Julia Wieniawa na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Barbara Kurdej-Szatan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Izabela Janachowska na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli Paulina Sykut na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
Gwiazdy na pokazie kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

W poniedziałkowy wieczór w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się uroczysty pokaz nowej kolekcji stworzonej przez markę H&M we współpracy z topowym projektantem mody, Giambattistą Valli. Na imprezie nie zabrakło największych polskich gwiazd na czele z Julią Wieniawą, Małgorzatą Rozenek-Majdan czy też Pauliną Sykut. Kto jeszcze oklaskiwał pokaz? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

1/13
Julia Wieniawa na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Gwiazdy na pokazie kolekcji H&M i Giambattista Valli

Marka H&M po raz kolejny połączyła swoje siły z wybitnym światowym projektantem. Wcześniej znana sieciówka współpracowała między innymi z domem mody Balmain, Sonią Rykiel czy też z Karlem Lagerfeldem. Niebawem w sprzedaży pojawią się ubrania zaprojektowane przez Giambattistę Valli specjalnie dla H&M. 

Jako pierwsi kolekcję zobaczyli polscy celebryci. Na pokazie zorganizowanym w Teatrze Wielkim pojawiła się plejada gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy, która uwielbia wszelkie nowinki modowe. 

2/13
Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Na pokazie pojawiła się również Małgorzata Rozenek-Majdan, która wybrała bardzo dziewczęcą, tiulową sukienkę w kolorze pudrowego różu. Pochodzi ona z nowej kolekcji H&M i Giambattisty Valli. 

 

3/13
Barbara Kurdej-Szatan na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Choć Basia Kurdej-Szatan jest ostatnio bardzo zapracowana (między innymi przez treningi do "Tańca z gwiazdami"), nie mogła sobie odmówić tej przyjemności i pojawiła się w Teatrze Wielkim, aby oklaskiwać nową kolekcję znanej sieciówki. 

4/13
Izabela Janachowska na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Izabela Janachowska nieustannie zachwyca nas swoją figurą! Aż trudno uwierzyć, że niedawno została mamą!

5/13
Paulina Sykut na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Paulina Sykut jak zwykle zadała szyku. Jej stylizacje zawsze są strzałem w dziesiątkę! Zgadzacie się z nami?

6/13
Katarzyna Zielińska na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Na imprezie nie zabrakło również gwiazd serialu "Zawsze warto". Kasia Zielińska wyglądała obłędnie w tej zjawiskowej sukni!

7/13
Jessica Mercedes na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Jessica Mercedes, tak jak Małgorzata Rozenek, postawiła na tiulową suknię. Jednak jej kreacja różni się nieco fasonem oraz kolorem. Blogerka postawiła na ognistą czerwień. Strzał w dziesiątkę? 

 

8/13
Dawid Kwiatkowski na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Dawid Kwiatkowski to jeden z najlepiej ubranych polskich gwiazdorów. Nic więc dziwnego, że on również pojawił się na imprezie H&M, aby sprawdzić, co w modzie piszczy. Jego stylizacja nie pozwalała oderwać od niego wzroku!

9/13
Karolina Gilon na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Karolina Gilon wprost z hiszpańskiej wyspy powróciła na warszawskie salony. Gwiazda "Love Island" postawiła na zwierzęce wzory, które wciąż nie wychodzą z mody. 

 

10/13
Sandra Kubicka na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Sandra Kubicka również zrobiła sobie przerwę w treningach do "Tańca z gwiazdami" i pojawiła się na tej wielkiej modowej imprezie. Tym razem Sandra postanowiła nie odsłaniać za bardzo swojego zgrabnego ciała. Jak oceniacie jej stylizację?

11/13
Natalia Siwiec na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Natalia Siwiec postawiła na czarny, połyskujący total look. Lubicie ją w takim wydaniu?

12/13
Weronika Rosati na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Jak już wspomnieliśmy, na imprezie nie zabrakło gwiazd serialu "Zawsze warto". Obok Julii Wieniawy i Kasi Zielińskiej w tłumie wypatrzeć można było również Weronikę Rosati. 

13/13
Ada Fijał na pokazie nowej kolekcji H&M i Giambattista Valli
East News

Ada Fijał uwielbia czerwony kolor. Tym razem również na niego postawiła. Jednak postanowiła pobawić się jego różnymi odcieniami. Bardzo oryginalna stylizacja!