Kate kupiła płaszcz od Sylwii Romaniuk Kremowy płaszcz od Sylwii Romaniuk Czy księżna Kate założy płaszcz od Sylwii Romaniuk? Suknie z pokazu Sylwii Romaniuk na Arab Fashion Week Księżna Kate w ubraniach z sieciówek
Kate kupiła płaszcz od Sylwii Romaniuk
1/5
Kate kupiła płaszcz od Sylwii Romaniuk

Chyba nie ma na świecie drugiej tak wpływowej kobiety pod względem stylu, co księżna Kate.

 

Założenie przez nią jakiejkolwiek – nawet i zupełnie nieznanej – marki natychmiastowo powoduje lawinę zamówień z całego świata. „Efekt Kate" to już nie żartobliwe określenie nagłego wzrostu popularności danej marki, a realne zjawisko nazwane przez ekonomistów!

 

Zobacz też: Księżna Kate ponownie z polską torebką za mniej niż 200 zł! Jaka to marka?

 

Dlatego z radością przekazujemy Wam tę informację. Jak udało się nam dowiedzieć, księżna Cambridge zakupiła biały płaszcz z asymetrycznym stanem od polskiej projektantki Sylwii Romaniuk!

 

Więcej: Najlepsze płaszcze do sylwetki typu gruszka, jabłko, klepsydra i papryka

 

Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby zobaczyć zakupiony przez Kate płaszcz, poznać jego cenę i dowiedzieć się czy księżna założy go na wizytę w Polsce.

 

2/5
Kremowy płaszcz od Sylwii Romaniuk
Materiały prasowe

Bardzo nas cieszy, że z okazji swojej wizyty w Polsce księżna Cambridge przeprowadziła research polskich projektantów – i zrobiła mały lokalny shopping. Kate wybrała ten oto kremowy płaszcz projektu Sylwii Romaniuk.

3/5
Czy księżna Kate założy płaszcz od Sylwii Romaniuk?
East News

Jak potwierdza w rozmowie z Party.pl warszawskie atelier polskiej projektantki, asystentka księżnej skontaktowała się z nimi osobiście i wybrała dla księżnej ten mocno taliowany, kremowy płaszcz z oversize'owymi guzikami z wydłużanym tyłem i plisowanym przodem.

4/5
Suknie z pokazu Sylwii Romaniuk na Arab Fashion Week
Materiały prasowe

Kim jest Sylwia Romaniuk? To polska projektantka, która wystąpiła na jednym wybiegu z kultową marką Marchesa. Jako jedyna reprezentowała Polskę na tegorocznym Arab Fashion Week, natomiast w jej projektach pokazywały się takie znakomitości jak księżna Arabii Saudyjskiej Ameerah czy m.in. Anja Rubik, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają jej kreacje, zajrzyjcie do jej atelier przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie.

5/5
Księżna Kate w ubraniach z sieciówek
East News, ONS

Czy uważacie, że płaszcz polskiej marki pasuje do stylu księżnej Kate? Jak się dowiedzieliśmy, kosztuje on aż 7200 zł, co czyni go dostatecznie ekstrawaganckim dla ulubienicy Wielkiej Brytanii. Nie mamy jednak potwierdzenia czy księżna planuje założyć swój nowy, kremowy płaszcz na wizytę w Polsce. Chociaż znając Kate, spodziewamy się niespodziewanego. Może przywita się z nami w kreacji z Zary?

Więcej na temat Kate Middleton Księżna Kate