Deja vu! Melania Trump wylądowała w Paryżu, gdzie wraz z Donaldem Trumpem spędzają dzień z naszą ulubioną parą w europejskiej polityce – Emmanuelem i Brigitte Macron.

 

Po Melanii mogliśmy się spodziewać kolejnego zachwycającego looku – w końcu podczas jej wizyty w Polsce już na lotnisku Chopina pokazała się w fenomenalnym zamszowym trenczu od Diane von Furstenberg. Możemy z ulgą powiedzieć, że pierwsza dama USA nie zawiodła naszych oczekiwań!

 

Więcej: Melania Trump znów zaliczyła wpadkę? Ten gest Pierwszej Damy mówi więcej niż tysiąc słów...

 

Melania Trump w Paryżu

 

Na paryskim lotnisku Orly Melania wyglądała jak milion dolarów schodząc z pokładu. Miała na sobie superszykowny komplet składający się z dwurzędowego, mocno wytaliowanego żakietu, lekko rozkloszowanej spódnicy oraz pasujących kolorystycznie czerwonych czółenek. Bardzo w stylu new looku Christiana Diora ale też… Jackie Kennedy!

 

Więcej: Melania Trump w... mini! Czy to dobra stylizacja dla Pierwszej Damy?

 

Agata Duda w czerwonym komplecie

 

Czy Agata Duda – która w spektakularny sposób przegrała stylowy pojedynek z Melanią Trump podczas wizyty prezydenta i pierwszej damy USA w Polsce – w swojej czerwonej stylizacji również inspirowała się modowym rewolucjonistą z lat 50. oraz uwielbianą przez ludzi pierwszą damą USA? Zapewne tak. Czy wyglądała lepiej niż Melania Trump? Hmm, tę decyzję pozostawimy już Wam!

 

Więcej: Jak wyglądała Melania Trump 17 lat temu? Będziecie zaskoczone!

 

Czekamy na więcej paryskich stylizacji Melanii – oraz okazji żeby zestawić ją z Agatą Dudą. ┴┬┴┤ ͜ʖ ͡°) ├┬┴┬┴

 

Więcej na temat Agata Duda Melania Trump