Małgorzata Socha w sukience Bizuu
1/5
Małgorzata Socha w sukience Bizuu

 


Małgorzata Socha wygląda dobrze. To żadna nowość. Aktorka znana z serialu „Przyjaciółki" jest jedną z gwiazd, które bez wyjątku prezentują się elegancko i klasycznie – i nie kojarzymy jej z modowymi eksperymentami.

 

Więcej: Emu, oficerki, kowbojki, muszkieterki i kozaki overknee – jak dobrać kozaki do typu figury i kształtu nóg?

 

Cóż, wszystko wskazuje na to, że Socha postanowiła podkręcić nieco swój styl. Z okazji imprezy świętującej 15. urodziny serialu „Na Wspólnej" podjęła pewne stylowe ryzyko.

 

Więcej: Kozaki za kolano, czyli kozaki overknee – z czym je nosić, by prezentowały się elegancko

 

Sukienkę polskiej marki – z kolekcji, którą noszą absolutnie wszyscy od Natalii Siwiec, Pauliny Sykut aż po Małgorzatę Kożuchowską – połączyła z pewnymi ryzykownymi kozakami, które kontrastowały z dziewczęcym charakterem kreacji. Jak wyglądała? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię.

 

Więcej: Kozaki, oficerki, kowbojki, muszkieterki czy botki? Jakie buty na zimę wybrać?

 

2/5
Małgorzata Socha w sukience Bizuu

 

Po Natalii Siwiec, Paulinie Sykut oraz Małgorzacie Kożuchowskiej, Małgorzata Socha właśnie dołączyła do grona gwiazd, które noszą nową kolekcję Bizuu na wiosnę/lato 18 – niemalże prosto z wybiegu.

 

3/5
Małgorzata Socha w sukience Bizuu

 

Podczas gdy na pokazie nowej kolekcji polskiego duetu projektantek ta niebieska, zabudowana sukienka z udrapowanym, falbaniastym dołem została zestawiona ze skórzaną nerką, beretem i parą lekkich, wiosennych sandałków, Małgorzata Socha postanowiła nieco zaszaleć i dobrała do niej parę ciężkich, metalicznych kozaków.

 

4/5
Małgorzata Socha w sukience Bizuu

 

Lśniący finisz i stalowy efekt tych wysokich butów do kolan kontrastował z dziewczęcym, delikatnym charakterem letniej sukienki.

 

 

5/5
Małgorzata Socha w sukience Bizuu

 

Okazuje się, że kozaki Sochy to także dzieło polskiej marki. Za ich projekt odpowiada Joanna Przetakiewicz, która pokazała je w swojej ostatniej kolekcji dla marki La Mania. Ich cena wynosi 1490 zł – co sądzicie o ich połączeniu z letnią kiecką?

 

Więcej na temat Małgorzata Socha Bizuu