Kaia Gerber
Kaia Gerber/Instagram

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą fryzury w 2020 roku i nie wiesz, na co się zdecydować, mamy dla ciebie rozwiązanie - ot 5 najmodniejszych fryzur, które będą rządzić w 2020 roku. Niektóre z gwiazd, w tym Kaia Gerber, Hailey Bieber czy sama Anna Lewandowska już się na nie zdecydowały - ich fryzury to idealne looki na 2020 rok, w tym: nonszalancki bob, wysoki kucyk, upięcia na bok w stylu lat 20. czy... fryzura prosto z łóżka. Na co się zdecydujesz?

Zobacz także: Oto 5 najmodniejszych kolorów włosów na wiosnę 2020. Gwiazdy już je noszą!

Hitem wśród fryzur w 2019 roku był lob, który pokochało wiele gwiazd, z Małgorzatą Rozenek-Majdan na czele. Modne były też romantyczne fale w stylu retro i fryzury pełne objętości, nawiązujące do lat 60., w których celuje Doda. Polubiłaś je? Nie martw się, nadal będą na czasie. Prawdziwymi hitami będą jednak zupełnie inne, nowe uczesania. Jednym z nich na pewno będzie warkocz w stylu Taylor Swift - pojedynczy, zapleciony z tyłu głowy i dość wysoko, sportowy w charakterze.

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Oto najważniejszy trend, który będzie rządził w tym sezonie!

Jakie fryzury jeszcze będą modne w 2020 roku? Zobacz w naszej galerii!

1/5
Najmodniejsze fryzury 2020 roku: nonszalancki bob /Kaia Gerber
East News

Nonszalancki bob

Perfekcyjnie gładkie, nabłyszczone boby i loby w 2020 roku zostawmy na wielkie okazje. Na co dzień nosić je będziemy lekko pofalowane i nonszalancko potargane, jak u Kai Gerber. Oczywiście, taki efekt nie zrobi się sam, nie wymaga jednak na szczęście dużo wysiłku. Wersja dla leniuszków - przed pójściem spać zapleć  kilka cienkich miniwarkoczyków - rano będziesz mieć na włosach idealne, niewielkie zagniecenia. Wersja pro - zakręć połamane fale szybko obracaną, trzymaną pionowo prostownicą.

2/5
Najmodniejsze fryzury 2020 roku: wysoki, nonszalancki kucyk /Hailey Bieber
East News

Wysoki kucyk

Niezbyt porządny, lekko potargany, sportowy, zrobiony jakby od niechcenia i w biegu. Hailey Bieber nosi go wysoko na koronie głowy, ale równie modny jest ten zrobiony z tyłu, na wysokości oczu. Uważaj tylko, by się nie zsuwał! Najlepiej podpiąć go od dołu skrzyżowanymi wsuwkami - to utrzyma go na miejscu.

3/5
Najmodniejsze fryzury 2020 roku: ozdoby retro /Marcelina Zawadzka
East News

Ozdoby w stylu retro

Pokochałaś opaski, spinki, klamry i perły we włosach? Spokojnie, donikąd się nie wybierają. Nadal nosić będziemy ozdoby we włosach, tyle, że teraz nawet bardziej strojne. Opaski z kamieniami, spinki z kryształami, ogromne, marszczone gumki - to będzie prawdziwa biżuteria dla fryzury! Lubisz mieć dużo na głowie? Podwójna opaska wysadzana kamieniami, jak u Marceliny Zawadzkiej, jest bardzo en vogue. 

4/5
Najmodniejsze fryzury 2020 roku: włosy zaczesane na bok /Marta Żmuda Trzebiatowska
East News

Wszystko na bok, czyli podpięcia w stylu lat 80.

Nie ma znaczenia, czy masz krótkie, czy długie włosy, lubisz loki, czy proste, wygładzone pasma - zaczesz je na bok. Mocno! I podepnij z tyłu głowy, najlepiej wyrazistą spinką-klamrą, zupełnie odsłaniając szyję, ucho i nawet kawałek karku. Wszystkie włosy na bok! Pasma nad czołem najlepiej delikatnie unieś, tak, jak zrobiła to Marta Żmuda Trzebiatowska. To superefektowna i bardzo łatwa fryzura! 

5/5
Najmodniejsze fryzury 2020 roku: out of bed hair /Anna Lewandowska
Instagram

Out of bed hair

Czyli… fryzura prosto z łóżka. Oczywiście, tak ma tylko wyglądać, a jej zrobienie wymaga trochę pracy. Chodzi o efekt jak u Anny Lewandowskiej: lekko spuszone, miękkie, duże fale, o dużej objętości i przy twarzy, i na długościach pasm. Najlepiej wykonać je, nakręcając wilgotne włosy na duże wałki, a po wyschnięciu rozczesując grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach. Efekt wart jest wysiłku!

 

Więcej na temat fryzury trendy fryzury gwiazd