Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu Melania Trump w projektach Hervé Pierre
Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu
East News
1/6
Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu
East News

Pierwsza dama USA Melania Trump być może spędziła w Paryżu zaledwie 36 godzin. Ale spakowała się tak, żeby zrobić piorunujące wrażenie.

 

Więcej: Donald Trump skomentował wygląd Brigitte Macron! Miał być komplement, a wyszło... WIDEO

 

Już schodząc z pokładu odrzutowca Air Force One Melania postawiła na strój, który był nie tylko elegancki i podkreślający jej figurę, ale przede wszystkim symboliczny. Współczesną wersję klasycznego kostiumu od Christiana Diora stworzył dla niej jej stylista, Hervé Pierre.

 

Zobacz też: Jak zaprezentowały się Pierwsze Damy? Zobacz dzisiejsze stylizacje Melanii Trump i Agaty Dudy!

 

Poźniej było już tylko lepiej! Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się czy Melanii udało się modowo zdetronizować Brigitte Macron.

 

2/6
Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu
East News

Melania i Brigitte spędziły dzień w Paryżu na wizycie w szpitalu oraz rejsie po Sekwanie. Brigitte Macron miała na sobie swoją ulubioną markę Louis Vuitton, natomiast Melania pozostała w czerwonym kostiumie projektu Pierre’a. Wygląda na to, że pierwsze damy dobrze się dogadywały ;).

3/6
Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu
East News

Wieczorem pierwsze damy wraz z mężami udały się na kolację w nagrodzonej gwiazdką Michelin, legendarnej restauracji szefa kuchni Alaina Ducasse’a Le Jules Verne na drugim piętrze wieży Eiffela. Oczywiście, obie panie uczciły tę okazję ubierając się od stóp do głów we francuskie marki.

4/6
Brigitte Macron i Melania Trump w Paryżu
East News

Melania postawiła na sprawdzone nazwisko. Jej czerwono-biało-niebieska suknia, nawiązująca kolorami zarówno do amerykańskiej jak i francuskiej flagi, to dzieło jej nadwornego projektanta i stylisty, Hervé’a Pierre.

5/6
Melania Trump w projektach Hervé Pierre
East News

Hervé Pierre, były dyrektor kreatywny marki Carolina Herrera, ubiera pierwsze damy USA już od lat 90. W kreacjach tego projektanta – Pierre ma na koncie dyplom z historii sztuki z Sorbony – chodziła Laura Bush, Hillary Clinton, Michelle Obama oraz oczywiście Melania Trump. Pamiętacie jej suknię z inauguracji Donalda? To również jego projekt.

6/6
Brigitte Macron w sukience Louis Vuitton
East News

Na kolację z amerykańską parą prezydencką Brigitte Macron również wybrała sprawdzoną formułę i założyła superkrótką sukienkę Louis Vuitton w stylu lat 60. Obie pierwsze damy skompletowały swoje stylizacje dyskretnymi, czarnymi obcasami. Która Waszym zdaniem wyglądała lepiej?

Więcej na temat Melania Trump Brigitte Macron