Księżna Kate jest w czwartej ciaży Księżna Kate w sukience w kwiaty Emilia Wickstead Księżna Kate w sukience w kwiaty
Księżna Kate uśmiechnięta
East News

Kate pokazała się w naprawdę uroczej sukience w kwiaty podczas festiwalu „Back to Nature”, który odbywał się w ogrodach w Wisley. Księżna, jak zwykle zresztą, zachwyciła swoją stylizacją. W przeciwieństwie do Meghan, wpadki raczej jej się nie zdarzają, a wybór każdej kreacji jest doskonale przemyślany i dostosowany do okazji. Tak też było tym razem!

Żona Williama pojawiła się w sukience w kwiaty od Emilii Wickstead, która kosztuje prawie 9 tys. zł! Ten model jednoznacznie rozwiewa plotki o czwartej ciąży księżnej Kate! Zobaczcie, sami...

1/4
Księżna Kate jest w czwartej ciaży
East News

Księżna Kate w dopasowanej w talii sukience z paskiem po raz kolejny rozwiewa plotki na temat jej czwartej ciąży. Co prawda zawsze podkreślała, że marzy o dużej rodzinie, ale jak widać te plany muszą jeszcze poczekać.

Podczas otwarcia placu zabaw „Back to Nature” w Wisley, po raz kolejny mówiła o tym, jak ważny dla rozwoju dzieci jest czas spędzony na świeżym powietrzu. Jednak największe zainteresowanie wzbudziła stylizacja Kate!

2/4
Księżna Kate w sukience w kwiaty Emilia Wickstead
East News

Na tę okazję wybrała kwiatową suknię projektu Emilii Wickstead, jednej z ulubionych projektantek księżnej. Elegancka sukienka o uwielbianej przez Kate długości midi ma ciekawe połączenie kolorów. Różany nadruk na jasnoniebieskim materiale wygląda uroczo i sprawia, że księżna Cambrige prezentuje się w kreacji pięknie i świeżo! Szkoda tylko, że cena sukienki jest tak kosmiczna! Kosztuje prawie 9 tys. zł.

3/4
Księżna Kate w sukience w kwiaty
East News

Model Aurora idealnie podkreśla figurę i mimo wysokiej ceny sukienka już została wyprzedana! Efekt Kate zadziałał błyskawicznie. Uzupełnieniem stylizacji były wiszące kolczyki i buty na koturnie, które księżna niemal zawsze wybiera do sukienek z motywem kwiatowym.

 

4/4

Księżna Kate podczas otwarcia ogrodu zabaw mnóstwo czasu poświęciła też dzieciom, które pojawiły się tego dnia w Wisley. Zobaczcie na nagraniu, jak Kate spędziła ten dzień!

 

Więcej na temat Księżna Kate