendem jest… skromność. Spokojne półpodpięcia z prostych włosów oraz delikatnie wystylizowane boby to zaprzeczenie spektakularnych fryzur z poprzednich sezonów. Zaciekawiona? Zobacz najmodniejsze fryzury ślubne 2020!

1/5
Trendy ślubne: fryzury 2020 /Dior
East News

Dior

Kok jest bardzo elegancki, ale trochę przewidywalny… Za to półpodpięcia, czyli fryzury ze spiętych włosów zebranych z korony głowy, to największa nowość w modzie ślubnej 2020. Są romantyczne i bardzo skromne - żadnych wielkich konstrukcji z loków! Zdobimy je koroną z warkocza, opaskami, eleganckimi dodatkami, a nawet woalką lub fascynatorem. Efekt „wow" gwarantowany! 

2/5
Trendy ślubne: fryzury 2020 /Suki Waterhouse
East News

Suki Waterhouse

Półpopięcia mogą mieć też skromniejsze oblicze. Bo prosta fryzura z wygładzonych i lekko podkręconych na końcach włosów pasuje do większości twarzy! Odsłania buzię, odmładza i jest bardzo dziewczęca, a do tego łatwa do zrobienia i… poprawek. We włosy można z tyłu wpiąć kwiat lub ozdobną spinkę. Bardzo w klimacie boho i romantycznych stylizacji!

3/5
Trendy ślubne: fryzury 2020 /Alice + Olivia
East News

Alice + Olivia

Uwaga, uwaga, nowość! Do katalogu modnych fryzur ślubnych tryumfalnie powracają warkocze. Tym razem nie w stylu boho, czyli bardzo potargane i pełne objętości, a przede wszystkim - ważna zmiana! - dość nonszalanckie i… dwa. A ponieważ biżuteria do włosów jest tak szalenie modna, także zdobione. Perły to faworyt projektantów, ale możesz wpleść w warkocze także kamienie, wstążki lub spinki.

4/5
Trendy ślubne: fryzury 2020 /Andrew GN
East News

Andrew GN

Oto kolejny warkocz - w końcu to hit tego roku! Znów jest ścisły i ozdobiony perłami, ale tym razem jeden, zapleciony w kłos i wystylizowany na mokro. Odważnie, nowocześnie, efektownie! Taka fryzura ma ten plus, że równie świetnie będzie wyglądać podczas poprawin… 

5/5
Trendy ślubne: fryzury 2020 /Katie Holmes
East News

Katie Holmes

To nieprawda, że jeśli chodzi o fryzury ślubne, dziewczyny o krótkich lub półdługich włosach mają małe pole do popisu. Nie rezygnuj z bardzo modnego boba - wystarczy, że inaczej go wystylizujesz. Możesz, jak Katie Holmes, posiadaczka prostych włosów, lekko zakręcić je prostownicą w połamane fale. To doda im objętości (i nieco szaleństwa), a ty będziesz wyglądać naturalnie, czyli w trendach! 

 

Więcej na temat fryzury trendy moda ślubna