Małgorzata Rozenek na konferencji Iron Majdan Stylizacja Małgorzaty Rozenek Stylizacja Małgorzaty Rozenek Stylizacja Małgorzaty Rozenek Stylizacja Małgorzaty Rozenek
Małgorzata Rozenek na konferencji Iron Majdan
A kosztowały... ponad 9 tysięcy!
1/7
Małgorzata Rozenek na konferencji Iron Majdan


To, że najgorętszym (i zdecydowanie najciekawszym) materiałem nadchodzącego wielkimi krokami sezonu wiosna/lato 18 jest pleksiglas wie każdy, kto widział zdjęcia z lśniącego plastikiem pokazu Chanel. Pokryte przezroczystym winylem płaszcze, czapki czy rękawiczki (no i słynna torebka Celine sprzedawana wraz z foliowym workiem) podbiły wybiegi – i stylizacje na ulicy stolic mody.

 

Więcej: Dua Lipa właśnie założyła suknię, którą Małgorzata Rozenek wymyśliła pół roku temu

 

Naturalnie, trend opanował także buty. Szpilki z pleksi są już trendem samym w sobie – ale pozostaje jedna paląca kwestia: jak je nosić? Cóż, tutaj z pomocą przychodzi Małgorzata Rozenek, która właśnie pokazała się na prezentacji swojego nowego show „Iron Majdan" (premiera już 5 marca o 22:30 w TVN) w parze sandałków, których (tak jakby) nie było. I spodniach, w których wyglądała na przynajmniej 5 kilogramów mniej ;)

 

Więcej: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na okładce "Party"! Kupią dom za MILION?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o jej stylizacji.

 

2/7
Stylizacja Małgorzaty Rozenek
ONS.pl

 

Małgorzata Rozenek ewidentnie należy do fanek brytyjskiej marki Self Portrait. Jej satynowa, asymetryczna koszula na jedno ramię w drobne, białe groszki pochodzi prosto z wiosennej kolekcji marki – i może być wasza za 1535 zł.

 

3/7
Stylizacja Małgorzaty Rozenek
ONS.pl

 

Kiedy myślicie o spodniach z wysokim stanem, zazwyczaj nie budzą one skojarzeń z maksymalnie wydłużonymi nogami. No, chyba, że rzeczoną parę zaprojektowała Isabel Marant. Gwiazda nowego show TVNu „Iron Majdan" postawiła na model z czarnej skóry o prostych nogawkach, wysokim stanie i ozdobnym, złotym pasem w talii (9280 zł / Moliera2).

 

4/7
Stylizacja Małgorzaty Rozenek
ONS.pl

 

To, że trend na buty z pleksiglasu opanował wiosenne wybiegi – już wiecie. Teraz Małgorzata Rozenek oficjalnie pokazała nam, że takie sandałki spowodują maksymalne wydłużenie nóg. Model z czarnymi, lakierowanymi paskami w kostce, który wybrała Rozenek to dzieło marki Gianvito Rossi i kosztuje 1995 zł.

 

5/7
Stylizacja Małgorzaty Rozenek
ONS.pl

 

Oto jak Małgorzata Rozenek wyglądała opuszczając prezentację swojego nowego show. Wisienką na torcie jej stylizacji była ciekawa torebka przypominająca worek od Kenzo (2100 zł) oraz długi, dwurzędowy trencz w czarnym kolorze i ze złotymi guzikami marki Marlu (1790 zł). Jesteśmy na tak!

 

6/7
Małgorzata Rozenek na prezentacji programu „Iron Majdan"
ONS.pl
7/7
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na prezentacji programu „Iron Majdan"
ONS.pl