Rodzina Lisów na spacerze Rodzina Lisów na spacerze Iga Lis z torebką Saint Laurent Iga Lis z torebką Saint Laurent Torebka Saint Laurent Blogger, 3900 zł
Rodzina Lisów na spacerze
EOS
1/6
Rodzina Lisów na spacerze
EOS

Iga Lis znowu na spacerze z rodziną! Rodzina Lisów – czyli Iga, jej siostra Pola i ich tata Tomasz Lis – ostatnio z chęcią pokazuje się razem na wspólnych spacerach z miniaturowym szpicem Poli, Czarkiem.

 

Zobacz też: Iga Lis pokazała urocze rodzinne ZDJĘCIE, jest na nim Kinga Rusin i... Nie zgadniecie!

 

Nie macie wrażenia, że siostry Lis rywalizują trochę ze sobą w kwestii stylu? Ich sposób ubierania się jest całkiem podobny! Jednak tym razem to Iga zwróciła naszą uwagę pewną drogą torebką! Ile wydała? Zapraszamy do naszej galerii.

 

Więcej: Kinga Rusin na spacerze z córką Igą! Obie stylowe, ale która bardziej? Głosuj!

 

2/6
Rodzina Lisów na spacerze
EOS

Ostatnio dziewczyny wraz z tatą sprawiały wrażenie doskonałej rodziny. Choć wszyscy wyglądali dobrze, nie ukrywamy, że nasze serca skradła stylizacja Igi.

3/6
Iga Lis z torebką Saint Laurent
EOS

Siedemnastoletnia modelka ma minimalistyczny styl, który wyraża łącząc ze sobą różne odcienie szarości, czerni i bieli. Tym razem Iga założyła swój ulubiony prosty płaszcz w jodełkę, pod który założyła tylko prosty, biały t-shirt z głębokim dekoltem. Do tego czarne, trzepoczące kuloty odsłaniające odrobinę kostek modelki znad czarnych skórzanych botków na słupku.

4/6
Iga Lis z torebką Saint Laurent
EOS

A co z akcesoriami? Do swojego stroju Iga dobrała okrągłe białe okulary. Ale największe wrażenie robi na nas jej torebka. Modelka miała ze sobą model Blogger od Saint Laurent. Ta czarna, skórzana torba na ramię ze złotym logiem YSL i ozdobnym frędzlem to prawdziwy klasyk, dzięki któremu Iga wyglądała superszykownie.

5/6
Torebka Saint Laurent Blogger, 3900 zł
Materiały prasowe

Nie jest to jednak tania przyjemność. Żeby móc iść na spacer z tą samą elegancką torebką musiałybyście wydać… 3900 zł. Ktoś tu chyba ma spore kieszonkowe ;)

6/6
Iga Lis, Kinga Rusin

Zobacz jak zmieniała się Kinga Rusin.