Ekoskóra to hitowy trend wiosna 2020
East News

Trendy wiosna 2020. Oto najważniejszy trend, który będzie rządził w tym sezonie!

Ekoskóra to hitowy trend wiosna 2020
East News

Nie oszukujmy się, mimo że aura nie jest jeszcze zachwycająca, wiosna zbliża się coraz większymi krokami, a wraz z nią - nowe wiosenne trendy. Jeśli nie chcesz się obudzić z pustą szafą tuż przed wiosną, już teraz sprawdź co będzie modne w sezonie wiosennym. Numerem jeden jest... ekoskóra! Ale nie w takim wydaniu, w jakim znaliśmy ją do tej pory. Co się zmienia?

Zobacz także: Trendy wiosna 2020. Oto 7 rzeczy, które warto kupić w Zarze na wyprzedaży. Będziesz je nosić w następnym sezonie

Ekoskóra będzie totalnym hitem zbliżającej się wiosny. Zapomnij jednak o klasycznych kolorach, takich jak czerń, brąz czy karmel. Teraz ekoskóra ma lśnić wszystkimi kolorami! Niebieska skóra? Pomarańczowa skóra? A może limonkowa skóra? Wszystkiej kolory są dozwolone! Ogranicza cię tylko wyobraźnia!

Zobacz także: Boho górą! Paulina Sykut-Jeżyna w koronkowej beżowej sukience. Znamy markę i cenę!

Spójrzcie tylko na jeden z looków z pokazu wiosna/lato 2020 Bottega Veneta.

Bottega Veneta, trendy na wiosnę 2020
East News

Limonkowa sukienka z ekoskóry to z pewnością odważna propozycja, ale w pełni bierzemy na siebie ryzyko. Zwłaszcza, że wiosną warto choć na chwilę zapomnieć o przygnębiających kolorach i dać porwać się szaleństwu! A sukienka poniżej to jest właśnie to!

Ekoskóra to hitowy trend wiosna 2020
East News

Błękitny skórzany płaszcz? To idealny wybór na wiosnę 2020. To odważny kolor, który pasuje zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Płaszcz, który widzicie poniżej, to propozycja od Bottega Veneta.

Bottega Veneta, trendy na wiosnę 2020
East News

Na koniec przedstawiamy chyba najodważniejszą propozycję. Fioletowa skóra? Proszę bardzo! To propozycja na wiosnę/lato 2020 od Louis Vuitton.

Ekoskóra to hitowy trend wiosna 2020
East News

Pamiętajcie jednak, że wybierając między naturalną skórą a ekoskórą, my zachęcamy was do wyboru tej drugiej! A jeśli uważasz, że kolorowa ekoskóra nie jest jednak dla ciebie, proponujemy zacząć od dodatków. Być może skusisz się na liliową torebkę? Albo na limonkowy pasek? Możliwości jest wiele.

 

Więcej na temat trendy
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51