Zdjęcie ze ślubu Dawida Kubackiego Maciej Kot z żoną podczas ślubu Zdjęcie ślubne Izy i Adama Małyszów Zdjęcie ze ślubu Kamila i Ewy Stochów Zdjęcie ze ślubu Piotra Żyły i Justyny Żyły
Suknie ślubne żon polskich skoczków
East News

Skoczkowie narciarscy ostatnio mieli przerwę w turniejach. Mogli więc wykorzystać ten czas na odpoczynek i... śluby! Ostatnio na ślubnym kobiercu stanął między innymi Maciej Kot oraz Dawid Kubacki. Ich wybranki wyglądały zjawiskowo w sukniach, które wybrały. Czy pamiętacie, jak prezentowały się ukochane innych skoczków podczas swoich ślubów? Zobaczcie suknie Ewy Bilan-Stoch, Izy Małysz czy też Justyny Żyły. Która z nich podoba wam się najbardziej?

1/5
Zdjęcie ze ślubu Dawida Kubackiego
Instagram

Suknie ślubne żon polskich skoczków

1 maja odbył się ślub Dawida Kubackiego oraz jego wieloletniej partnerki, Marty Majcher. Para ślubowała sobie miłość w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Panna młoda postawiła na klasyczną białą suknię z koronkowym dekoltem oraz tiulowym dołem. Ta kreacja doskonale podkreśliła zgrabną sylwetkę ukochanej Dawida Kubackiego.  

2/5
Maciej Kot z żoną podczas ślubu

W maju na ślubnym kobiercu stanął również Maciej Kot. Jego żoną została Agnieszka Lewkowicz. Panna młoda postawiła na zjawiskową suknię, której największą ozdobą były koronkowe obszycia przy dekolcie oraz długi tren. Trudno było oderwać od niej wzrok!

3/5
Zdjęcie ślubne Izy i Adama Małyszów
East News

Adam i Iza Małyszowie wzięli ślub w 1997 roku. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała suknia panny młodej? Iza Małysz zdecydowała się na kreację z długim rękawem. Ciekawe, co myśli o niej dzisiaj, gdy sięga po swoje ślubne zdjęcia? :) 

4/5
Zdjęcie ze ślubu Kamila i Ewy Stochów
East News

Ewa Bilan-Stoch jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych żon sportowców. Jej kreacje zawsze są bardzo stylowe, a jednocześnie skromne. Tak też było w dniu jej ślubu. Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się na białą suknię, która doskonale podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Skromnie, ale z klasą! 

5/5
Zdjęcie ze ślubu Piotra Żyły i Justyny Żyły
Instagram

Choć Justyna i Piotr nie są już małżeństwem, była żona skoczka lubi wracać do ich ślubnych zdjęć. W rocznicę ślubu opublikowała fotografię, na której dokładnie widać jej suknię. Podoba się wam?