Julia Wieniawa na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Barbara Kurdej-Szatan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Izabela Janachowska na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Paulina Sykut na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
Gwiazdy na pokazie kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

W poniedziałkowy wieczór w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się uroczysty pokaz nowej kolekcji stworzonej przez markę H&M we współpracy z topowym projektantem mody, Giambattistą Valli. Na imprezie nie zabrakło największych polskich gwiazd na czele z Julią Wieniawą, Małgorzatą Rozenek-Majdan czy też Pauliną Sykut. Kto jeszcze oklaskiwał pokaz? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

1/13
Julia Wieniawa na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Gwiazdy na pokazie kolekcji H&M i Giambattista Valli

Marka H&M po raz kolejny połączyła swoje siły z wybitnym światowym projektantem. Wcześniej znana sieciówka współpracowała między innymi z domem mody Balmain, Sonią Rykiel czy też z Karlem Lagerfeldem. Niebawem w sprzedaży pojawią się ubrania zaprojektowane przez Giambattistę Valli specjalnie dla H&M. 

Jako pierwsi kolekcję zobaczyli polscy celebryci. Na pokazie zorganizowanym w Teatrze Wielkim pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy, która uwielbia wszelkie nowinki modowe. 

2/13
Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Na pokazie pojawiła się również Małgorzata Rozenek-Majdan, która wybrała bardzo dziewczęcą, tiulową sukienkę w kolorze pudrowego różu. Pochodzi ona z nowej kolekcji H&M i Giambattisty Valli. 

 

3/13
Barbara Kurdej-Szatan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Choć Basia Kurdej-Szatan jest ostatnio bardzo zapracowana (między innymi przez treningi do "Tańca z gwiazdami"), nie mogła sobie odmówić tej przyjemności i pojawiła się w Teatrze Wielkim, aby oklaskiwać nową kolekcję znanej sieciówki. 

4/13
Izabela Janachowska na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Izabela Janachowska nieustannie zachwyca nas swoją figurą! Aż trudno uwierzyć, że niedawno została mamą!

5/13
Paulina Sykut na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Paulina Sykut jak zwykle zadała szyku. Jej stylizacje zawsze są strzałem w dziesiątkę! Zgadzacie się z nami?

6/13
Katarzyna Zielińska na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Na imprezie nie zabrakło również gwiazd serialu "Zawsze warto". Kasia Zielińska wyglądała obłędnie w tej zjawiskowej sukni!

7/13
Jessica Mercedes na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Jessica Mercedes, tak jak Małgorzata Rozenek, postawiła na tiulową suknię. Jednak jej kreacja różni się nieco fasonem oraz kolorem. Blogerka postawiła na ognistą czerwień. Strzał w dziesiątkę? 

Zobacz najmodniejsze czerwone sukienki z najnowszych kolekcji:

 

8/13
Dawid Kwiatkowski na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Dawid Kwiatkowski to jeden z najlepiej ubranych polskich gwiazdorów. Nic więc dziwnego, że on również pojawił się na imprezie H&M, aby sprawdzić, co w modzie piszczy. Jego stylizacja nie pozwalała oderwać od niego wzroku!

9/13
Karolina Gilon na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Karolina Gilon wprost z hiszpańskiej wyspy powróciła na warszawskie salony. Gwiazda "Love Island" postawiła na zwierzęce wzory, które wciąż nie wychodzą z mody. 

 

10/13
Sandra Kubicka na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Sandra Kubicka również zrobiła sobie przerwę w treningach do "Tańca z gwiazdami" i pojawiła się na tej wielkiej modowej imprezie. Tym razem Sandra postanowiła nie odsłaniać za bardzo swojego zgrabnego ciała. Jak oceniacie jej stylizację?

11/13
Natalia Siwiec na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Natalia Siwiec postawiła na czarny, połyskujący total look. Lubicie ją w takim wydaniu?

12/13
Weronika Rosati na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Jak już wspomnieliśmy, na imprezie nie zabrakło gwiazd serialu "Zawsze warto". Obok Julii Wieniawy i Kasi Zielińskiej w tłumie wypatrzeć można było również Weronikę Rosati. 

13/13
Ada Fijał na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Ada Fijał uwielbia czerwony kolor. Tym razem również na niego postawiła. Jednak postanowiła pobawić się jego różnymi odcieniami. Bardzo oryginalna stylizacja!

Podobają ci się spodnie Ady Fijał? Zobacz podobne propozycje!