Najmodniejsze fryzury 2020: ciężka grzywka /Anna Lewandowska Najmodniejsze fryzury 2020: biżuteria dla włosów /Edyta Herbuś Najmodniejsze fryzury 2020: naturalny kolor/ Margot Robbie Najmodniejsze fryzury 2020: nieład kontrolowany /Julia Kamińska Najmodniejsze fryzury 2020: koniec z cieniowaniem /Selena Gomez
Najmodniejsze fryzury 2020: Hailey Baldwin
East News

Nowe trendy dotyczą nie tylko mody! Jakie fryzury będą najmodniejsze w 2020 roku? Oto sześć najważniejszych trendów, które będą rządzić w najbliższych miesiącach! 

Najmodniejsze fryzury 2020

Pisaliśmy już o tym, jakie fryzury na pewno nie będą już modne w 2020 roku i o tym, jakie koloryzacje będą na czasie. Czas zająć się fryzurami! Elegancki koczek baletnicy to tylko przykład najbardziej stylowych uczesań na wiosnę 2020 roku. A co ze strzyżeniem, grzywką, tym jednym, najmodniejszym kolorem włosów na cały 2020 rok? W naszej galerii znajdziesz same stylowe podpowiedzi!  

1/6
Najmodniejsze fryzury 2020: ciężka grzywka /Anna Lewandowska
East News

Ciężka grzywka

Rok 2020 będzie rokiem grzywek! Modne będą niemal wszystkie, poza postrzępionymi w "pazurki", z czego  zresztą bardzo się cieszymy ;), ale prym wieść będą te w stylu lat 70. - ciężkie, grube i głębokie, zaczynające się wysoko na koronie głowy. Najlepiej półokrągłe, jak u Anny Lewandowskiej. Wyglądają pięknie na prostych, wygładzonych włosach, ale w wersji kręconej - też! 

2/6
Najmodniejsze fryzury 2020: biżuteria dla włosów /Edyta Herbuś
East News

Biżuteria dla włosów

Spinki, opaski, wsuwki i gumki w 2020 roku powinny być wyraziste i… dobrze widoczne. Są jak biżuteria dla włosów i nosić je będziemy nie tylko do wieczorowych, eleganckich fryzur i kreacji, ale także, jak Edyta Herbuś, do codziennych stylizacji i uczesań. Perły, kamienie, diamenciki, wstążki… Możesz poszaleć! 

3/6
Najmodniejsze fryzury 2020: naturalny kolor/ Margot Robbie
East News

Naturalny kolor

…oraz luz z odrostami. Po kilku sezonach wyrazistych koloryzacji i nietypowych, zaskakujących kolorów na głowie wracamy do natury. Malujemy włosy farbami w odcieniach tylko lekko podkręconych w stosunku do naszych naturalnych kolorów włosów i nie przejmujemy się odrostami. Co więcej, duże, nierównomierne i nawet kontrastowe, jak u Margot Robbie, będą bardzo na czasie! 

4/6
Najmodniejsze fryzury 2020: nieład kontrolowany /Julia Kamińska
East News

Nieład kontrolowany

Ale dopracowany! To jeden z naszych ulubionych trendów, bo wykonanie fryzury w tym stylu… zawsze wychodzi. Dowolne, przypadkowo wybrane pasma (ale nie wszystkie włosy! Co za oszczędność czasu) wystarczy zakręcić na grubej lokówce lub prostownicy trzymanej pionowo i odbić je u nasady. Efekt? Kobieca fryzura na luzie w stylu Julii Kamińskiej.

 

5/6
Najmodniejsze fryzury 2020: koniec z cieniowaniem /Selena Gomez
East News

Koniec z cieniowaniem

Cieniowanie co prawda dodaje fryzurze objętości, ale w tym roku zostawiamy je dla fryzur z loków. Posiadaczki prostych włosów docenią minimalistyczne, graficzne strzyżenie i gładkość, którą gwarantuje proste cięcie - jak u Seleny Gomez.

6/6
Najmodniejsze fryzury 2020: Bob /Kaia Gerber
East News

Ponadczasowy bob

Bob nie składa broni ;). Nadal będzie jedną z najmodniejszych fryzur! W pierwszej połowie roku nosić go będziemy na luzie, w lekkich, połamanych falach i długości do brody, jak u Kai Gerber, a jesienią w wersji eleganckiej - gładki i bardziej lśniący. 

Więcej na temat fryzury trendy