Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek z mężem
Małgorzata Rozenek
Instagram
1/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek jest prawdziwą trendsetterką! Gwiazda nie ukrywa swojego zamiłowania do mody i na Instagramie chętnie prezentuje swoje stylizacje. Co jednak istotne - każda rzecz, którą ma na sobie, znika ze sklepów jak świeże bułeczki! Nie inaczej jest teraz w przypadku błękitnej marynarki, którą miała na sobie w programie "Warsztat urody" w TVN Style. Wiemy, gdzie (jeszcze!) możecie ją kupić i w jakiej cenie! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Nigdy nie zgadniecie, jak Radek Majdan nazywa Małgosię Rozenek! Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Iron Majdan"!

2/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Brytyjczycy mają swój "efekt księżnej Kate", a my mamy "efekt Małgorzaty"! ;) Gdy gwiazda prezentuje swoją garderobę na Instagramie, jej fanki natychmiast chcą wiedzieć, gdzie można znaleźć te ubrania! Tak też było w przypadku błękitnej marynarki.

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek wrzuciła na Instagrama zdjęcie synów i rozpętała burzę! Dyskusja pod wpisem mocno ją poruszyła...

3/5
Małgorzata Rozenek
Instagram

Fanki zachwyciły się wyglądem Małgosi:

 

 

Fajna marynarka 😍😍😍

 

Skad taka piekna marynarka?

 

Ładnie pani w niebieskim 😀😍💙💙💙💙💙💙💙

 

Marynarka gwiazdy pochodzi z popularnej sieciówki!

 

Zobacz: Fanki zachwycone swetrem Małgorzaty Rozenek. Kupicie go w popularnej sieciówce! 

4/5
Małgorzata Rozenek
Mat. prasowe

Marynarka Małgosi pochodzi z Reserved i kosztuje 199,99 złotych. Ale uwaga! Ze sklepu online zniknęły już niektóre rozmiary - 36 i 42.

 

Zobacz: Elegancja na wiosnę! 15 białych elementów garderoby, dzięki którym będziesz wyglądać jak milion dolarów! SHOPPING

Więcej na temat Małgorzata Rozenek